Zamrzání pc

Libovolné problémy kolem PC, které nemají jasný původ.

Moderátoři: Walker1134, PKBO

Odpovědět
Fajfka123
Začátečník
Začátečník
Registrován: 07. bře 2013

Zamrzání pc

Příspěvek od Fajfka123 »

Zdravím, cca týden mám problém s občasným zamrznutím pc. Dělá to převážně v tu chvíli, když používám Google chrome a zapnu nějaký web, kde jsou videa. V tu chvíli se pc kousne a musím čekat cca 1min než se rozjede a můžu vypnout alespoň prohlížeč. Posléze je pc stále zasekaný cca 5 min a následně už jede OK. Vyzkoušel jsem vymazat cookies, historii prohlížeče - nepomohlo. Nemá někdo nějakou radu, co ještě zkusit udělat ?

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
MB: Asus Z370 Prime-A, CPU: Intel i5-8600K, HDD: Seagate 3TB SSD: Kingston SSD A2000 250GB GPU: MSI GeForce RTX 3070 GAMING Z TRIO RAM: Crucial 8GB/Kingston 16GB Zdroj: Corsair RM650x Case: Fractal Design Define R4 Black Pearl + window
werygood
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 18. dub 2005

Re: Zamrzání pc

Příspěvek od werygood »

Ta grafika v podpisu - MSI N760 TF 2GD5/OC Gaming - je aktuální? Jestli jo, zkusil bych ji vyndat z PC a vyzkoušet na iGPU.
Fajfka123
Začátečník
Začátečník
Registrován: 07. bře 2013

Re: Zamrzání pc

Příspěvek od Fajfka123 »

Ano je. Menší info. Udělal jsem menší čistku PC - odinstalace aplikací, které jsem nevyužíval. Dále aktualizace Java, Flash player. Reinstalace Google Chrome k tomu aktualizace win. Světe div se zatím musím zaklepat vše OK.
MB: Asus Z370 Prime-A, CPU: Intel i5-8600K, HDD: Seagate 3TB SSD: Kingston SSD A2000 250GB GPU: MSI GeForce RTX 3070 GAMING Z TRIO RAM: Crucial 8GB/Kingston 16GB Zdroj: Corsair RM650x Case: Fractal Design Define R4 Black Pearl + window
Odpovědět

Zpět na „Problémy s PC sestavami“