CoD "WARZONE"

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

Odpovědět
python.p
Pokročilý
Pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 08. úno 2010
Kontaktovat uživatele:

Re: CoD "WARZONE"

Příspěvek od python.p »

Boomeři to mají dneska holt těžké. :)

Když občas slyším některý ty skřeky, tak mám pocit, že bych některým mohl dělat s klidem fotra ..

Barvy mě zas tolik neserou, jako spíš světla. Místy není vidět ani hovno a když pak koukáš ven, tak mám pocit, že mi to vypálí oči...
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...
Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !

Můj web: Delid.cz
GaGy
Začátečník
Začátečník
Registrován: 21. čer 2006
Bydliště: Vsetin

Re: CoD "WARZONE"

Příspěvek od GaGy »

Tak co jak jste na tom po poslední big updatu ?
Priorita byla u mě mít nastaveno Texture Resolution - High
(Při nastavení High jsou v dálce při zoomu nahrané textury)
Bohužel jak tvrdím já a několik dalších je to pořád omrd ten jejich engine. Jejich Videomemoryscale je stupidita sama o sobě a nevím jak to ideálně nastavit a už sem se u toho natrápil dost. Předtím sem jel na nastavení 0.65 a jelo to v pohodě asi dvě sezony, nicméně po posledním velkém updatu pětisekundové dropy klidně na 60-80fps. (normálně to běhá 120-180)
Když to nechám Videomemoryscale by default (0.85) tak je to upět micro stuttering při nastavení Texture Resolution - High. Po zapnutí první hry to jede slušně ,čím déle hraješ tím je to horší. Myslím že se někde neodmazává něco z paměti.
Jediné co pomůže dát Texture Resolution - normal. V tomto nastavení micro stuttering není.
Hru jsem zkoušel přeinstalovat ale nepomohlo, na internetu sem našel že po odinstalaci hry je dobré smazat i klienta a znova ho nahrát. (To sem nezkoušel)

RenderWorkercounts je nastaveno na 7 což je by default.
Ryzen 7800X3D - Endorfy Fera 5 │ 32Gb 6000Mhz - CL30 │ ASUS TUF Radeon RX 7800 XT 16G │ TUF GAMING B650-PLUS WIFI │ AG32CQ - 2K - 144Hz │ EVGA GQ 650W Gold │ Phanteks Eclipse P400A │ SSD - KC3000, M.2 - 1TB + A2000, M.2 - 1TB │
Lenovo - Legion 5 - RTX 3060 + Ryzen 5600H
python.p
Pokročilý
Pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 08. úno 2010
Kontaktovat uživatele:

Re: CoD "WARZONE"

Příspěvek od python.p »

čím dál horší, ale máš tam víc a víc skinů a svítících kvéru - super ! A přijde mi, že s každou novou sezónou to jde v průměru o 10FPS dolů.

Nicméně, jak jsem ti psal tady někde jinde, mrkni se na obsazení RAM, čím déle hraju tím víc je 16GB málo, něco tam mají posraný. Tohle třeba na 9700k kde mám 32GB nepozoruju.
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...
Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !

Můj web: Delid.cz
GaGy
Začátečník
Začátečník
Registrován: 21. čer 2006
Bydliště: Vsetin

Re: CoD "WARZONE"

Příspěvek od GaGy »

Dost lidem se po delší hraní stává že jim dropnou fpska a je to tím že mají málo Vram ,stačí vypnout a zapnout hru je to zase cajk. Včera sem hrál půl dne a hra mi jede pořád stejně dobře. Jednoduše pokud má grafika dost VRAM tak hra nemusí sypat věci do RAM.
Posledních pár dní máme Verdansk ,člověku se bude aj stýskat po těch dvou letech běhání tam. Ta mapa je super ač některé změny nebyly zrovna vhodné.
Včera sem dal 156 Win. Jak jste na tom vy ?
Ryzen 7800X3D - Endorfy Fera 5 │ 32Gb 6000Mhz - CL30 │ ASUS TUF Radeon RX 7800 XT 16G │ TUF GAMING B650-PLUS WIFI │ AG32CQ - 2K - 144Hz │ EVGA GQ 650W Gold │ Phanteks Eclipse P400A │ SSD - KC3000, M.2 - 1TB + A2000, M.2 - 1TB │
Lenovo - Legion 5 - RTX 3060 + Ryzen 5600H
sajty
Začátečník
Začátečník
Registrován: 11. lis 2020

Re: CoD "WARZONE"

Příspěvek od sajty »

