World of Warcraft Classic

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

Budete hrát World of Warcraft Classic?

Určitě, už se nemůžu dočkat!!
8
18%
Ano, vanillu jsem nehrál, určitě vyzkouším...
6
13%
Ne, je to moc hardcore...
3
7%
Možná chvíli z nostalgie...
15
33%
WoWko je už mrtvá hra nezájem...
13
29%
 
Celkem hlasů: 45
Mac302
Začátečník
Začátečník
Registrován: 17. úno 2009

Re: World of Warcraft Classic

Příspěvek od Mac302 »

Pořád váhám, zda začít 4fun hrát classic, na kterém jsem taky začínal a hrál wowko aktivně až do příchodu WOTLK, potom jsem se vracel kouskama spíše na kukačku, ale už mě to nikdy nějak nechytlo. Příchodem BFA jsem si celkem dost sliboval, ale vlastně od cca poloviny listopadu jsem to už také nezapl....

Za mě byl nejlepší datadisk TBC a pokud by Blizzard udělal i tento datadisk jako nástavbu na Classic, tak neváhám asi ani chvilku....
AMD Ryzen 7 7700X 4,5GHz @ 5,4GHz boost | Sapphire Radeon NITRO+ RX 6800 XT SE 16GB | ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING | 32GB DDR5 6000MHz CL36 FURY EXPO | WD Black SN770 NVMe 1TB | Fractal Design ION+ 2 Platinum 860W | AiO Fractal Design Lumen S36 V2 | Fractal Design North TG Dark | SteelSeries Arctis 5 + Logitech G Pro Superlight + HyperX Alloy Elite RGB
Atapi
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 04. dub 2007
Bydliště: Jihlava

Re: World of Warcraft Classic

Příspěvek od Atapi »

Určitě to tam bude, otázka je kdy. :) Říkali už dávno že to budou pouštět postupně vždy po tom co content dodělá velká část serveru. Jako to co tam je teď asi nejde brát moc 4 fun...
Obrázek
luke777
Začátečník
Začátečník
Registrován: 03. led 2007

Re: World of Warcraft Classic

Příspěvek od luke777 »

Pocitej stim ze na solo to bude pekne hard.Nejlepe v grupe to jde.Zkousim maga a muzu rict ze to je fakt zabit mobku napit zabit mobku
Atapi
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 04. dub 2007
Bydliště: Jihlava

Re: World of Warcraft Classic

Příspěvek od Atapi »

Tak jsem si to taky předplatil když už opadly fronty (už jsou dvě odpoledne a golemag bez fronty...). Mám rogunu, druhou zbraň jsem sehnal až na levelu 5 a jsem rád že zabiju potvory 1v1, jak jdou dvě, tak zdrhám, questy trvaj dlouho, je jich málo, takže ty co mám dostupný maj vyšší level, no hroznej zážitek, přesně co jsem od toho čekal. :-D :-D
Naštěstí se mi prodalo copper ore, tak mám aspoň na opravy a dokoupení armoru. :lol:
Obrázek
Mac302
Začátečník
Začátečník
Registrován: 17. úno 2009

Re: World of Warcraft Classic

Příspěvek od Mac302 »

15 let stará hra, ale bezpochyby nejlepší MMO všech dob. :) I když jsem měl nejraději TBC, nedalo mi to a koupil GT a ta pohoda, to je prostě to co si rád zapnu a vím, že si u té hry odpočinu. :)
AMD Ryzen 7 7700X 4,5GHz @ 5,4GHz boost | Sapphire Radeon NITRO+ RX 6800 XT SE 16GB | ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING | 32GB DDR5 6000MHz CL36 FURY EXPO | WD Black SN770 NVMe 1TB | Fractal Design ION+ 2 Platinum 860W | AiO Fractal Design Lumen S36 V2 | Fractal Design North TG Dark | SteelSeries Arctis 5 + Logitech G Pro Superlight + HyperX Alloy Elite RGB
Walker1134
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 22. lis 2012
Bydliště: Staré Město u Uh.

Re: World of Warcraft Classic

Příspěvek od Walker1134 »

Já už jsem lvl 31 a začíná mě to srat :lol: Není normální zóna pro +-30 lvl....
No nějak to dám, a pak zase pohoda, už pomalu šetřit na mounta :roll:
PC: Monitor: Dell S2417DG@144Hz + G-SYNC, Case: Be quiet! Pure Base 500, CPU: Ryzen 5 2600, Cooler: Artic Freezer 34, MB: GIGABYTE B450 GAMING X, GPU: GIGABYTE GTX 1070 Ti Gaming 8G, RAM: 2x8Gb Corsair LPX DDR4@2133Mhz, NVMe SSD: Samsung 970 Pro 512Gb, OS: Windows 10 Pro, HDD: Western Digital Blue EX 1Tb, PSU: Seasonic Focus Plus Platinum 650W
Broxik
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 11. led 2010

Re: World of Warcraft Classic

Příspěvek od Broxik »

Priznam se ze hodne zvazuju ze bych to zacal hrat. Ale mam obavy jak vidim jak to jiny stary pardaly vtahlo a jak sou zase noliferi jako asmongold. Prave posledni dobou sem ho sledoval + nejaky kousky k wow classic a hodne me svrbi prsty :)
Okurek!

