CoD "WARZONE"

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

Odpovědět
Sobo
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 28. črc 2007
Bydliště: Bolatice

Re: CoD "WARZONE"

Příspěvek od Sobo »

GaGy píše: ned 16. led 2022, 20:58 Dnes sem měl mít 3080Ti ale bohužel kamarád ji nedokázal vytahnout z asus desky ,ten zobáček co drží grafiku i po zmačknutí grafiku nepustil ven :/
OT: presne to se mi stalo taky u Asus desky. Ani za nic to nechtela pustit, tak jsem tahal, az jsem to vyrval i s tou pojistkou (zustala viset na grafice). Grafice ani desce jinak nic nebylo, takze cajk. Absolutne nechapu, k cemu ty PCIe pojistky jsou. Takovych let jsme se bez toho obesli, nez nejake pitomeho genia napadlo, ze to opravdu potrebujeme, tak to jenom dela bordel...
So, Lone Star, now you see that the Evil will always triumph, because Good is dumb! - Lord Dark Helmet @ Spaceballs
Pepe3dx
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 14. kvě 2012
Bydliště: MB

Re: CoD "WARZONE"

Příspěvek od Pepe3dx »

Sobo píše: ned 16. led 2022, 21:27
GaGy píše: ned 16. led 2022, 20:58 Dnes sem měl mít 3080Ti ale bohužel kamarád ji nedokázal vytahnout z asus desky ,ten zobáček co drží grafiku i po zmačknutí grafiku nepustil ven :/
OT: presne to se mi stalo taky u Asus desky. Ani za nic to nechtela pustit, tak jsem tahal, az jsem to vyrval i s tou pojistkou (zustala viset na grafice). Grafice ani desce jinak nic nebylo, takze cajk. Absolutne nechapu, k cemu ty PCIe pojistky jsou. Takovych let jsme se bez toho obesli, nez nejake pitomeho genia napadlo, ze to opravdu potrebujeme, tak to jenom dela bordel...
2xOT: To samí se mi stalo cca pred mesicem, kdyz jsem cistil compa. Nastesti ta pojistka tam jde nacvaknout zpatky. Ja myslim, ze tam ta pojistka byla vzdycky akorat ze ty grafiky nebyli tak hovadsky velky jako jsou ted.. :D
MB: Asus CH6E CPU: Ryzen 3700X Cooler: Be Quiet! D.R.P. 4 RAM: Ballistix Sport LT 2x16GB @ 3800Mhz CL 16 GPU: Geforce GTX 1080ti Gaming X PSU : Seasonic F.P. Gold 850 FX SSD: Corsair Force MP510 960 GB HDDs: Seagate BarraCuda 7200 2+3TB + 2+2TB ext. Case: Phanteks Evolve X (5x140 fans) LCD: Acer 32" @ 144Hz Mouse+Keyb : Logitech G900 / Corsair K70 LP (red) Sound: Creative Stage 2.1 + HyperX Cloud Flight Sys: Win 10 Pro
BL!zZard
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 04. pro 2006
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: CoD "WARZONE"

Příspěvek od BL!zZard »

Největší obchod v dějinách herního průmyslu, Microsoft kupuje Activision

Tak to je masakr. COD na Game Passu? :roll:

Activision Blizzard akcie.png
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
AMD RYZEN 7 7800X3D @ PBO2 + ALF II 240 | ASUS TUF GAMING B650-PLUS | GIGABYTE RTX 4080 EAGLE OC 16GB @ 2820/23400MHz | Kingston FURY Beast 32GB (2x16) @ 6000MHz, CL30 | Kingston KC3000 | Corsair HX1000 | be quiet! Pure Base 500 FX | OLED 240 Hz QHD 27" LG Display
HTC Vive Pro 2
https://www.3dmark.com/3dm/101791536 24983 bodů
https://steamcommunity.com/id/johny66cz/
A6 3.0 BiTDI, 313 koní, 650 Nm, 0-100 za 5,1s
Leveler
Začátečník
Začátečník
Registrován: 26. dub 2013
Bydliště: Brno

Re: CoD "WARZONE"

Příspěvek od Leveler »

Do roka snad jo:)
Laura008
Nováček
Nováček
Registrován: 20. pro 2021

Re: CoD "WARZONE"

Příspěvek od Laura008 »

No to teprve uvidíme ;)
python.p
Pokročilý
Pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 08. úno 2010
Kontaktovat uživatele:

Re: CoD "WARZONE"

Příspěvek od python.p »

GaGy píše: úte 11. led 2022, 23:14 To co sem psal výše pomohlo na pár her a jsem tam kde sem byl.
Kamarád co má podobnou sestavu s 6700Xt a stejným procesorem má podobné problémy. Nicméně dělá to jen v určitých lokacích. Arsenál bílá budova, tam je stuttering velký a pak jsou lokace mapy kde k dropům nedochází.
Zkouším pořád nějaké nastavení ,bohužel už si hru neužívám a více se tu trápím. Druhý kamarád co má sestavu 3600 + 6600Xt jede okolo 130Fps ve fullhd a nemá žádné problémy a hra mu jede krásně.
Už mě to fakt štve ,přemýšlím že zkusím apex legends
Apex lítá jak z praku, je to smoot as fuck. Oproti WarZone nebe a dudy, ale mě moc nebere ten "komixovej vzhled" ale hraltenost je dobrá.
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...
Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !

Můj web: Delid.cz
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“