CoD "WARZONE"

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

Odpovědět
python.p
Pokročilý
Pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 08. úno 2010
Kontaktovat uživatele:

Re: CoD "WARZONE"

Příspěvek od python.p »

Až to přestane furt padat a dělat brikule, tak to bude dobrý, ale teď je to prostě a jednoduše "meh" ... Karka je úplně na hovno, Vanguard kvéry jsou na hovno, zatím co dobře nakládá je MP7 - mi přijde, že na to zapomněli a nic s tím neudělali tak celkem dává. Včera taky první hry a nějakej ten win. Každopádně highalert se tady kurevsky vyplatí.
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...
Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !

Můj web: Delid.cz
GaGy
Začátečník
Začátečník
Registrován: 21. čer 2006
Bydliště: Vsetin

Re: CoD "WARZONE"

Příspěvek od GaGy »

Mapa je graficky moc krásná a těch detailu je tam mraky. Jen si nejsem jist jestli je to pro battlroyal to pravé. Myslím ze kdyby vyšel Warzone s touto mapou tak by tak úspěšný nebyl. Ten terén je pořad nahoru / dolů, to je nepříjemné . Mě to přijde spis jako mapa pro larru croft. Zkratka kdyby byla možnost zapnout Verdansk tak by to lidi vyzkoušeli a dal nehráli.
Ten mix zbraní mi taky nepřijde jako dobry nápad. Staré guny stejně silné jako moderní automatické zbraně ? Už spojení MW + CW bylo takové na hraně. Z dobré hry se začíná stávat docela hovno.
Pokud chtěli zvýšit prodeje Vanguardů tak meli udělat přístup je pro ty co zakoupí Vanguard a věřím ze většina lidi z Warzonu by to ze zvědavosti koupila.
Osobně si myslím že tu bude víc kritiky jak pozitivních ohlasu
Ryzen 7800X3D - Endorfy Fera 5 │ 32Gb 6000Mhz - CL30 │ ASUS TUF Radeon RX 7800 XT 16G │ TUF GAMING B650-PLUS WIFI │ AG32CQ - 2K - 144Hz │ EVGA GQ 650W Gold │ Phanteks Eclipse P400A │ SSD - KC3000, M.2 - 1TB + A2000, M.2 - 1TB │
Lenovo - Legion 5 - RTX 3060 + Ryzen 5600H
python.p
Pokročilý
Pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 08. úno 2010
Kontaktovat uživatele:

Re: CoD "WARZONE"

Příspěvek od python.p »

Jenže jak chceš udělat ty kvéry. Bež si vystřílíš ve WarZone Vanguard kvéry, tak to je tak na věky věků... v plunderu to jde taky pomaličku. Bohužel.
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...
Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !

Můj web: Delid.cz
heroik
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 28. říj 2009

Re: CoD "WARZONE"

Příspěvek od heroik »

No jestli to tam jde tím tempem jako ve Vanguard tak to rozhodně jo...Mám tam 110 hodin a na max sem stihl vyexpit asi 4 zbraně? :D
GaGy
Začátečník
Začátečník
Registrován: 21. čer 2006
Bydliště: Vsetin

Re: CoD "WARZONE"

Příspěvek od GaGy »

Polozme si spíše otázku potrebujes ty zbraně expit? Mě ty zbraně vůbec nebaví :-)
Ryzen 7800X3D - Endorfy Fera 5 │ 32Gb 6000Mhz - CL30 │ ASUS TUF Radeon RX 7800 XT 16G │ TUF GAMING B650-PLUS WIFI │ AG32CQ - 2K - 144Hz │ EVGA GQ 650W Gold │ Phanteks Eclipse P400A │ SSD - KC3000, M.2 - 1TB + A2000, M.2 - 1TB │
Lenovo - Legion 5 - RTX 3060 + Ryzen 5600H
GaGy
Začátečník
Začátečník
Registrován: 21. čer 2006
Bydliště: Vsetin

Re: CoD "WARZONE"

Příspěvek od GaGy »

