Diablo IV

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

Odpovědět
GaGy
Začátečník
Začátečník
Registrován: 21. čer 2006
Bydliště: Vsetin

Re: Diablo IV

Příspěvek od GaGy »

Hrál sem do prvního WP a odinstaloval sem to.
Zkoušel sem jen Rogue, raději bych klasickou lučišnici než tento hybrid. Rozdělování skillů se mi nelibí vůbec a nemožnost si rozdávat body je stejně dementní jako ve trojce ,takže žádné.
Bude to lepší trojka ,ale na dvojku to fakt nemá... Grafika pěkná ,ale gameplay už tak dobrý není. Schválně sem zkoušel jen tak stát a koukal sem jak mi ubírají život příšery a přišlo mi to trapné že stojím na místě nic nedělám a příšerka mi vezme kousíček života na jeden hit.

Hra mi běžela pěkně bez potíží.
Je to asi jak Warzone 1 a Warzone 2 kde dvojka je proti jedničce daleko horší...... :-D
Ryzen 7800X3D - Endorfy Fera 5 │ 32Gb 6000Mhz - CL30 │ ASUS TUF Radeon RX 7800 XT 16G │ TUF GAMING B650-PLUS WIFI │ AG32CQ - 2K - 144Hz │ EVGA GQ 650W Gold │ Phanteks Eclipse P400A │ SSD - KC3000, M.2 - 1TB + A2000, M.2 - 1TB │
Lenovo - Legion 5 - RTX 3060 + Ryzen 5600H
Alfajk
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. kvě 2009

Re: Diablo IV

Příspěvek od Alfajk »

Nordir píše: pon 27. bře 2023, 12:00 Diky za betu a moznost refund ...tohle je opravdu beta a nebudu platit za to abych byl betatesterem ... hra ma 2mesice a tyden do vydani a je totalne nevybalancovana a ani pozdejsi casti hry tomu nejsou jinak (dojmy s close bety co jsem cetl) druid sasek co ma na vsechno CD a necro co nemusi mit na sobe nic a drti to jakoby nic. stejne tak porad dokola stejne eventy + naprosto stejne dungeony ani pokus o variabilitu. Az hru doladi odladi tak si mozna koupim ... ted jeste jednou diky za betu a papa

Jedine co blizz rika vime o tom dodame pozdeji .. za ty prachy at to dodaji hned (napriklad chybejici set itemy ... wtf)
jako ja do toho asi pujdu, protoze nemam co jineho hrat, ale pocity mam stejne. Tyhle stejny kecy jsme od nich slyseli u vydani diablo 3 - viz "nechceme silne setove predmety ani legendarky, rare item se jim ma preci vyrovnat!", "pvp balance dodame pozdeji", "charactery vyladime pozdeji"...

pvp nebylo ok nikdy, balance itemu prisel az se zrusenim podelane aukce a class balance nezvladli nikdy, takze kazdou sezonu byl OP jinej character... a do diabla 4 se ritime po hlave stejnym zpusobem.

Proc mam mit v arpg mounta? abych mohl behat po prazdne mape od eventu k eventu, ktere jsou copy&paste jen s tim rozdilem, ze jednou branim karavanu a podruhe je to samotne npc? V jadru se ten bar progressu jednou plni a podruhe z nej zase ubyva, ale porad je to jedno a to same. Variabilita je velmi nizka, v cele pristupne zone (snad 1 z 5) jen 1 sablona dungeonu? To i ty nephalem rifty z D3 jsou o kilometr dale z hlediska map designu, za ten backtracking v D4 bych nekoho vyhodil, neni horsi game design nez backracking prazdnym dungeonem.

To ze to graficky vypada jako hra z roku 2012 asi taky musime proste zkousnout, hardwareove to je dost narocne, optimalizacni paskvil.

