Far Cry 6

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

heroik
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 28. říj 2009

Far Cry 6

Příspěvek od heroik »

https://www.idnes.cz/hry/novinky/far-cr ... ovinky_srp

Na Far Cry 5 jsem nahrál skoro 150 hodin, pro me to byl masterpiece. Na tohle se hrozně těším a klidně bych snesl i jen další reskin :-D
werygood
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 18. dub 2005

Re: Far Cry 6

Příspěvek od werygood »

Video od Ubisoftu cajk. Mám tušení, že záporák bude opět a jako vždy řádný zmrd :-D
Hladis
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 24. čer 2004
Bydliště: Varnsdorf - Athens

Re: Far Cry 6

Příspěvek od Hladis »

No treba ve ctyrce byl "hlavni zaporak" vesmes nejmensi zlo, takze vis jak. :)
Obrázek
Ache
Pokročilý
Pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 26. zář 2006
Bydliště: Plzeň

Re: Far Cry 6

Příspěvek od Ache »

Ve čtyrce byl spíš záporák hráč. Ajey přece měl jen přijet uložit popel matky... a místo toho začne dělat bordel (tedy pokud na začátku neudělá přesně to, co Pagan řekne - počkej a vychutnej si ragů). Fanatik Joseph také nakonec měl pravdu... takže jedinej opravdovej šílenec byl Vass :-D

Na FC6 se ale těšim, od Ubi asi nejlepší série co si stále drží laťku (když nebudu počítat takový ty mezi díly - Primal a NewDawn). I když nejlepší FarCry je stejně jednička s českým dabingem. :lol:
AMD Ryzen 7 5800X3D | MSI B550 Tomahawk | 32GB DDR4 3200 | INNO3D RTX 4070 Ti "GDDR7X Edition" | 500GB SSD (NVME) + 2x 3,84TB Micron 5300 PRO
Sound Blaster Z + Gigaworks T3 + Beyerdynamic DT 990 | Seasonic X850 | Cooler Master HAF-X Nvidia Edition | MSI Optix MAG274QRF-QD Quantum Dot bestie
brambora81
Začátečník
Začátečník
Registrován: 28. čer 2015
Bydliště: Pardubice

Re: Far Cry 6

Příspěvek od brambora81 »

jen aby to nebyla preskynovana 5ka vsichni vime jak se delal Primal :D
Hladis
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 24. čer 2004
Bydliště: Varnsdorf - Athens

Re: Far Cry 6

Příspěvek od Hladis »

Ache:
Spis hrac hral za idealistu, ktery zil dlouho mimo a nevi co se deje a ktery (pokud teda na Pagana nepocka) zjistil az hodne pozde, ze nastoluje jen dalsi zlo. Takze hrac je spis za uzitecneho idiota nez zaporaka. Vadilo mi pak, ze se z toho uz neslo vykroutit a hra to nalajnovala.
Obrázek
normy101
Začátečník
Začátečník
Registrován: 11. říj 2016
Bydliště: Olomouc

Re: Far Cry 6

Příspěvek od normy101 »

Taky se strašně na to těším, ale poslední díly šli až moc přes kopírák což mě strašně mrzelo, ale snad se dočkáme nějaké dobrého příběhu, který nás vtáhne do děje
werygood
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 18. dub 2005

Re: Far Cry 6

Příspěvek od werygood »

Hladis píše:Ache:
Spis hrac hral za idealistu, ktery zil dlouho mimo a nevi co se deje a ktery (pokud teda na Pagana nepocka) zjistil az hodne pozde, ze nastoluje jen dalsi zlo. Takze hrac je spis za uzitecneho idiota nez zaporaka. Vadilo mi pak, ze se z toho uz neslo vykroutit a hra to nalajnovala.
Však k tomu přesně to vedlo, když sis vybíral mezi tou ženskou a tím týpkem, abys na konci zjistil, že oba stojí stejně za hovno a že celý ten boj byl k ničemu.
Hladis
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 24. čer 2004
Bydliště: Varnsdorf - Athens

Re: Far Cry 6

Příspěvek od Hladis »

No jenze to ze jsou oba vudci rebelu pekny svine, jsi dle hintu zjistil uz pred volbou a s timhle vedomim uz jsi nemohl uhnout z nalajnovanyho pribehu a poslusne jsi to musel dotahnout do trpkyho konce a dle me to bylo out of character. Samo neni to RPG, ale preci jen tam schazelo vice rozhodnuti, ktery by hlavni hrdina nebo hrac udelal.
Obrázek
Pepa1
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 10. srp 2005