Tak co jak vám běží nová mapa ? ... U mě tragedie ... z 200fps dropy a zaškubává se mi to.. Třeba v takovém arzenalu je to brutální,
Zkoušel sem staré drivery ,stahnout znova hru a pořád to samé... Když koukám na vytížení tak gpu dost mění frekvenci. :? :oops:
Ryzen 7800X3D - Endorfy Fera 5 │ 32Gb 6000Mhz - CL30 │ ASUS TUF Radeon RX 7800 XT 16G │ TUF GAMING B650-PLUS WIFI │ AG32CQ - 2K - 144Hz │ EVGA GQ 650W Gold │ Phanteks Eclipse P400A │ SSD - KC3000, M.2 - 1TB + A2000, M.2 - 1TB │
Lenovo - Legion 5 - RTX 3060 + Ryzen 5600H
Laura008
Nováček
Nováček
Registrován: 20. pro 2021

Re: CoD "WARZONE"

Příspěvek od Laura008 »

Warzone už není co býval :(
GaGy
Začátečník
Začátečník
Registrován: 21. čer 2006
Bydliště: Vsetin

Re: CoD "WARZONE"

Příspěvek od GaGy »

V nově mapě mám 295 zápasů - 40winů .. Výhry sem tam padají ,ale KD tu mám horší než ve staré mapě.
Nicméně ta mapa není špatná ale měla to být jako alternativa ... Verdansk mi přirostl k "srdíčku" ale ta caldera na něj nemá. Co vnímám jako špatně že je to strašně kopcovité ,takže člověk se naučí většinou hodit lokace jako beachhead nebo arsenal a kolem peaku se moc nechodí pokud ho tam nežene zona.
Naposledy upravil(a) GaGy dne ned 9. led 2022, 00:06, celkem upraveno 1 x.
Ryzen 7800X3D - Endorfy Fera 5 │ 32Gb 6000Mhz - CL30 │ ASUS TUF Radeon RX 7800 XT 16G │ TUF GAMING B650-PLUS WIFI │ AG32CQ - 2K - 144Hz │ EVGA GQ 650W Gold │ Phanteks Eclipse P400A │ SSD - KC3000, M.2 - 1TB + A2000, M.2 - 1TB │
Lenovo - Legion 5 - RTX 3060 + Ryzen 5600H
python.p
Pokročilý
Pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 08. úno 2010
Kontaktovat uživatele:

Re: CoD "WARZONE"

Příspěvek od python.p »

Ta mapa je divná, ale jak píšeš, jako další mapa ok.

Spíš mě tradičně sere (ne)balanc kvéru, to je hrozná bída.
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...
Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !

Můj web: Delid.cz
GaGy
Začátečník
Začátečník
Registrován: 21. čer 2006
Bydliště: Vsetin

Re: CoD "WARZONE"

Příspěvek od GaGy »

Hratelne je jen Bren a MP40. . Ostatní stojí úplně za hovno a fungování těch zbraní je divné. Absolutně se mi to nelíbí ta mapa mohla být klidně bez Vanguard zbraní a bylo by to v pohodě.
Ještě ti letadla a ty staré auta to je hrůza
Zitra zkusím dat do kompu ssd pciexpress 4 bo sem dnes s kamosem na podobně sestavě měnil kartu a tam kde mi to seká ,tak mu to seká taky.
Ryzen 7800X3D - Endorfy Fera 5 │ 32Gb 6000Mhz - CL30 │ ASUS TUF Radeon RX 7800 XT 16G │ TUF GAMING B650-PLUS WIFI │ AG32CQ - 2K - 144Hz │ EVGA GQ 650W Gold │ Phanteks Eclipse P400A │ SSD - KC3000, M.2 - 1TB + A2000, M.2 - 1TB │
Lenovo - Legion 5 - RTX 3060 + Ryzen 5600H
python.p
Pokročilý
Pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 08. úno 2010
Kontaktovat uživatele:

Re: CoD "WARZONE"

Příspěvek od python.p »

No právě, zase lidi hrajou jen 2 kvéry a žádna rozmanitost. Ještě MG42 jsem parkrát potka absolutně bez recoilu... A automaton a Stg44 co celkem dávali tak jsou úplně marný, automaton je jak vzduchovka a Stg44 je o něco lepší, ale furt o ničem. O hořících nábojích ani nemluvím...

Jop, jak říkáš. Ale tak furt se dá hrát klasický BR na mapě s Warzone kvérama.