Z toho co jsem odehral mam pocit, ze to grim dawn z hlediska rozmanitosti buildu postav nemuze prekonat, uz jen z principu tvorby buildu/volby skillu, postavy jsou vlastne take tezce neoriginalni a 10x videne jinde, mohli by prijit s necim novim a originalnim.
CPU: AMD Ryzen 5 7600X@5,5GHz | GPU: ASUS TUF RTX 3070 GAMING 8GB@2000MHz | MB: ASUS PRIME X670-P WIFI | RAM: 32GB DDR5 6000MHz CL36 FURY EXPO | SSD: WD Black SN770 NVMe 2TB | PSU: Seasonic Focus GM-850 Gold | CPU Cooler: Noctua NH-D15 | Case: be quiet! Pure Base 500DX Black | OS: Win 10 Professional | Monitor: ASUS TUF Gaming VG27AQL1A
Delarge
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 15. črc 2004
Bydliště: Korova Milk Bar
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo IV

Příspěvek od Delarge »

Jestli backtrackuješ v prázdným dungeonu, tak děláš něco špatně.
Intel Core i7 12700KF + Noctua NH-U12A CB -- Gigabyte Z690 GAMING X DDR4 -- Gainward Phantom RTX 4080 -- G.Skill Ripjaws V 2x16GB@3600CL14 -- WD Black SN850 NVMe 2TB -- Corsair RM750x -- Fractal Design Torrent -- USB DAC EarMen Eagle -- PreSonus Eris 3.5 BT -- Sennheiser HD 560S -- Samsung Odyssey OLED G8 -- Razer BlackWidow V3 Pro + Razer DeathAdder V2 Pro + Xbox Wireless Controller -- WIN 11 Home 23H2
keistown
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 16. srp 2009

Re: Diablo IV

Příspěvek od keistown »

Nelzi, cast dungu byla o tom, ze na rozcesti jdes na jednu stranu, zmacknes navijak nebo zvednes kostku nebo sutr a neses ho k brane vymlacenou chodbou, pak jdes na druhou stranu a udelas to samy.
Krteq
Čestný člen
Čestný člen
Registrován: 22. dub 2005
Bydliště: Brno

Re: Diablo IV

Příspěvek od Krteq »

Stačí se mrknout na YouTube

např. i videa od madPav3La na předchozí stránce, kde musíš najít a zpátky, přes obě poloviny dungeonu, donést dvě kostky aby se ti otevřeli dveře dál atd...
brambora81
Začátečník
Začátečník
Registrován: 28. čer 2015
Bydliště: Pardubice

Re: Diablo IV

Příspěvek od brambora81 »

asi to nanej bylo moc slozite asi potrebuje rovnej koridor a na konci bose jinak to nezvladne :D
keistown
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 16. srp 2009

Re: Diablo IV

Příspěvek od keistown »

Podle me je pro tebe moc slozite pochopit o cem se tu vlastne bavime
rhinos
Začátečník
Začátečník
Registrován: 07. srp 2006

Re: Diablo IV

Příspěvek od rhinos »

hele a do kdy vlastně běží ten beta test?
Nemělo to být do včera do půlnoci?
Já to teď zkusil a pořád to běží
AMD Ryzen 7 5700X | Gelid Solutions Glacier | MSI X470 Gaming Plus MAX | Gigabyte P850GM 80+Bronze |
32 GB DDR4 3600 Kingston Fury Beast RGB | GIGABYTE RTX 3080 Ti EAGLE 12GB
madPav3L
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 07. pro 2005
Bydliště: Středočeský kraj

Re: Diablo IV

Příspěvek od madPav3L »

Dneska do 20:00
CPU: i7-12700KF MB: ASUS ROG STRIX Z690-A GAMING WIFI D4 RAM: T-FORCE XTREEM 2x16GB DDR4 3600 MHz@CL14 GPU: Palit RTX 4090 GameRock FAN: Noctua NH-D15S SSD: 1x Samsung 960 Pro M.2 512GB, 1x Samsung 960 Pro M.2 1TB, 1x Samsung 840 Pro 256GB, 1x Samsung 850 EVO 1TB HDD: 3x Seagate Barracuda 7200 3TB Display: Dell AW3423DWF 3440x1440 165 Hz OLED PSU: Seasonic Prime SSR-750PD 750W Mouse: Logitech G602 Keyboard: Cherry MX-Board 6.0 UPS: CyberPower Professional Tower 1000VA/900W CASE: Fractal Design Meshify 2 XL Audio: Creative Sound Blaster Z + Logitech Z906
TankGeorge
Začátečník
Začátečník
Registrován: 14. čer 2011

Re: Diablo IV

Příspěvek od TankGeorge »