Kód: Vybrat vše

U toho se nedá honit, kdyby si aspoň sundaly ty nitě z řiti.
chronograph
[/size]
Leon_
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 03. pro 2015

Re: World of Warcraft Classic

Příspěvek od Leon_ »

Tak zrovna Asmon je skinny nolifer, co slnko nevidel ani z diaľky že :D s nim to porovnávať ... :D
.
ArgCZ
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 16. črc 2010

Re: World of Warcraft Classic

Příspěvek od ArgCZ »

hm já před 10ti dny začal, momentáně lvl 30 a doma to lehce už skřípe, docela jsem do toho zas spadl... až jsem to nečekal
PS5, LG OLED65BX, Samsung HW-Q700A + SWA-9500S = 5.1.4 Dolby Atmos, DTS:X
ondra91
Začátečník
Začátečník
Registrován: 13. zář 2013
Bydliště: Litoměřice

Re: World of Warcraft Classic

Příspěvek od ondra91 »

Já hrál od roku 2007 do cca 2012 a měl jsem něco kolem 350 dní played .... Taky mě to lákalo a vím že by mě to chytlo, ale odmítám to hrát :) ... Když člověk chodil do školy ok, ale tohle je vyhozenej čas, který je vhodnější investovat jinde :/ ...
Broxik
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 11. led 2010

Re: World of Warcraft Classic

Příspěvek od Broxik »

Poklud jsi se stravenym casem spokojen neni vyhozeny. Ale je pravda ze u toho wow je to trosku drsnejsi. Jinak nedavno mel video kdy dokonce neco delal na zahrade s widlema (nemyslim sw ale opravdu wilde na hnuj) :)
Okurek!

Kód: Vybrat vše

U toho se nedá honit, kdyby si aspoň sundaly ty nitě z řiti.
chronograph
[/size]
ArgCZ
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 16. črc 2010

Re: World of Warcraft Classic

Příspěvek od ArgCZ »

https://www.wowfan.cz/clanek/wow-classi ... d-komunity

Golemagg 60 000 aktivně hrajcích postav :lol:

zajímavý je tohle...
Obrázek
není kam spěchat, komunitě to potrvá déle než se doexpí, já třeba zatím každej dung dal 2x, momentálně lvl 35 a fakt si to užívám jako před lety, vlastně ani nevím jestli to nějak na 60tym budu dál hrát, spíše ne, ale uvidíme
PS5, LG OLED65BX, Samsung HW-Q700A + SWA-9500S = 5.1.4 Dolby Atmos, DTS:X
nou
Začátečník
Začátečník
Registrován: 11. pro 2009

Re: World of Warcraft Classic

Příspěvek od nou »

Vidiet ze vela ludi si dava za ciel dosiahnut 10,20,30 level a potom to zabalia.
Atapi
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 04. dub 2007
Bydliště: Jihlava

Re: World of Warcraft Classic

Příspěvek od Atapi »

Tak to je slušný začátek, jsem zvědav za měsíc dva jak to bude vypadat. Já to beru pomalu, zatím jen 23, většinou expím když mám čas okolo poledne, to jde hezky a spoty nejsou přeplněný, tak snad stihnu 60 než se rozhodnou frcnout tam TBC.
Obrázek
ArgCZ
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 16. črc 2010

Re: World of Warcraft Classic

Příspěvek od ArgCZ »

nou píše:Vidiet ze vela ludi si dava za ciel dosiahnut 10,20,30 level a potom to zabalia.
možná taky trochu, ale vem si že lidi na 60lvl maj v průměru 9 dní čistýho času odehráno a vyšlo to před třemi týdny, pokud hraješ normálně 2 hodinky denně po večerech tak teď jsi někde mezi 20-30lvl, věkovej průměr alespoň u nás v guildě je určitě přes 30 let co jsem si tak zjišťoval a vše to má už rodiny takže u toho nejde bejt pořád jak před 15ti lety
PS5, LG OLED65BX, Samsung HW-Q700A + SWA-9500S = 5.1.4 Dolby Atmos, DTS:X
Alfajk
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. kvě 2009

