CoD "WARZONE"

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

Odpovědět
kingtoy
Začátečník
Začátečník
Registrován: 19. led 2011
Bydliště: Hradec Kralove

Re: CoD "WARZONE"

Příspěvek od kingtoy »

celou hru sem smazal, znovu nainstaloval. Zkousel sem starsi ovladace, zkusil ruzny tipy co se valej po netu, OC karty, a nic. Furt to pada klidne k 50fps.. je velku jedno jaky mam nastaveni... kdyz dam vse na high s 2xfilmic AA tak mam jen o cca 5-10fps mene nez vse uplne na low a bez AA... tvl to je strasny.

Kdybych nevedel ze mi to jelo krasne tak nic nerikam. V gulagu sem mel 140FPS.. ted max 100. Behem hry prumer 70... ale nejvic me vadej ty dropy k tem 50... kdyz na me nekdo vyskoci tak proste nemam sanci na nejakou odpoved pac ten fps drop je strasnej :( a sem dead

Takze jedine cekat? :D
logingame
Začátečník
Začátečník
Registrován: 09. kvě 2015

Re: CoD "WARZONE"

Příspěvek od logingame »

na lepší FPS můžeš čekat na upgrade PC :). Jestli očekáváš, že po nějakým update hry se to zlepší tak za sebe říkám ne. Tady byly takový bugy, že sami nevěděli co s tím a fixli to až v dalším sezóně. Ukazatel metru nefungoval po celý s5, nejednou deaktivovali vozidla, bounty atd. rozbitý polygony u zbraně(na konzole bylo fix za 60Gb :lol: )a to se furt někomu děje. Náhodný crash bez jakýkoliv hlášení stává se to i na highend sestavách... Pak na twitteru veřejně ohlásili, že upravili systém update, aby to nebylo pokaždé cca 30Gb+ a jak vidíte nic se nezměnilo. Já jsem hrál Pubg od open beta po SanHok, kdy bylo plno bugu, ale ty vývojáře tehdy poslouchali komunitu! a to je důležitý. Umět naslouchat vzít feedbacky a změnit v nějaký prospěch.
kingtoy
Začátečník
Začátečník
Registrován: 19. led 2011
Bydliště: Hradec Kralove

Re: CoD "WARZONE"

Příspěvek od kingtoy »

cha.. tak se mi to podarilo opravit.. postupoval sem podle tohoto "navodu" nechapu jak ale mam zpatky sve FPS (teda ne uplne jako na season 4) ale napr v gulagu mam zase 140FPS. Lita to ted kolem 80-110. :)

Kdyby nekdo mel zajem tak muzete zkusit : Dulezite VZDY NECHAT DOBEHNOUT INSTALACI SHADERU A NA NIC NESAHAT + nastavit optimalni nastaveni HRY v geforce XP (pak ve hre si to muzete nastavit zase zpatky) - nechapu jak todle muze fungovat ale funguje.

zde kroky:

open the NVIDIA Experience and reinstall the driver then reboot your system. Run the repair/game scan from Battle.net settings and launch the game when it finishes don't do anything just let it launch and install the shaders once it says installation complete quit the game and open the NVIDIA Experience again. Apply the game optimizated settings from the game menu in there, relaunch the game and let the shaders install completely again without entering any menus just let it sit and install. Once that's finished open the game's option menu and under graphics make sure your VRAM isn't in the red, if it's not verify that your render resolution is 100 and not 66 and that the game is in Fullscreen not Full Screen Borderless. If it's 100, you're in Fullscreen and your VRAM isn't in the red you should be ok.

If the Render Resolution is 66 and you're in the red there's an ini file under c:\users\yourprofilename\Call of Duty Modern Warfare\players

Called adv_options.ini open it and lower the VideoMemoryScale to like 0.75 or 0.80. Re-apply the optimized game settings from the NVidia Experience and relaunch the game letting the shaders install fully without entering any menus.

Definitely always allow the shaders to install fully before fucking around with any game menus everytime you launch the game from there forward.