Ještě že jsem měl v sobotu akci a dal si šest plzní, jinak bych tu vytapetoval příspěvek, jak toaletní papír. Se mi to trochu rozleželo, takže - už se i opakuji - krátce: hra je strašidelně nedodělaná. Mezery v herním designu jsem očekával, tohle prostě Blizz už dávno neumí dělat. Mezery v technické kvalitě hry jsem nečekal, ale potěš koště dva měsíce před vydáním to vypadá víc jak kickstarter indie, než gold AAA.
Nechci urážet lidi, co si to kupují a těší se. Nemůžu upřímně ukázat prstem na nějakou konkurenci a říct, tohle je ve všem lepší. PoE je rozhodně nejlepší mezi ARPG, ale je nepřístupné a příliš divné na první pohled. Grim Dawn je starý a Wolcen je asi jak teď ta beta diabla... zábava na pár dní, než se to omrzí. Takže pro znuděné ARPG fans je D4 určitě přijatelné.
=============

Teď teda už nepodstatně nakousnu pár věcí, proč do hry tak tepu. Řekl bych, že relase D3 si pamatuji celkem dobře. Betu D3 jsem hrál a byla to naprosto rocksolid hotová hra. Žádný bug, finální grafika, UI, dabing, zvuky - všechno v cajku. Na finál D3 se hodně pičovalo kvůli komiksovému stupid stylu atmosféry a nezvládnutému endgame loop, ale řemeslně to bylo výborné - přesně taková ta pověstná Blizzard kvalita.
Beta D4 na mě udělala z počátku velmi dobrý dojem, ale ten se s každou hodinou vytrácel a okolo lvl15 už jsem se fakt nudil a prudil nekvalitou a nedoladěností. Druhý den jsem přestal s kocháním a vrhl se na hlavní quest a pár vedlejsích, ale o to víc se dojem ze hry začala sesypávat. Vypnul jsem to a odinstaloval po tom, co jsem s tou dcerkou našel v podzemí mamku po stopách Lilith - lightning sorc lvl 25.

1) Dali si hromadu práce s vizuálem postav a prostředí do té míry, že tam mají ingame cutscény přímo s vaší postavou. Ten začátek v jeskyni, jak se blíží ten vlk a střihne to tam několik hororových flashů - to je úplně boží. Jenže vole to je asi tak jednou a pak 99,99% všech ostatních questů a lore je tuctová vycpávková špatně napsaná hovadina s obyčejnou klasik statickou izometrickou kamerou.
Jsem jako moc náročný, když v r2023 chci u takovéto AAA RPG hry nějaké modernější cutscény? Když se patlali s technologií, tak proč ji tam pak nepoužijí? Navíc naprosto evidentně si mákli jen na tom začátku a pak jde kvalita cutscén i v hlavní příběhové linii dost strmě dolů. Nejen forma, ale i obsah jde dost strmě dolů. Čím víc tam ta Lilith mluví, tím víc je to trapná pipka... /helou Azmodan. Fakt to na mě nedělá dojem, že se cringe story style z D3 tady ve čtyřce posunul k lepšímu. Jen tam přidali víc krve a "jakožetemna".

2) V RPG systémech mají fakt alarmující hokej. Balanc vůbec neřeším, s tím nikdo soudný počítat nemůže u jakéhokoliv nového RPG. Proč je ale v tý hře milion craftovacích materiálů hned od začátku? Na co jsou zvířecí furs a sbírání borůvek? Proč mi tam v earlygame bleje hra celý nepřehledný material tab. K čemu jsou bílé itemy? K čemu je vylepšování health potionu? Proč jsou svatyně, kde mám udělat emote a dostanu bezvýznamný buff na minutu? K čemu je milion druhů rezistencí. Proč bych si měl oblíct boty, co nemají +1roll. Paragon - nikdo nevíme cotoje, ale my tomu věříme. Se sorckou jsem stejně mohl celou dobu mačkat jediné tlačítko - chain-lightning ftw - na "veterána." Skilly jsem si dal jednou za několik levelů. Proč tam vlastně je ta první obtížnost? To úplně bije do očí, jak tam mají bloat 50ti věcí a všechny hotové na 50%. Tvle ti fakt netuší, co dělají za hru, ale dělají, že dělají hru...

