Kompaktní skříň

Cokoli okolo skříní, jejich výběru, doporučení a problémů. Úpravy se řeší v sekci Casemodding.

Moderátor: L4mka

Odpovědět
Octopuss
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 04. čer 2007

Kompaktní skříň

Příspěvek od Octopuss »

Potřebuju přehodit domácí miniserver do nějaký lepší skříně. Mám Micro-ATX desku.
Aktuálně je to v Bitfenix Phenom M, což je sice malý, ale tragická kvalita a ještě tragičtější vnitřek, kde nejde s ničím pohnout, aniž byste museli vyndat půlku komponent.

Prozatím jsem se našel Node 804 od Fractalu, ale to už je zase zbytečně velký (byť použitelný), protože mám jen tři disky a víc neplánuju.
PET5
Čestný člen
Čestný člen
Uživatelský avatar
Registrován: 08. úno 2006
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Re: Kompaktní skříň

Příspěvek od PET5 »

Pokud bys úložiště redukoval na pouhou dvojici 3,5" disků, tak se mrkni na moji nabídku v tomto vláknu: https://pctforum.tyden.cz/viewtopic.php?f=163&t=278345
CPU: Intel i9-10900K, MB: NZXT N7 Z590, AIO: NZXT Kraken X63 RGB, RAM: Kingston 2× 32GB DDR4 3200MHz CL16 Fury, Disky: 1× SSD 1TB + 2x WD HDD 3TB, GPU: EVGA GeForce RTX 3080 FTW3 ULTRA, PSU: Cooler Master V1200 Platinum, CASE: NZXT H7 FLOW, OS: Windows 10 PRO 64 bit, Repro: Creative GigaWorks T20 Series II, Monitor: DELL UltraSharp 30" PremierColor UP3017 2560x1600. Alternativně: Apple MacBook Air / iPad Pro + Apple Pencil / iPhone 12 Pro Max
Octopuss
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 04. čer 2007

Re: Kompaktní skříň

Příspěvek od Octopuss »

Bohužel :(
brambora81
Začátečník
Začátečník
Registrován: 28. čer 2015
Bydliště: Pardubice

Re: Kompaktní skříň

Příspěvek od brambora81 »

node je super mam tam raid s 8 disky a je to na pohodu :) sic je trosku vetsi ale aspon se nemusis omezovat :)
Odpovědět

Zpět na „Počítačové skříně“