Já ti nevím, hraju na dvou sestavách a jestli je to na NVME nebo sata rozdíl nepoznám, stejně tak RAM jestli je 16GB nebo 32GB. Jestli máš 8c/8t a nebo 8c/16t.... furt se to chová divně a dělá si to co chce.

Poslední dovou bojuju občas s chybou xyz00000000012 a musím občas promazat warzone/data/data a všecky 1kb a 0kb soubory, restart PC, přepnout region, restart PC, vrátit region na evropu a můžu hrát. SSD je v pohodě, dělálo to i kámošovi, ale u něj pomohlo až to hodit na jiný SSD. OStatní hry a všechny programy úplně v klidu. Je to mrtka, ale nic jinýho není... :(
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...
Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !

Můj web: Delid.cz
heroik
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 28. říj 2009

Re: CoD "WARZONE"

Příspěvek od heroik »

python.p píše: ned 9. led 2022, 00:38 Poslední dovou bojuju občas s chybou xyz00000000012 a musím občas promazat warzone/data/data a všecky 1kb a 0kb soubory, restart PC, přepnout region, restart PC, vrátit region na evropu a můžu hrát.
:lol: Tak tohle je opravdu jiný level.
python.p
Pokročilý
Pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 08. úno 2010
Kontaktovat uživatele:

Re: CoD "WARZONE"

Příspěvek od python.p »

Jojo, jsou tam kluci šikovní... Až se mi bude chtít, zkusím to znovu nainstalovat na jiný SSD.

Jo a dělá to občas i když třeba dopoledne hraju, pak PC běží, žadný restart, žádný update a večer nic. :D Fakt nechápu.
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...
Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !

Můj web: Delid.cz
BL!zZard
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 04. pro 2006
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: CoD "WARZONE"

Příspěvek od BL!zZard »

Vyexpil jsem ty nové zbraně ve Vanguard na max, upravil podle Adisbaka a hrajou se mi dobře.

Nejsem profi COD hráč, hraju max 2 hry za den, při těch 2 hrách ani nemám žádné problémy se stabilitou nebo pády.

Ale je pravda, že Verdansk byl daleko lepší.

Takhle mám moje oblíbené STG44 a KAR98K a nemůžu si stěžovat:
STG44.png
KAR98K.png
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
AMD RYZEN 7 7800X3D @ PBO2 + ALF II 240 | ASUS TUF GAMING B650-PLUS | GIGABYTE RTX 4080 EAGLE OC 16GB @ 2820/23400MHz | Kingston FURY Beast 32GB (2x16) @ 6000MHz, CL30 | Kingston KC3000 | Corsair HX1000 | be quiet! Pure Base 500 FX | OLED 240 Hz QHD 27" LG Display
HTC Vive Pro 2
https://www.3dmark.com/3dm/101791536 24983 bodů
https://steamcommunity.com/id/johny66cz/
A6 3.0 BiTDI, 313 koní, 650 Nm, 0-100 za 5,1s
GaGy
Začátečník
Začátečník
Registrován: 21. čer 2006
Bydliště: Vsetin

Re: CoD "WARZONE"

Příspěvek od GaGy »

V první případě sorry za mou češtinu ,ale minule sem text diktoval do mobilu a ono to občas napsalo hloupost.

STGéčko je použitelné ale moc mi nesedí.
Mě příjde že to dělá protože hraju v QHD ,prostě celkově je toho načítání hodně a něco někde drhne ,protože lidi co hrají ve FHD jsou v pohodě.


EDIT:
VYŘEŠENO.
Problém je v render worker count
Default je tam nastaveno 7. Jenže já mám okolo 150-200fps a občas tam byl brutální drop a vyřeší se to tak že se to číslo přepíše na 6 a ty jádra nejedou na "doraz" a rozptýlí se ta zátěž na ostatní
Díky Adis Bakovi (streamer) sem to vyřešil, respektivně on to má ve videu.
https://www.youtube.com/watch?v=clkQTqdIZjs
Ryzen 7800X3D - Endorfy Fera 5 │ 32Gb 6000Mhz - CL30 │ ASUS TUF Radeon RX 7800 XT 16G │ TUF GAMING B650-PLUS WIFI │ AG32CQ - 2K - 144Hz │ EVGA GQ 650W Gold │ Phanteks Eclipse P400A │ SSD - KC3000, M.2 - 1TB + A2000, M.2 - 1TB │
Lenovo - Legion 5 - RTX 3060 + Ryzen 5600H
Stricekfido
Začátečník
Začátečník
Registrován: 04. čer 2006
Bydliště: Klatovy
Kontaktovat uživatele:

Re: CoD "WARZONE"

Příspěvek od Stricekfido »

Stav není špatný ale mě se hraje skvěle s Cooper Carbine, to je super zbraň a čekám brzo Nerf :D

Nová mapa je prostě jiná, a to by mě ani tak nevadilo jako jsou ty bugy a pády. Na Xbox Series X to padá dost často do menu atd. Prostě hrůza a někdy to dost obtěžuje, celá party musí čekat atd.

Uvidíme kam se budou posouvat dál ale to, že se nepovedlo zavést Vanguard engine a celkově podporu pro nextgen je velké trápení a škoda. V tomhle ten Activision fakt nesnáším ale pro mě sis lepší hra na trhu moc není, takže co se dá dělat. Hrát to zatím nepřestávám. Jen jsem přestal kupovat tokeny a jedu si jen battlepass.
BL!zZard
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 04. pro 2006
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: CoD "WARZONE"

Příspěvek od BL!zZard »

Jo to mě taky štve na Xboxu Series S. Žádná XS podpora. Nejhorší je ale ten problém s připojením při změně hry z Vanguard na Warzone a naopak. Musí se vždy hra odstranit z Quick Resume funkce a někdy i navíc restartovat konzoli a modlit se, aby se hra připojila k Activison účtu. To mě tak znechutilo, že jsem na konzoli jen naexpil Vanguard zbraně a hraju to stejně na PC.

Btw je sranda na Xboxu zapojit klávesnici a myš (to třeba Battlefield 2042 nepodporuje), připojit k 120 Hz QHD LCD a ještě vypnout crossplay :-D to si občas připadám, že hraju proti botům. Ale běhá to fakt pěkně na té levné konzoli, 120 Hz je znát, nikdy bych nečekal, že dnešní konzole takhle budou vypadat. Je to sice trochu mázlé proti PC, ale plynulost pěkná.
AMD RYZEN 7 7800X3D @ PBO2 + ALF II 240 | ASUS TUF GAMING B650-PLUS | GIGABYTE RTX 4080 EAGLE OC 16GB @ 2820/23400MHz | Kingston FURY Beast 32GB (2x16) @ 6000MHz, CL30 | Kingston KC3000 | Corsair HX1000 | be quiet! Pure Base 500 FX | OLED 240 Hz QHD 27" LG Display
HTC Vive Pro 2
https://www.3dmark.com/3dm/101791536 24983 bodů
https://steamcommunity.com/id/johny66cz/
A6 3.0 BiTDI, 313 koní, 650 Nm, 0-100 za 5,1s
GaGy
Začátečník
Začátečník
Registrován: 21. čer 2006
Bydliště: Vsetin

Re: CoD "WARZONE"

Příspěvek od GaGy »

To co sem psal výše pomohlo na pár her a jsem tam kde sem byl.
Kamarád co má podobnou sestavu s 6700Xt a stejným procesorem má podobné problémy. Nicméně dělá to jen v určitých lokacích. Arsenál bílá budova, tam je stuttering velký a pak jsou lokace mapy kde k dropům nedochází.
Zkouším pořád nějaké nastavení ,bohužel už si hru neužívám a více se tu trápím. Druhý kamarád co má sestavu 3600 + 6600Xt jede okolo 130Fps ve fullhd a nemá žádné problémy a hra mu jede krásně.
Už mě to fakt štve ,přemýšlím že zkusím apex legends
Ryzen 7800X3D - Endorfy Fera 5 │ 32Gb 6000Mhz - CL30 │ ASUS TUF Radeon RX 7800 XT 16G │ TUF GAMING B650-PLUS WIFI │ AG32CQ - 2K - 144Hz │ EVGA GQ 650W Gold │ Phanteks Eclipse P400A │ SSD - KC3000, M.2 - 1TB + A2000, M.2 - 1TB │
Lenovo - Legion 5 - RTX 3060 + Ryzen 5600H
Pepe3dx
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 14. kvě 2012
Bydliště: MB