3) Co má znamenat ten "user interface"? To je hotové do jaké míry - 10% nebo 90%? Minimapa úplně hnusná, nepraktické hnusné ikony, nepřehledné, neintuitvní. Tvle skill tree musím rollovat přes přes tři 4k obrazovky a přitom je téměř stejný jak v D3. Fonty nesedí. Quest tracking katastrofální. Hra se snaží víc o vizuální realismus, nebo o přehlednost? Protože většina věcí je spíše vizuálně realistická, ale do toho tam trčí po zemi ty hnusně nakreslené flaštičky, wtf? Ohavné radiální menu... bude vůbec inteface optimalizovaný na M+K, nebo ovladač only? Když jsem u obchodníka a chci v invetáři označit junk, tak mi postava hodí roll. GPSka funguje blbě a omezeně...

4) Open world má hezký potenciál u tohoto typu hry, pokud se to využije správně a vyhnou se open-world problémům z jiných her. Ups... hra je sice pevně daný open-world, ale kvalitou vypadá jak random generátor. Hrál jsem to skoro deset hodin a nedokázal jsem bez mapy poznat, jestli se nacházím nahoře, dole, vlevo nebo vřiti od hlavního města.
Všechny myslitelné nemoci z World of Warcraft a jeho world-questů a world-bossů jsou zde přítomné v plné parádě. Nezvaný random chobot mi luxuje mobky na quest. Dělám si napínavou challenge, ale nezvaný random chobot se přiřítí a vyčistí mi celou obrazovku - dostanu medaili za challenge. World bosse jsem nešel, ale úpně vidím, jak se tam 3-4 blbečci snaží a zbytek AFK čeká na free legendary nášup.
V jednom rohu mapy jsem zahlédl početnou skupinu hráčů a divil se, co tam dělají. No čekají na spawn super hi-level elity, jakožto nejlepší farmspot v celé hře = welcome to endgame content.


TLDR: Ano, půjde to hrát a bude to pro mnoho lidí zábava na několik (desítek, stovek, tisíců) hodin, ale na základě mých zkušeností tohle neskutečně smrdí. Cyberpunk / Anthem jako prase. D3 beta proti finálu byla úplně jiná liga. Tohle je ještě minimálně na rok v troubě. Ještě jednou, nechci nikoho urážet, každý si může utrácet prachy dle libosti. Bohužel, tady se prostě hraje s akciema na úkor fans franchise s neskutečným potenciálem.
Ryzen 7800X3D + Kingston 2x32GB 6000/36 + RTX 4090 sociální Gainward + ROG B650E-E
LG OLED CX 55" + Fractal Design Define S2
Alfajk
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. kvě 2009

Re: Diablo IV

Příspěvek od Alfajk »

Amen bratře.
CPU: AMD Ryzen 5 7600X@5,5GHz | GPU: ASUS TUF RTX 3070 GAMING 8GB@2000MHz | MB: ASUS PRIME X670-P WIFI | RAM: 32GB DDR5 6000MHz CL36 FURY EXPO | SSD: WD Black SN770 NVMe 2TB | PSU: Seasonic Focus GM-850 Gold | CPU Cooler: Noctua NH-D15 | Case: be quiet! Pure Base 500DX Black | OS: Win 10 Professional | Monitor: ASUS TUF Gaming VG27AQL1A
brambora81
Začátečník
Začátečník
Registrován: 28. čer 2015
Bydliště: Pardubice

Re: Diablo IV

Příspěvek od brambora81 »

nemuzes to srovnavat s poe to je uplne jina liga :D hodne radu let :) mam natom take par tisic hodin :) d3 me nebavil protoze to bylo desne nudne a vizualne me to nesedelo,kazdopadne mohli se u d4 poucit z her ajko je poe a last epoch
Darkhunter
Začátečník
Začátečník
Registrován: 30. črc 2009
Bydliště: Praha

Re: Diablo IV

Příspěvek od Darkhunter »

No teda nevím, ale d3 mi přišlo daleko horší. Jít po dějové linii a grindit itemy...Nic víc...Na jedno brdo. Ani ty talenty tam nebyly...
Dell Precision 5540 - i9-9980HK/64GB DDR4/nVidia Quadro T2000/UHD OLED/1 TB SSD ADATA XPG 8200 Pro
VeCkO
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 15. říj 2008
Bydliště: Vratimov
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo IV

Příspěvek od VeCkO »

Hoši já měl nahrané v D3 tisíce hodin než vyšla ta sračka RoS a jejich loot 2.0 ala stojim ve měst jdu Rift dropnu 30 legendarek město rift město rift.. to fakt ne.
Zapomínáte na open world PvP lokace, world bosse, velké world eventy, slecializace classu ktere v betě nemá protože je to limitováno na 25lvl.

