poškozený soubor word diplomka

Instalace, nastavení, řešení problémů, rady... apod.
Odpovědět
Wizardek
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 30. lis 2004
Bydliště: Frýdlant n/O

poškozený soubor word diplomka

Příspěvek od Wizardek »

Dobrá duše, co by zkusila obnovit tento poškozený soubor, kde je týden psaní diplomové práce.
Postačí i rada jak na to. Zip bude uz pravdepodobne pozkozený
email od neštatsnice je pavla.hercova@centrum.cz
Díky za pomoc
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Asus M2N32-Sli DX, AMD X2 4400 EE Brisbane @ max OC 3,1 GHz, A-Data Vitesta 800+ EE 2GB, Saphire x1950 GT @ 600/1600 , Hitachi 160 GB , Maxtor 250GB, Optika LG DVD-RW Sata + ukrutne chlazení
Krteq
Čestný člen
Čestný člen
Registrován: 22. dub 2005
Bydliště: Brno

Re: poškozený soubor word diplomka

Příspěvek od Krteq »

Pokud ten .zip rozbalíš např. přes 7zip, dostaneš adresářovou strukturu .docx formátu, tzn. že samotný text je obsažen v document.xml souboru ve složce "word".

Rozbal, otevři "word" folder, otevři "document.xml" soubor a můžeš vytáhnout samotný text.
Wizardek
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 30. lis 2004
Bydliště: Frýdlant n/O

Re: poškozený soubor word diplomka

Příspěvek od Wizardek »

tento magicky postup jsem již absolvoval a dostal jsem z toho tak 15 stránek z 40, což je sice fajn, ale pořád málo.. je nějaká jeste moznost jiná nebo toto je už dogma, že víc dat v tom prostě nebude
díky
Asus M2N32-Sli DX, AMD X2 4400 EE Brisbane @ max OC 3,1 GHz, A-Data Vitesta 800+ EE 2GB, Saphire x1950 GT @ 600/1600 , Hitachi 160 GB , Maxtor 250GB, Optika LG DVD-RW Sata + ukrutne chlazení
python.p
Pokročilý
Pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 08. úno 2010
Kontaktovat uživatele:

Re: poškozený soubor word diplomka

Příspěvek od python.p »

No, aspoň ji vysvětli zálohování... Nechápu jak v dnešní době člověk může mít jen jednu kopii...

PS: Zkoušel jsem to, ale je to fakt kaput. Bohužel. Leda by to teda archivovala 40 let zpět.
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...
Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !

Můj web: Delid.cz
pilarius
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 10. bře 2006
Bydliště: Pardubice

Re: poškozený soubor word diplomka

Příspěvek od pilarius »

Fakt to nejde tahat odjinud? Třeba takový ten skrytý záložní soubor v totožné složce jako originál? OneDrive? Obávám se, že z tohohle víc nevydoluješ. Já se při psaní bakalářky naučil používat Dropbox a zachránilo mi to pěkných pár dní práce...
NZXT H440: AMD Ryzen 7 5700X, Noctua NH-D15, Asus Prime X570-P, XFX SWFT309 AMD Radeon RX 6700XT 12G, 2x16GB G.Skill 3200 MHz CL16, Corsair RM650x; Win 11 64bit; iiyama GB3271QSU-B1: 2560x1440
python.p
Pokročilý
Pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 08. úno 2010
Kontaktovat uživatele:

Re: poškozený soubor word diplomka

Příspěvek od python.p »

Taky tak verzování dropboxu mě zachránilo přesně 2 dny práce... Kdy jsem udělal krpu v programu.
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...
Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !

Můj web: Delid.cz
Krteq
Čestný člen
Čestný člen
Registrován: 22. dub 2005
Bydliště: Brno

Re: poškozený soubor word diplomka

Příspěvek od Krteq »

Wizardek píše:tento magicky postup jsem již absolvoval a dostal jsem z toho tak 15 stránek z 40, což je sice fajn, ale pořád málo.. je nějaká jeste moznost jiná nebo toto je už dogma, že víc dat v tom prostě nebude
díky
Jak už tu bylo řečeno, víc než co tam je se u toho vytáhnout nedá

Jiná možnost krom recovery z backupu neexistuje, bohužel
Odpovědět

Zpět na „Ostatní programy“