SATA/M.2 PCIe/SATA, 2.5" / M.2_2280 ?

Doporučení, výběry, názory a řešení problémů s notebooky, UMPC, deskbooky, apod.

Moderátor: Don

python.p
Pokročilý
Pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 08. úno 2010
Kontaktovat uživatele:

Re: SATA/M.2 PCIe/SATA, 2.5" / M.2_2280 ?

Příspěvek od python.p »

werygood píše:Tak u HDD se to často začne projevovat dostatečně dopředu na to, abys stihl zálohovat data. SSD chcípne zničehonic.
Mám ti poslat balíček s HDD které se jednoho dne rozhodli se prostě přestat točit?

Stejně tak jsou disky, který předtím než odejdou se uzamknou do read-only a dovolí ti vytáhnout aspoň data. Takže ani z tohohle pohledu není tvůj výrok zcela správný.

Jedno jestli SSD nebo HDD, nebo flashka nebo děrná páska. Data jsou buď nedůležitá a nebo zálohovaná :)
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...
Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !

Můj web: Delid.cz
werygood
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 18. dub 2005

Re: SATA/M.2 PCIe/SATA, 2.5" / M.2_2280 ?

Příspěvek od werygood »

python.p píše:
werygood píše:Tak u HDD se to často začne projevovat dostatečně dopředu na to, abys stihl zálohovat data. SSD chcípne zničehonic.
Mám ti poslat balíček s HDD které se jednoho dne rozhodli se prostě přestat točit?

Stejně tak jsou disky, který předtím než odejdou se uzamknou do read-only a dovolí ti vytáhnout aspoň data. Takže ani z tohohle pohledu není tvůj výrok zcela správný.

Jedno jestli SSD nebo HDD, nebo flashka nebo děrná páska. Data jsou buď nedůležitá a nebo zálohovaná :)
Proto jsem psal "často" a ne "vždy". Jsou i HDD, které chcípnou hned. O chcíplém SSD, které by šlo ještě zachránit, jsem nikdy moc neslyšel, ale popravdě netuším, jak jsou na tom dnešní modely.
Odpovědět

Zpět na „Notebooky a netbooky“