Každá hra na low lvlu je slabý odvar toho co bude na max lvlu.. O endgame nebo lvlování v 2/3 max lvlu nevíme vůbc nic. Podívej se na WoW .. myslíš že na 15-25lvlu je WoWko fun? Ne není..

Je to beta, bugy typu trhání disconnecty, nedodlané některé věci to je normální.. Nikde nemáš řečeno že do Bety musí být komplětně hotová hra.
Za mě je potenciál end gamu vypadá dobře a rozhodn nebudu soudit hru kvůli tomu, že mě na 25 lvlu který udělám za 1,5hodiny že me nebaví..
Říkám.. plno dobrých MMO/RPG her na low lvlech je to boring sra*ka.

Mě osobně se Diablo 4 líbí a kamarádům co jsme hráli spolu oba víkendy a hrávali jsme xxxx hodin D3 classic taky.
Musíš se na to dívat z pohledu co bude a né že Druid je nejslapší class na lvlu 25 a lidi brečí jak je to slabé a řvou na fórech po balanci classu? Balanci classu na lvl 25 ? Kdo proboha bude dělat nějaký balanc classu na low lvlu kde navíc Druid classa třeba nemá oteevřenou ani jednu specializaci protože jsou od vyššího lvlu než Beta pustila.

Prostě upřímně za mě tu soudit hru z Bety kde v uvozovkách nemlžeš dělat pomalu nic je blbost. Blizz jasně řekl že beta slouží pro test serverů a data jak budou fungovat servery a open world přechody channelů. Popřípadě feedback optimalizace hry kde to hrálo milion lidí + a z toho jsou pak dobré data.
To že se někomu nelíbí Druid na 25 lvlu nebo že Wizz je OP na lvlu 10? To mají řešit?

Závěry typu že Diablo 3 nebo PoE je lepší bych nechal až jak by člověk dosáhl max lvlu a hrál aspoň nějakou dobu End Game a uviděl co hra nabízí, pak bych bral názory že Diablo 3 bylo třeba lepší apod.. :)

Nezapomeňte že to je hra co se bude vyvíjet a balancovat patchema v průběhu sezón.. Není to Hra typu koupím dohraju ji za 12hodin a odinstaluju. To je úplně jiný žánr her :D
Ryzen 7 5800X3D -|- ASUS ROG Strix B550-F Gaming-|- RX 7900 XTX 24GB Nitro+ -|- G.SKILL 4x8GB 3600MHz CL14
3440x1440 UltraWide -|- SAMSUNG S24 ULTRA


>>>>INSTAGRAM<<<<
>>>>CBR1000RR / GoPro / POV / YOUTUBE<<<<
Delarge
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 15. črc 2004
Bydliště: Korova Milk Bar
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo IV

Příspěvek od Delarge »

Hodnotit endgame z bety, kde byl dostupná 1 oblast z 5, 2 obtížnosti ze 4 a 25 levelů ze 100 chce těch plzní víc než šest :-D
Intel Core i7 12700KF + Noctua NH-U12A CB -- Gigabyte Z690 GAMING X DDR4 -- Gainward Phantom RTX 4080 -- G.Skill Ripjaws V 2x16GB@3600CL14 -- WD Black SN850 NVMe 2TB -- Corsair RM750x -- Fractal Design Torrent -- USB DAC EarMen Eagle -- PreSonus Eris 3.5 BT -- Sennheiser HD 560S -- Samsung Odyssey OLED G8 -- Razer BlackWidow V3 Pro + Razer DeathAdder V2 Pro + Xbox Wireless Controller -- WIN 11 Home 23H2
keistown
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 16. srp 2009

Re: Diablo IV

Příspěvek od keistown »

VeCkO píše: pon 27. bře 2023, 20:24 ...
Ja souhlasim prakticky ve vsem, hlavne v tom, ze o endgame vime prd, takze zatim nejde soudit co bude a nebude.