Re: World of Warcraft Classic

Příspěvek od Alfajk »

nou píše:Vidiet ze vela ludi si dava za ciel dosiahnut 10,20,30 level a potom to zabalia.
na to prisels jak? Z grafu je jen videt, ze vzhledem k dobe od otevreni serveru, maji naexpeno lidi nejcasteji okolo tehlech levelu, ne ze uz by prestali hrat a dal neexpili, na vanille neni potreba nikam spechat, jeste porad platilo ze cesta je cil, ne ze se musi hned doexpit na max a potom zacina hra...

skoro taky rozmejslim, ze bych se do toho pustil, jen porad nevim, koho bych hral, nejradsi mam maga, ale porad mam v zivy pameti expeni na classicu z minulosti, po kazdy mobce sedet, proti elitam neni sance... obecne casteri to maji narocnejsi a expeni trva dyl
CPU: AMD Ryzen 5 7600X@5,5GHz | GPU: ASUS TUF RTX 3070 GAMING 8GB@2000MHz | MB: ASUS PRIME X670-P WIFI | RAM: 32GB DDR5 6000MHz CL36 FURY EXPO | SSD: WD Black SN770 NVMe 2TB | PSU: Seasonic Focus GM-850 Gold | CPU Cooler: Noctua NH-D15 | Case: be quiet! Pure Base 500DX Black | OS: Win 10 Professional | Monitor: ASUS TUF Gaming VG27AQL1A
Broxik
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 11. led 2010

Re: World of Warcraft Classic

Příspěvek od Broxik »

Pozor nyni je mag nejrychleji expici classa. Borec prave prekonal dlouholety hunter rekord v expeni. Souvisi to nejak z upravou aoe a tech snehovych bloku. Ja osobne bych je wara gnoma. Vzdy je top, jak malej zebrak tankuje velky bose :D
Okurek!

Kód: Vybrat vše

U toho se nedá honit, kdyby si aspoň sundaly ty nitě z řiti.
chronograph
[/size]
Alfajk
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. kvě 2009

Re: World of Warcraft Classic

Příspěvek od Alfajk »

ja vzdycky jel gnoma maga, neni nic lepsiho, nez kdyz malej gnomik rozhodí sandál velkymu taurenovi. Jakto, ze je mage nejrychleji expici? Aoe skillama nemuzes moby stihnout zabit driv, nez oni tebe, nemluve o tom, ze na moba spotrebujes 3/4 many. Naposledy jsem vanillu hral na stonecastle snad pred 15 lety :-D
CPU: AMD Ryzen 5 7600X@5,5GHz | GPU: ASUS TUF RTX 3070 GAMING 8GB@2000MHz | MB: ASUS PRIME X670-P WIFI | RAM: 32GB DDR5 6000MHz CL36 FURY EXPO | SSD: WD Black SN770 NVMe 2TB | PSU: Seasonic Focus GM-850 Gold | CPU Cooler: Noctua NH-D15 | Case: be quiet! Pure Base 500DX Black | OS: Win 10 Professional | Monitor: ASUS TUF Gaming VG27AQL1A
Atapi
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 04. dub 2007
Bydliště: Jihlava

Re: World of Warcraft Classic

Příspěvek od Atapi »

Co koukám tak s tím problém nemaj, zplošní skupinku, pak to freezne na místě a plošní dál a zbytky už pak nějak dofrcá... Já s rogunou mám problém se dvěma když maj stejnej level jako já a musím na to vyplácat všechny cooldowny. :lol:
Obrázek
Svata_Oresky
Začátečník
Začátečník
Registrován: 18. zář 2011
Bydliště: Břeclav

Re: World of Warcraft Classic

Příspěvek od Svata_Oresky »

Broxik píše:Pozor nyni je mag nejrychleji expici classa. Borec prave prekonal dlouholety hunter rekord v expeni. Souvisi to nejak z upravou aoe a tech snehovych bloku. Ja osobne bych je wara gnoma. Vzdy je top, jak malej zebrak tankuje velky bose :D
Jo ale ten rekord překonal díky využívání layerů, které by ze hry měly časem zmizet. Jestli máš teda na mysli Jokera.
CPU:AMD Ryzen 7 5800X3D + Be quiet! DARK ROCK PRO4 MB:ASUS ROG STRIX X570-F GAMING RAM:G.SKILL 32 GB DDR4 3600MHz CL16 TRIDENT Z GPU:ASUS DUAL GeForce RTX 4070 12 GB OC Zdroj:EVGA SuperNOVA G2 750W SDD:Samsung 870 EVO, M.2 250 GB + Samsung 860 EVO 1 TB HDD:WD -Blue EX 1 TB CASE:Phanteks Enthoo Primo Periferie: ASUS ROG STRIX Flare Cherry MX Red, CZ + Corsair Scimitar PRO RGB
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“