Venkovní kamerový systém

Foťáky, kamery, DVD a DivX přehrávače, TV karet, web kamery, satelity a dalších.

Moderátoři: CageJ, Dzin

Odpovědět
Ulas
Začátečník
Začátečník
Registrován: 16. črc 2008

Venkovní kamerový systém

Příspěvek od Ulas »

Ahoj,

nemáte někdo zkušenosti se značkou Zosi ?
Potřebuji kamerový systém a zalíbil se mi odkaz.
Nemáte někdo něco podobného doma ? Popř. doporučíte něco ?

Děkuji
Case: SilentiumPC Gladius M35, Základní deska:Gigabyte GA-P67A-D3-B3, Procesor: I5-2500K 4,5Ghz., Chladič: SilentiumPC Fera 3 HE1224 v2, Grafická karta:Radeon™ RX 480 G1 Gaming 8G , RAM: 4x Corsair Vengeance 4 GB DDR3-1333 DDR3, SSD:ADATA Ultimate SU800-256GB
Duschek
Začátečník
Začátečník
Registrován: 07. čer 2017

Re: Venkovní kamerový systém

Příspěvek od Duschek »

Něco podobného jsem pomáhal montovat sousedovi. Jenom to nemá z ali, ale z czc mám pocit. Vypadá to, že to funguje v pohodě. Jenom musíš brát, že to není profi systém. Ten stojí mnohonásobně víc. Výhoda je, že nemusíš mít veřejnou IP adresu, ale na druhou stranu ten obraz běží přes servery výrobce a jelikož je to z Číny, tak nikdy nevíš kdo k tomu má přístup.
Salamander
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 15. srp 2008
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Venkovní kamerový systém

Příspěvek od Salamander »

Jenom nevim jestli bych sel do analogu ... osobne vetsinou doporucuji IP kamery od Hikvisionu nebo pripadne Ubnt
Tak dlouho se chodí s Acerem do práce, až mu víko upadne.
Acer wiki || Acer servis || Zkušenosti by Intri
Duschek
Začátečník
Začátečník
Registrován: 07. čer 2017

Re: Venkovní kamerový systém

Příspěvek od Duschek »

Ono zase když těch kamer chceš víc, tak se ti nechce nastavovat několik IP kamer. Takhle v podstatě nastavíš jenom jedno zařízení. Zase je pravda, že tady jsi omezanej délkou kabelu od těch kamer.
Ulas
Začátečník
Začátečník
Registrován: 16. črc 2008

Re: Venkovní kamerový systém

Příspěvek od Ulas »

Nakonec jsem objednal tyto.
Psal jsem i klukovi na yt co dělal unboxing. Psal, že mu už 3 roky šlapou a že je spokojený.
Máme bungalow 17x12m, takže s kabelama nebude problém a s rozlišením by taky neměl být.
Tak snad to přijde v pořádku a budou fungovat.

Díky všem za názory.
Case: SilentiumPC Gladius M35, Základní deska:Gigabyte GA-P67A-D3-B3, Procesor: I5-2500K 4,5Ghz., Chladič: SilentiumPC Fera 3 HE1224 v2, Grafická karta:Radeon™ RX 480 G1 Gaming 8G , RAM: 4x Corsair Vengeance 4 GB DDR3-1333 DDR3, SSD:ADATA Ultimate SU800-256GB
Duschek
Začátečník
Začátečník
Registrován: 07. čer 2017

Re: Venkovní kamerový systém

Příspěvek od Duschek »

Tak pak dej vědět jak to funguje. U souseda byl trochu problém s rozběháním obrazu na pc, tak snad ty to budeš mít v klidu.
Ulas
Začátečník
Začátečník
Registrován: 16. črc 2008

Re: Venkovní kamerový systém

Příspěvek od Ulas »

Kamery byly za 3 tři dny doma. Vyzkoušel jsem, vše funguje a kvalita za mě dobrá.
Instalovat budu na barák až cca září, tak pak dám info :)
Case: SilentiumPC Gladius M35, Základní deska:Gigabyte GA-P67A-D3-B3, Procesor: I5-2500K 4,5Ghz., Chladič: SilentiumPC Fera 3 HE1224 v2, Grafická karta:Radeon™ RX 480 G1 Gaming 8G , RAM: 4x Corsair Vengeance 4 GB DDR3-1333 DDR3, SSD:ADATA Ultimate SU800-256GB
Ssnake
Začátečník
Začátečník
Registrován: 25. led 2005
Bydliště: chotebuz

Re: Venkovní kamerový systém

Příspěvek od Ssnake »

dik za tip, asi vemu 8mi kanalovou verzi, mam barak do L + garaz tak potrebuju aspon 6 kamer.... :)
FD500, ST45SF, Z97i, i7-4980HQ CB20:1718,CB24:254 NH-U9B, 2x8, 1060, 5100MAX
x850xtPE, x1950xtx, hd2900gt, hd3870, hd4890 - - 6800ultra, 7900gtx, 8800gtx, 9800gtx+, gtx285
Martin Šenk
Nováček
Nováček
Registrován: 08. črc 2019

Re: Venkovní kamerový systém

Příspěvek od Martin Šenk »

Salamander píše:Jenom nevim jestli bych sel do analogu ... osobne vetsinou doporucuji IP kamery od Hikvisionu nebo pripadne Ubnt
Plně souhlasím se Salamandrem montáží kamerových systému se živím a sám klientům doporučuji kamery od Hikvisionu. Dal jsem dokopy taky článek, který porovnává jednotlivé parametry: https://damacom.cz/kamerove-systemy/5-p ... meli-znat/ snad pomůže.
Odpovědět

Zpět na „Digitální foto a video“