Ale dovolim si jednu poznamku k balancovani. Kdyby treba jak pises takovy D3 jelo na sezony a kazdou sezonu se to snazili balancovat... to by mohli mit ted tak dvacatou osmou a mohlo to bejt docela vybala... oh wait. Crusader je ted na hovno, wiz je op. V endgamu. Balanc u blizz her nikdy nebyl silna stranka. (Mozna SC2, Hearthstone nebo Overwatch, o tech nic moc nevim.) Neverim ze D4 bude nejak vybalancovany.
Delarge
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 15. črc 2004
Bydliště: Korova Milk Bar
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo IV

Příspěvek od Delarge »

keistown píše: pon 27. bře 2023, 15:36 Nelzi, cast dungu byla o tom, ze na rozcesti jdes na jednu stranu, zmacknes navijak nebo zvednes kostku nebo sutr a neses ho k brane vymlacenou chodbou, pak jdes na druhou stranu a udelas to samy.
Krteq píše: pon 27. bře 2023, 15:52 Stačí se mrknout na YouTube

např. i videa od madPav3La na předchozí stránce, kde musíš najít a zpátky, přes obě poloviny dungeonu, donést dvě kostky aby se ti otevřeli dveře dál atd...
Ještě k tomuhle, schválně jsem si ještě dal nějakej dung, byl to zrovna jeden s kostkama:
https://imgur.com/a/WjcFCU7
Backtracking naprosto minimální, protože ty části, kde bereš kostky, jsou dělaný dokola, takže doběhneš jednou stranou ke kostce (monstra), sebereš (monstra) a druhou stranou vybíháš zpátky (monstra). To samý v horní části s druhou kostkou. Vyloženě probíháním prázdným místem člověk stráví z těch 10 minut tak 30 vteřin.
Intel Core i7 12700KF + Noctua NH-U12A CB -- Gigabyte Z690 GAMING X DDR4 -- Gainward Phantom RTX 4080 -- G.Skill Ripjaws V 2x16GB@3600CL14 -- WD Black SN850 NVMe 2TB -- Corsair RM750x -- Fractal Design Torrent -- USB DAC EarMen Eagle -- PreSonus Eris 3.5 BT -- Sennheiser HD 560S -- Samsung Odyssey OLED G8 -- Razer BlackWidow V3 Pro + Razer DeathAdder V2 Pro + Xbox Wireless Controller -- WIN 11 Home 23H2
Dusan
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 16. črc 2003

Re: Diablo IV

Příspěvek od Dusan »

Keci v kleci, zapomínate všichni na to že Blizzard, takže do budoucna bude kulový, jen budou tahat peníze z lidí, DLC a Battlepass, a za každou pi.ovinu 100 eur, na to jsou experti, vlhké sny o pořádném endgame a nějakém ladění hry si nechte zajít.
Pc- Intel- AMD
keistown
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 16. srp 2009

Re: Diablo IV

Příspěvek od keistown »

Ten obsah co dostavalo v podobe sezon D3 spatny nebyl, dalo se k tomu vracet a nejakou dobu si zahrat. Ale nepozoroval jsem nejaky balancovani, spis si v kazdy sezone hodili kostkou ktery dve classy preboosti a ktery spec nerfnou.
VeCkO
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 15. říj 2008
Bydliště: Vratimov
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo IV

Příspěvek od VeCkO »

keistown píše: pon 27. bře 2023, 20:48
VeCkO píše: pon 27. bře 2023, 20:24 ...
balance
Zatím nebudou sety to taky udělá hodně když nemáš OP budil a mnohem mnohem více variant podle toho co dropneš jako že buildy.
Jasně vždy bude nějakých pár meta buildů ale není daný jeden set co má mega boost.
+ podle všecho bude best end game item stejně žlutý rare na který si po dobrých statech rollnes legendary affix co potřebuješ.
Ryzen 7 5800X3D -|- ASUS ROG Strix B550-F Gaming-|- RX 7900 XTX 24GB Nitro+ -|- G.SKILL 4x8GB 3600MHz CL14
3440x1440 UltraWide -|- SAMSUNG S24 ULTRA


>>>>INSTAGRAM<<<<
>>>>CBR1000RR / GoPro / POV / YOUTUBE<<<<
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“