Jop, taky jsem si všimnul, že po delším hraní to potřebuje zdravotní restart. A téměř okamžitý, pokud jsem z Warzone přešel do Modern Warfare a zpátky. Ale nejsem si jistý, jestli kvůli RAM nebo VRAM. Warzone je jediná hra, kterou jsem kdy hrál, kde 16GB RAM je na hraně.
GIGABYTE B650 AORUS PRO AX | Ryzen 7 7800X3D + Noctua NH-D15 chromax.black | SAPPHIRE NITRO+ AMD Radeon RX 7900 XT Vapor-X 20G | Kingston 32GB DDR5 6000MHz CL36 FURY Beast Black EXPO | Kingston KC3000 NVMe 1TB + ADATA LEGEND 800 NVMe 1TB | MSI MPG A1000G PCIE5 1000W | be quiet! SILENT Base 802 | AOC Q27G2S/EU Gaming + Viewsonic XG2405 | CZC.Gaming Hexblade | ZOWIE S1-C | Razer Blackshark V2 | DXRACER OH/WY103/N
python.p
Pokročilý
Pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 08. úno 2010
Kontaktovat uživatele:

Re: CoD "WARZONE"

Příspěvek od python.p »

Tohle nepozoruju, mám kompetitivní nastavení hry a pohoda. Ale je fakt, že déle jak 3h v kuse nehraju.

Spíš mě sere že jednou to jede 150fps a další hru 120Fps a pak zas 150fps. Nechápu .
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...
Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !

Můj web: Delid.cz
heroik
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 28. říj 2009

Re: CoD "WARZONE"

Příspěvek od heroik »

GaGy: jako po 156. Si vyhrál ten battle royal? Já ještě ani jednou teda 😅 ale taky sem to moc nehrál, čekám na novou mapu a pak se do toho pustím. Doufám že zbraně z Vanguardu udělají zas strašně OP 😆
GaGy
Začátečník
Začátečník
Registrován: 21. čer 2006
Bydliště: Vsetin

Re: CoD "WARZONE"

Příspěvek od GaGy »

Ano a 33 myslím v Rebirthu
Obrázek
Ryzen 7800X3D - Endorfy Fera 5 │ 32Gb 6000Mhz - CL30 │ ASUS TUF Radeon RX 7800 XT 16G │ TUF GAMING B650-PLUS WIFI │ AG32CQ - 2K - 144Hz │ EVGA GQ 650W Gold │ Phanteks Eclipse P400A │ SSD - KC3000, M.2 - 1TB + A2000, M.2 - 1TB │
Lenovo - Legion 5 - RTX 3060 + Ryzen 5600H
Stricekfido
Začátečník
Začátečník
Registrován: 04. čer 2006
Bydliště: Klatovy
Kontaktovat uživatele:

Re: CoD "WARZONE"

Příspěvek od Stricekfido »

Já jsem rád, že se Verdansk změní. To nasvícení je od cold war dost hrozný. Z toho důvodu hrajeme spíše rebirth a tam je to nádhera. Takže já se na novou mapu dost těším ale mám strach, že to bude rozbité.

Jinak v sólu mám asi 2 winy a v quadech 5. Na ostrově je to jiná, tam se dostáváme někam k 50. Ale hraju na xboxu s klávesnicí a myší a někteří spoluhráči s ovladačema. K/D mám tragických 0,7
GaGy
Začátečník
Začátečník
Registrován: 21. čer 2006
Bydliště: Vsetin

Re: CoD "WARZONE"

Příspěvek od GaGy »

Ano od té doby co se Verdansk vrátil v čase tak to barevné spektrum je katastrofa ,snažily se z toho udělat fotku jak z osmdesátek bohužel ten efekt se moc nepovedl a je to vybluté ale trošku se to zlepšilo za poslední sezony ,ale proti tomu co to bylo na začátku to byl Verdansk krásný.
Bohužel že jsou v activisionu vylízaní jde vidět na tom balancu zbraní kdy se každou sezonu jede jedno Arko ,Smg a snipa.. Možná minulou sezonu ten balanc byl celkem ok.
Rebirth je barevně fajn ale je to docela nuda ,tam není problém vyhrát.
Včera třetí hra ve Verdansk full team cheaterů. To je bohužel to co tu hru kazí ze všeho nejvíc a příjde mi že autoři to ještě samy prodávají bo snad není možné aby se někdo dostal ke zdrojovým kodům a neustále vyráběl cheaty a bohužel nějaké banování jim taky nefunguje.
Ryzen 7800X3D - Endorfy Fera 5 │ 32Gb 6000Mhz - CL30 │ ASUS TUF Radeon RX 7800 XT 16G │ TUF GAMING B650-PLUS WIFI │ AG32CQ - 2K - 144Hz │ EVGA GQ 650W Gold │ Phanteks Eclipse P400A │ SSD - KC3000, M.2 - 1TB + A2000, M.2 - 1TB │
Lenovo - Legion 5 - RTX 3060 + Ryzen 5600H
python.p
Pokročilý
Pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 08. úno 2010
Kontaktovat uživatele:

Re: CoD "WARZONE"

Příspěvek od python.p »

Nad touhle teorií jsme s klukama už vedli debatu ... Vidím to stejně jako ty, není prostě možný, aby po X sezónách nebyly schopni s tím něco udělat. Pro je to podle mě další zdroj příjmů.

