Oprava zdroje pro XServe RAID

Problémy, rady a vše ostatní k PC zdrojům, UPS, napájení a voltážím, wattmetrům i počítání spotřeby.
Odpovědět
LukášST
Začátečník
Začátečník
Registrován: 12. led 2009
Bydliště: Ústí nad Labem

Oprava zdroje pro XServe RAID

Příspěvek od LukášST »

Hledám, sháním, prosím šikovného a zapáleného elektrošikulu, kterému mohu svěřit zdroj pro raritní Apple XServe RAID.
Tohle raidový pole má dva zdroje, umí běžet na jeden, ale z principu chci mít v archivu funkční oba :)

Jeden zdroj je plně funkční a běží. Mohu dát společně s druhým pro proměření.
Druhý zdroj se po připojení do sítě rozsvítí, ale nesepne. Měl to místní kolega 2měsíce u sebe, nedostal se k tomu.

Prosím napiš pokud se Ti do toho CHCE. Nehodlám ztrácet čas s někým kdo tomu nerozumí, nechce a budu to z něj pak týdny dostávat...

ps: cenu si řekneš ty, před i v průběhu opravy za součástky..

Díky!
Behemot
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 17. srp 2006
Bydliště: 50°4'52.22"N, 14°23'30.45"E... VŽDYCKY prodávám i jinde...
Kontaktovat uživatele:

Re: Oprava zdroje pro XServe RAID

Příspěvek od Behemot »

Nechceš radši celej zdroj? Mám ty pole dvě, akorát sem přemejšlel, že bych asi jedn zrušil a na hraní si nechal druhý, páč i kdyby ty 400GB disky v tom eště byly v pohodě všechny (což ani nedejchám, že budou), dyž by začaly umírat, kde bych to sháněl :? Takže sem si řikal že bych jedno zkanibalizoval na ND a nechal si jenom jedno šásko.

Eventuelně se nechám zbavit obou vcelku, nepotřebuju to, spíš jen dyž už to mám, tak sem si řikal, že bych si někdy ošahal fibre.
LukášST
Začátečník
Začátečník
Registrován: 12. led 2009
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Oprava zdroje pro XServe RAID

Příspěvek od LukášST »

Zdroj se hodí, já sleduju ebay, bazary, allegro atd. ale nikde se nic neobjevilo :( proto jsem si říkal, že třeba najdu nějakýho zapálenýho blázna.. ale v dnešní době, na to každej sere a radši čumí do mobilů než dělal něco rukama :( :D

fakt máš dva RAIDy?
xserve k tomu máš?
já Tě asi rád zbavím všeho :)
Behemot
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 17. srp 2006
Bydliště: 50°4'52.22"N, 14°23'30.45"E... VŽDYCKY prodávám i jinde...
Kontaktovat uživatele:

Re: Oprava zdroje pro XServe RAID

Příspěvek od Behemot »

Nějaký servery taky, co to je sem přesně neštudoval, ale vypadají staře, něco na úrovni netburst, v nejlepším tak clovertown Xeony. A taky nějaký fibrový karty a hromady krabic a manuálů, ale je to japko, prolistoval sem jednu tlustou bichli a tam bylo akorát co to je RAID, takže dál sem na to radši nešahal, dokundamentace k těm samotnej storagím asi bude na půl národní knihovny a nejspíš jen v elektronické podobě, protože na papír by se to nevešlo :roll:
LukášST
Začátečník
Začátečník
Registrován: 12. led 2009
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Oprava zdroje pro XServe RAID

Příspěvek od LukášST »

No tak to me vsechno zajima :)
Pisu SZ.
Odpovědět

Zpět na „Počítačové a záložní zdroje“