Virtuální pamět

Problematika SDRAM, DDR1/2/3 SDRAM, RDRAM, SO DIMM a další, včetně čteček pamětí.
Odpovědět
huhto
Nováček
Nováček
Registrován: 13. pro 2018

Virtuální pamět

Příspěvek od huhto »

Dobrý den,ted nemám snad blbý dotaz,mam Windows 10 Pro,SSD 120GB-na něm mam Windows,a HDD 500GB-na něm mam hry atd.,velikost strankovacího souboru všech stránek mam pouze 1280,měl jsem 6200mb,chci se zeptat jak to změnit na disku E a jak?mě to totiž nejde,což je u mě HDD?děkuji za pomoc
zsdx
Začátečník
Začátečník
Registrován: 10. srp 2017
Bydliště: na Pankraci

Re: Virtuální pamět

Příspěvek od zsdx »

Staci vypnout moznost hned nahore - Automaticky spravovat...
Tedy pokud mas dost mista na tom disku.
AllowedCry
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 21. kvě 2011
Bydliště: Praha

Re: Virtuální pamět

Příspěvek od AllowedCry »

Absolutně jsem nepochopil otázku, disk E je jako co? Erekce? Jak máme vědět co je u tebe doma disk E že...
Pokud ti jde o to, dát virtuální paměť na HDD tak info o systému - upřesnit nast sys - upřesnit - virtuální paměť, na SSD vypneš, na HDD zapneš, velikost nech určit systém.
Ryzen 5700X @ PBO+200 || GB B450 GX || 32GB @ 3600Mhz cl16 || XFX RX7900 XT @ OC || SSD 1.25TB || HDD 3TB || Fractal R5 + Corsair HX850 || [4K] Philips 288E2A @ 60hz + Philips 48OLED707 @ 120hz.
huhto
Nováček
Nováček
Registrován: 13. pro 2018

Re: Virtuální pamět

Příspěvek od huhto »

C-Je SSD,R-je HDD,RAM mám 8gb,stane se něco,když to na SSD kde mám Windows vypnu a na HDD zapnu? Na HDD mám hry, fotky atd
Atapi
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 04. dub 2007
Bydliště: Jihlava

Re: Virtuální pamět

Příspěvek od Atapi »

Jo stane, bude to mnohonásobně pomalejší v případech, kdy to ten swap využívá. Fungovat to samozřejmě bude dál...
Obrázek
huhto
Nováček
Nováček
Registrován: 13. pro 2018

Re: Virtuální pamět

Příspěvek od huhto »

Dobře,a když uto u disku E-HDD nebudu dělat, když to udělám u disku C-SSD, kde mám Windows že počáteční a největší velikost dam 6200MB stane se něco? Disk E nechám jak je
Odpovědět

Zpět na „Paměti“