Nicméně, není alternativa. BF 20 až 42 FPS je propadák, Halo jede dobře, ale pohyb je jak v medu. A tak nějak mě nic nenapadá co hrát jinýho...

BTW balanc kveru je poslední dobou fakt good. Ale udělali něco s hitboxy. Protože se mi několikrát stalo, že dám někomu palicu Karem a nic. Nebo ho trefím 2x do těla a nic. A pak běžím okolo nemocnice a dostanu hlavu z Nakatomi a hnedka druhou od borca s Karkou co tam nemá ani optiku... :D bych blil....
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...
Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !

Můj web: Delid.cz
GaGy
Začátečník
Začátečník
Registrován: 21. čer 2006
Bydliště: Vsetin

Re: CoD "WARZONE"

Příspěvek od GaGy »

Ryzen 7800X3D - Endorfy Fera 5 │ 32Gb 6000Mhz - CL30 │ ASUS TUF Radeon RX 7800 XT 16G │ TUF GAMING B650-PLUS WIFI │ AG32CQ - 2K - 144Hz │ EVGA GQ 650W Gold │ Phanteks Eclipse P400A │ SSD - KC3000, M.2 - 1TB + A2000, M.2 - 1TB │
Lenovo - Legion 5 - RTX 3060 + Ryzen 5600H
Dusan
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 16. črc 2003

Re: CoD "WARZONE"

Příspěvek od Dusan »

GaGy píše: stř 1. pro 2021, 10:04 https://www.youtube.com/watch?v=49KQcN-Mbjk
Nová mapa
Pěkné, moc se mi líbí, ale hlavně aby fungoval pořádně nový anticheat, a není co řešit.
Pc- Intel- AMD
GaGy
Začátečník
Začátečník
Registrován: 21. čer 2006
Bydliště: Vsetin

Re: CoD "WARZONE"

Příspěvek od GaGy »

Hodně lidí nadává na to že jsou lidi cheateři jen protože je někdo lepší.... To je možná větší problém než samotný cheating ač ve Warzone je extremní.
Ale souhlasím tady by měl být activision nekompromisní
Ryzen 7800X3D - Endorfy Fera 5 │ 32Gb 6000Mhz - CL30 │ ASUS TUF Radeon RX 7800 XT 16G │ TUF GAMING B650-PLUS WIFI │ AG32CQ - 2K - 144Hz │ EVGA GQ 650W Gold │ Phanteks Eclipse P400A │ SSD - KC3000, M.2 - 1TB + A2000, M.2 - 1TB │
Lenovo - Legion 5 - RTX 3060 + Ryzen 5600H
heroik
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 28. říj 2009

Re: CoD "WARZONE"

Příspěvek od heroik »

Ten update je snad špatný vtip. Novou mapu jako takovou zatím nehodnotím. Už když se to zpoustělo pořád jako Modern Warfare jsem tušil, že to nebude dobrý. A samozřejmě, vypadá to pořád jako MW a na konzolích chybí FOV (hraju to na PS5 kvůli pohodlí). Přes to už prostě nejede vlak, zvlášť když poslední měsíc hraju Vanguard na 110 FOV. Proč proboha když ve Vanguard to jde? Nehledě na to že mi přijde i graficky hezčí. Zbraně z Vanguard se trošku chovají jinak než ve Vanguard. Movement taktéž. Moc velká změna mi to teda nepřipadá, furt to smrdí tím starým modern warfare které se mi znechutilo z toho jaký to byl bugfest. Asi sem od toho čekal víc.
GaGy
Začátečník
Začátečník
Registrován: 21. čer 2006
Bydliště: Vsetin

Re: CoD "WARZONE"

Příspěvek od GaGy »

Mate autoaim a lepší movement a my zase Fov…. mě modern warfare engine přijde dobry. Lepší než Coldwar.
V nastavení už je i položka walk (konečně) používal sem automaticky sprint a tam to byl někdy problém.
Novou mapu sem zatím jen viděl a moc nadšený nejsem ale uvidime po par hrách.
Ryzen 7800X3D - Endorfy Fera 5 │ 32Gb 6000Mhz - CL30 │ ASUS TUF Radeon RX 7800 XT 16G │ TUF GAMING B650-PLUS WIFI │ AG32CQ - 2K - 144Hz │ EVGA GQ 650W Gold │ Phanteks Eclipse P400A │ SSD - KC3000, M.2 - 1TB + A2000, M.2 - 1TB │
Lenovo - Legion 5 - RTX 3060 + Ryzen 5600H
fmx rider
Začátečník
Začátečník
Registrován: 03. čer 2006