Re: CoD "WARZONE"

Příspěvek od Pepe3dx »

Mně se ta nová mapa teda po vizuální stránce moc líbí. Verdansk už jsem znal jak své boty. Takže za mně příjemná změna. Jasně ty zbraně jsou takový nemastný - neslaný, ale s něčím se hrát dá. Třeba MP40, Bren a NZko jsou celkem použitelný, ale chce to je vyexpit.
Jak tu někdo psal, že je ta mapa nahoru - dolů a kopcovitý terén, tak mně se to právě líbí. Nutí tě to dělat si lepší pozice a být v pohybu. Ne jen kempit jedno místo.
Jinak mně to jede bez problémů kolem 90 - 100 fps stabilně. Jediné s čím jsem měl problém bylo, že mi hra nešla spustit přes klienta a musel jsem to spouštět přes exáč ve složce. To se ale dá vyřešit přejmenováním složky s hrou. A taky mi přijde, že ten anti-cheat jim moc nefunguje. Takže dost často blokuju a reportuju.
MB: Asus CH6E CPU: Ryzen 3700X Cooler: Be Quiet! D.R.P. 4 RAM: Ballistix Sport LT 2x16GB @ 3800Mhz CL 16 GPU: Geforce GTX 1080ti Gaming X PSU : Seasonic F.P. Gold 850 FX SSD: Corsair Force MP510 960 GB HDDs: Seagate BarraCuda 7200 2+3TB + 2+2TB ext. Case: Phanteks Evolve X (5x140 fans) LCD: Acer 32" @ 144Hz Mouse+Keyb : Logitech G900 / Corsair K70 LP (red) Sound: Creative Stage 2.1 + HyperX Cloud Flight Sys: Win 10 Pro
GaGy
Začátečník
Začátečník
Registrován: 21. čer 2006
Bydliště: Vsetin

Re: CoD "WARZONE"

Příspěvek od GaGy »

Vidíš to ja už po 394 hrách - 56Winu už tu mapu taky znám dobře a myslím že už je dost na to aby se dalo soudit a já tvrdím že Verdansk byl daleko lepší na souboje ,na pushování.
Tady ve křoví čupí každý druhý ,takže ve finále se tu čupí ještě víc a nemluvě o snipách ,toto je opravdu sniper mapa.
V pohybu si mohl být i ve Verdansku je to o tom jaký hraješ styl jestli opatrně nebo tryhard.
Peak se nedá téměř pushovat. Mainy taky stojí za houbelec. Prakticky skáčem jen Arsenal nebo Beachhead.
Navíc díky nové mapě skončilo opravdu hodně hráčů. Z mého okolí už to nehraje nikdo a takových lidí je hodně a moc nových asi nebude přibývat a nových moc nebude.
Prostě Verdansk měl stále zůstat a toto být jen jako vedlejšek ale je to vylízaný activision a ten na lidí nedá, taky se jim to asi brzo vymstí.
Jak jendou řekl jeden velký hráč ,pokud příjde nová mapa je to konec dobré hry.
Ano kolem 90-100fps problémy nejsou, problémy jsou až od 150-200 fps .. Cpučka nenakrmí grafiku. Zkoušeno i s AL. Ten jejich Renderwrokscount funguje nějak na piču. Grafika nejede na max. Pomáhá snížit frekvenci a nebo nastavit render 150% a docilit kolem 120-150fps pak jsou ty dropy menší ale nejede mi to dobře.
Dnes sem měl mít 3080Ti ale bohužel kamarád ji nedokázal vytahnout z asus desky ,ten zobáček co drží grafiku i po zmačknutí grafiku nepustil ven :/
Ryzen 7800X3D - Endorfy Fera 5 │ 32Gb 6000Mhz - CL30 │ ASUS TUF Radeon RX 7800 XT 16G │ TUF GAMING B650-PLUS WIFI │ AG32CQ - 2K - 144Hz │ EVGA GQ 650W Gold │ Phanteks Eclipse P400A │ SSD - KC3000, M.2 - 1TB + A2000, M.2 - 1TB │
Lenovo - Legion 5 - RTX 3060 + Ryzen 5600H
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“