This was the only thing that fixed my FPS issues with Warzone now the game runs smooth even on my laptop.
GaGy
Začátečník
Začátečník
Registrován: 21. čer 2006
Bydliště: Vsetin

Re: CoD "WARZONE"

Příspěvek od GaGy »

Jakou máš sestavu ?

Já to ted zkoušel na Radeonu 5700Xt a běhá to lépe než na 1080TI
Ale Radeon má zase mírný suttering, nicméně četl sam že ho může způsobovat riva tunner. Dnes to zkusím bez toho.

A pokud ti padají FPS tak je tam položka
on demand texture streaming tak zkusit dát off. Kámšovi to pomáhá
Ryzen 7800X3D - Endorfy Fera 5 │ 32Gb 6000Mhz - CL30 │ ASUS TUF Radeon RX 7800 XT 16G │ TUF GAMING B650-PLUS WIFI │ AG32CQ - 2K - 144Hz │ EVGA GQ 650W Gold │ Phanteks Eclipse P400A │ SSD - KC3000, M.2 - 1TB + A2000, M.2 - 1TB │
Lenovo - Legion 5 - RTX 3060 + Ryzen 5600H
kingtoy
Začátečník
Začátečník
Registrován: 19. led 2011
Bydliště: Hradec Kralove

Re: CoD "WARZONE"

Příspěvek od kingtoy »

psal sem na predesle strane - i7 4770, gtx 1660ti, 32GB ram, hra na ssd. Ano, uz tu nekdo psal, ze to jede lepe na AMD, kazdopadne se to zda vyreseno, kolem tech 90fps je pro me ok, to uz se da. S tim cpu stejne o moc vic nedam.
python.p
Pokročilý
Pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 08. úno 2010
Kontaktovat uživatele:

Re: CoD "WARZONE"

Příspěvek od python.p »

Víc jak na 90FPS se s tím CPU nedostaneš. Proto je úplně jedno jak nastavíš grafiku, protože v tomhle případě je "brzdou" CPU.
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...
Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !

Můj web: Delid.cz
tatka.troy
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 26. úno 2009
Bydliště: Pardubický kraj

Re: CoD "WARZONE"

Příspěvek od tatka.troy »

ta nová mapa to je šílenost totální - každej tým obsadí nějakej barák a patro a jen čekaj
s Intelem na věčné časy
ToxicTears
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 06. led 2009
Bydliště: Cheb
Kontaktovat uživatele:

Re: CoD "WARZONE"

Příspěvek od ToxicTears »

ta nová mapa je taky pěkná blbost. Na to jak je to malý, tak tady FPS nemá snad nikdo a je to děsná kravina. Zkusil jsem 3x a vydržel jsem v průměru tak 20 vteřin.
discord IT & racing: https://discord.gg/JaGehGp
PC1: PC1: R7 5700X|X470 Taichi|32GFlareX@3200CL14|6900XT Red Devil|6xSSD|1xNVME|CustomLoop EKWB feat Alphacool///NAS: Synology 1515+ a DS513 expanze
Chief4
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 30. led 2006
Bydliště: Praha

Re: CoD "WARZONE"

Příspěvek od Chief4 »

no tak ti co někde obsadí patro a čekají stejně nikdy nic nevyhrajou, teda alespoň ve vyšším KD lobby tohle nefunguje. Nová mapa podle mě super, už tam máme desítky winů a nikdy nekempíme, jen začnem na jednom konci a pročistíme to postupně. Klíčový body jsou střecha uprostřed a dole na jižní straně.
Je to celý rychlejší hlavně začátek, někomu to sedí někomu ne. A zaznamenal jsem na nový mapě daleko míň cheaterů, asi protože jsou to lamy a ani s cheatama nepřežijou.
GaGy
Začátečník
Začátečník
Registrován: 21. čer 2006
Bydliště: Vsetin

Re: CoD "WARZONE"

Příspěvek od GaGy »