Re: CoD "WARZONE"

Příspěvek od fmx rider »

Když hraje někdo na PC s gamepadem, tak nemá "autoaim a lepší movement "?
heroik
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 28. říj 2009

Re: CoD "WARZONE"

Příspěvek od heroik »

Si to na tom ovladači někdy zkus, uvidíš jak moc ten autoaim pomáhá :D
Jinak co tak sleduju tak to schytává celkem hate na internetu a ani se nedivím.
https://charlieintel.com/warzone-player ... ne/153070/
Twitter user ‘1800kissland’ explained why they felt this decision made Warzone seem stale, writing: “Although Modern Warfare and Vanguard run on the same engine, Warzone staying on the MW client means same perks, same menus for 3 years now, and Vanguard weapons being ported to Warzone.”

“They should have made [Pacific Caldera] native to Vanguard.”
S timto naprosty souhlas.

Dnes vydali i novou mapu do Vanguard: https://www.youtube.com/watch?v=vGFAx33tJzA takhle nějak to mohlo vypadat.
GaGy
Začátečník
Začátečník
Registrován: 21. čer 2006
Bydliště: Vsetin

Re: CoD "WARZONE"

Příspěvek od GaGy »

Tak když se koukneš na Brcka na twitchi nebo na nějaké světové hráče tak krom Huskerrse hrajou všichni na PC + joypadu a vidím že dávají hrozné bomby.

Včera 2x win ,takže začátek sezony potěšil a myslím že tento víkend bude patřit Warzonu.
Problém je že lidi nemají rádi velké změny proto to hejtujou. Já bych to udělal jinak než activision a prodeje bych měl myslím větší, nechal bych Verdansk a Calderu bych dal jen pro ty co mají zaplacený Vanguard a prodeje Vanguardu by šli prudce nahoru ,protože každý by si chtěl zkusit zahrát novou mapu.
Zatím mám z toho smíšené pocity ale špatné to rozhodně není ale na posuzovaní to chce ještě čas. Nejsou tu tolik souboje na blízko takže dobré hrát ARko + snipu ..Xm4 na blízko + Swisska, ty vzdálenosti jsou tu opravdu velké. Dále se v této mapě vyplatí perk High-Alert a po dlouhé době sem si dal dokonce do loudu tablet.
Co se mi nelibí je grand-loot ,ty zbraně z Vanguard ze země jsou odpad až na pár vyjímek. Když začneš střílet s těžkým kulometem tak se třepe celá obrazovka a opravdu s tím nejde nic zabít. Do singlu ok ,ale do multaku jako vážně? kdo takovou gun bude hrát ?
V mapě je daleko víc peněz takže ani nevadí zdražení UAV a po prvním loadu není problém koupit další dva a už mít i selfka. Taktika je do prvního loudu přežít a vzít vlastní guny a jít střílet pak už je to pohádka.

Bohužel při nastavení texture resolution HIGH se hra seká. Fpsek 140-200 ale je to chvilkama trhané ,při normál to jede dobře. :/ ale podobný problém měl i Verdansk.
Ryzen 7800X3D - Endorfy Fera 5 │ 32Gb 6000Mhz - CL30 │ ASUS TUF Radeon RX 7800 XT 16G │ TUF GAMING B650-PLUS WIFI │ AG32CQ - 2K - 144Hz │ EVGA GQ 650W Gold │ Phanteks Eclipse P400A │ SSD - KC3000, M.2 - 1TB + A2000, M.2 - 1TB │
Lenovo - Legion 5 - RTX 3060 + Ryzen 5600H
heroik
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 28. říj 2009

Re: CoD "WARZONE"

Příspěvek od heroik »

Tak světoví hráčí hrajou dobře protože jsou světoví. Já hrál celý život na PC a na gamepadu to drtím až poslední cca rok, a autoaim tam sice je ale rozhodně to není žádná výhoda proti PC hráčům, na myši jsem furt přesnější. Naštěstí CoDka mají asi nejlepší možnosti nastavování co jsem zatím viděl, deadzony apod vše tam je a dá se to vyladit.
Problém je že lidi nemají rádi velké změny proto to hejtujou.
Já to vidím spíš naopak, čekal jsem velkou změnu a ta nepřišla. Čekal jsem od toho víc, je to pořád to zabugované a špatně optimalizované MW s novou mapou. Vanguard se mi hraje daleko lépe ale bohužel se to tam nedá trénovat, protože ten gameplay je trochu odlišný a podle mě lepší a rychlejší. Jsem fakt zklamaný že "nový" Warzone není založen tom samém, jinak bych to hrál velmi rád. Ale samozřejmě 100 lidí 100 chutí.
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“