Panove Warzone sem hrál každý den ale po posledním velkém updatu to stojí za hovno. Všichni jedou DRM a .Mac nebo dvě devítky. Proti tomu kombu není obrana na dvě rány vždy mrtvý. Předtím se dalo trosku bojovat Osobně se mi ta hra díky tomu strašně zhnusila. Konzole autoaim, takže se jim teď fakt lehce zabijí a těch cheateru za poslední dobu taky rapidně přibylo.
Cely den warzone jde brutálně do sraček. Škoda ze to odnášime my obyčejní hráči.
ty cheaty snad autoři prodávají. Jinak si to nedokážu vysvětlit. Jako fakt se divím ze s tím autoři něco nedělají.
Přemýšlel sem o cold war ale za to co s tou hrou udělali moje peníze neuvidí ..
Ryzen 7800X3D - Endorfy Fera 5 │ 32Gb 6000Mhz - CL30 │ ASUS TUF Radeon RX 7800 XT 16G │ TUF GAMING B650-PLUS WIFI │ AG32CQ - 2K - 144Hz │ EVGA GQ 650W Gold │ Phanteks Eclipse P400A │ SSD - KC3000, M.2 - 1TB + A2000, M.2 - 1TB │
Lenovo - Legion 5 - RTX 3060 + Ryzen 5600H
Chief4
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 30. led 2006
Bydliště: Praha

Re: CoD "WARZONE"

Příspěvek od Chief4 »

po updatu na s02 mam obcasny micro stutter/frame drop, takovy to kdyz jste treba uprostred souboje a potrebujete zamirit a vypadne vam 5 framu, mel jsem to cely vyladeny a rok to bezelo bez problemu.. (zkusil jsem i ISLC a super ale na tohle to nepomohlo), to bude zas nejaky vram bug nebo neco podobnyho, ta hra je neskutecne rozbita na to kolik to hraje lidi
heroik
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 28. říj 2009

Re: CoD "WARZONE"

Příspěvek od heroik »

GaGy píše: Přemýšlel sem o cold war ale za to co s tou hrou udělali moje peníze neuvidí ..
Co s ni udelali? Ja cold wary hraju pravidelne a bavi me vic nez mw / warzone. Doufam ze pri pri tom outbreak eventu vyjde nejaky velky update a predelaji warzone na cw a daji to konecne do kupy...
tatka.troy
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 26. úno 2009
Bydliště: Pardubický kraj

Re: CoD "WARZONE"

Příspěvek od tatka.troy »

já si na cold war nestěžuju - jako moc lidí to nehraje,ale funguje to, i když občas to hází errory v menu apod
s Intelem na věčné časy
Stricekfido
Začátečník
Začátečník
Registrován: 04. čer 2006
Bydliště: Klatovy
Kontaktovat uživatele:

Re: CoD "WARZONE"

Příspěvek od Stricekfido »

No Cw mě moc nebavilo, oproti MW je to prostě krok zpátky. Ale stejně hrajeme. Ikdyž HC, to se potom dá. Na novou mapu do warzone se fakt těším, uvidíme jaký budou ty eventy
heroik
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 28. říj 2009

Re: CoD "WARZONE"

Příspěvek od heroik »

Stricekfido píše:No Cw mě moc nebavilo, oproti MW je to prostě krok zpátky.
Tyhle nazory moc nechapu. V čem je to krok zpatky? Ze tam pridali fov slider a na nextgenu to jede 4K@120?
Mw jsem teda moc nehral, ale ten gameplay cw je takovy rychlejsi nez mw, coz mi teda vyhovuje vic nicmene to je vec nazoru, ale hlavne mw i warzone se mi neustale laguje, ne moc, jen trochu ale dela to nonstop. A kdyz uz to nelaguje, tak to proste zniceho nic treba spadne uprostred hry.Tenhle problem s temi lagy ma vice lidi (dle googlu) ale funkcni reseni nikde. Technologicky je to proste trash, uz rok to spravujou a porad to ma nejake problemy. To spojovani s CW taky moc nechapu, zbrane z cw se ve wz chovaji jinak, ikdyz to maji byt stejne zbrane. Meli to predelat cele na cw (vcetne toho gameplaye) a porad v to doufam nebot verim ze to vyresi i ten problem s lagy. Kamosi to celkem hrajou tak bych si taky pral aby to uz dali do kupy :roll: bohuzel oproti CW je to technologicky trash, nebo aspon na PS5.
Stricekfido
Začátečník
Začátečník
Registrován: 04. čer 2006
Bydliště: Klatovy
Kontaktovat uživatele:

Re: CoD "WARZONE"

Příspěvek od Stricekfido »

Jde mi spíše o gameplay. Technická stránka je fakt super. Ale celkově je ta hra podle mě pomalejší, trvá déle někoho ustřílet atd. Prostě mě to tak nechytlo. Ale jak říkám HC ten zážitek dost zlepšilo, stejně jako ten outbrake event, to je velice zábavný. Jinak já hraju na Xbox one X, mám to na SSD a musím říct že obě hry běží parádně.
GaGy
Začátečník
Začátečník
Registrován: 21. čer 2006
Bydliště: Vsetin

Re: CoD "WARZONE"

Příspěvek od GaGy »

V momentálním stavu sem se hrou docela spokojený.. Co mi chybí je výkonější karta.. Není tam uplně OP gun což je dobře. Je to v celku vyrovnané.
Ta malá mapa je fajn když se nedaří klasický ve Warzonu ,tak je prostě lepší si dát ostrov.

Multiplayery mě nebaví ,protože nechápu co je zábavného narodit se a když umřu jedu dál .. Sorry ale to je pro děti. Proto je Warzone tak zábavný ,tam se musíš opravdu snažit. Multak je dobrý na rychle expení zbraní..
Ryzen 7800X3D - Endorfy Fera 5 │ 32Gb 6000Mhz - CL30 │ ASUS TUF Radeon RX 7800 XT 16G │ TUF GAMING B650-PLUS WIFI │ AG32CQ - 2K - 144Hz │ EVGA GQ 650W Gold │ Phanteks Eclipse P400A │ SSD - KC3000, M.2 - 1TB + A2000, M.2 - 1TB │
Lenovo - Legion 5 - RTX 3060 + Ryzen 5600H
python.p
Pokročilý
Pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 08. úno 2010
Kontaktovat uživatele:

Re: CoD "WARZONE"

Příspěvek od python.p »

Ta hra se chová prostě divně... Vega 64, RX 6800, RTX 3070 a RTX 3080 podávají cca stejný výkon ve 2K... spolu s 9700KF.

Hlavně kámoši co hrají na FHD s 3080 nemají stabilně nad 150FPS ať dělají co dělají.
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...
Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !

Můj web: Delid.cz
heroik
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 28. říj 2009

Re: CoD "WARZONE"

Příspěvek od heroik »

To vypada jako by to brzdil ten 9700KF. Je to divne, ale vzhledem k tomu jak je ta hra fakt rozbita bych se ani nedivil :D
sajty
Začátečník
Začátečník
Registrován: 11. lis 2020

Re: CoD "WARZONE"

Příspěvek od sajty »

Warzone na Nvidia kartách 3xxx generace běží bídně, něco je tam dodrbané.

Jinak největší problém Warzone je integrace s Cold War. To se nikdy nemělo stát.
GIGABYTE B650 AORUS PRO AX | Ryzen 7 7800X3D + Noctua NH-D15 chromax.black | SAPPHIRE NITRO+ AMD Radeon RX 7900 XT Vapor-X 20G | Kingston 32GB DDR5 6000MHz CL36 FURY Beast Black EXPO | Kingston KC3000 NVMe 1TB + ADATA LEGEND 800 NVMe 1TB | MSI MPG A1000G PCIE5 1000W | be quiet! SILENT Base 802 | AOC Q27G2S/EU Gaming + Viewsonic XG2405 | CZC.Gaming Hexblade | ZOWIE S1-C | Razer Blackshark V2 | DXRACER OH/WY103/N
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“