Re: Far Cry 6

Příspěvek od Pepa1 »

Nevíte jak to bude s českými titulky? U Ubi se teď šetří (Valhala je mít nebude).... už to vidím jak dostanu čočku že neumim anglicky :)
Riku
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 01. zář 2005

Re: Far Cry 6

Příspěvek od Riku »

To zasazení na "Kubu" mě na tom láká asi nejvíc, hlavně že screenshotů to vypadá i graficky dost dobře, ne jak AC Valhalla
PS5 | LG OLED CX55
werygood
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 18. dub 2005

Re: Far Cry 6

Příspěvek od werygood »

Hladis píše:No jenze to ze jsou oba vudci rebelu pekny svine, jsi dle hintu zjistil uz pred volbou a s timhle vedomim uz jsi nemohl uhnout z nalajnovanyho pribehu a poslusne jsi to musel dotahnout do trpkyho konce a dle me to bylo out of character. Samo neni to RPG, ale preci jen tam schazelo vice rozhodnuti, ktery by hlavni hrdina nebo hrac udelal.
Hned po konci hry jsi je mohl ještě jet zabít :D Ale už to na nic nemělo vliv.
Riku píše:To zasazení na "Kubu" mě na tom láká asi nejvíc, hlavně že screenshotů to vypadá i graficky dost dobře, ne jak AC Valhalla
I když Montana byla ve FC5 zpracovaná parádně, nejvíc se mi líbil ostrov ve FC3. Jestli tohle bude něco podobného, posílám ženu s dítětem na víkend k rodičům a nevylézám z domu.
normy101
Začátečník
Začátečník
Registrován: 11. říj 2016
Bydliště: Olomouc

Re: Far Cry 6

Příspěvek od normy101 »

Mě jen vadí, že ten příběh je čím dále kratší a kratší nebo jsem tak velký závislák a za víkend to dohraji? :) chybí mě hry, kde byl fakt příběh tak na týden a úplně bych to od FC chtěl, aby na tomhle zapracovali a udělali fakt nějaký TOP příběh a určitě by to nebyl problém při takto velkých týmech a rozpočtech co mají na další díly
werygood
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 18. dub 2005

Re: Far Cry 6

Příspěvek od werygood »

Na víkend nebyl žádný díl. Na dva možná...
normy101
Začátečník
Začátečník
Registrován: 11. říj 2016
Bydliště: Olomouc

Re: Far Cry 6

Příspěvek od normy101 »

Ale byl :)
Hladis
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 24. čer 2004
Bydliště: Varnsdorf - Athens

Re: Far Cry 6

Příspěvek od Hladis »

werygood píše:Hned po konci hry jsi je mohl ještě jet zabít :D Ale už to na nic nemělo vliv.
Jo to jsem udelal, protoze hra ti da po dohrani konecne svobodu nejak se vymanit z nastaveny linie pribehu, ale nema to prave uz na nic vliv a je to spis jen pro klid duse.
Obrázek
durod
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 01. úno 2005

Re: Far Cry 6

Příspěvek od durod »

Pepa1 píše:Nevíte jak to bude s českými titulky? U Ubi se teď šetří (Valhala je mít nebude).... už to vidím jak dostanu čočku že neumim anglicky :)
CZ titulky Ubisoft již nebude do svých her dávat, minim do těch aktuálních AC, FC6 a WD Legion
Naposledy upravil(a) durod dne pát 17. črc 2020, 10:06, celkem upraveno 1 x.
i5 2500K, 16GB RAM, HD7750
RaZZoR
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 31. kvě 2004
Bydliště: Soběslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Far Cry 6

Příspěvek od RaZZoR »

Hladis píše:
werygood píše:Hned po konci hry jsi je mohl ještě jet zabít :D Ale už to na nic nemělo vliv.
Jo to jsem udelal, protoze hra ti da po dohrani konecne svobodu nejak se vymanit z nastaveny linie pribehu, ale nema to prave uz na nic vliv a je to spis jen pro klid duse.
Tam chyběla možnost přidat se na začátku k Paganovi a pomoct mu tu vyfetovanou zlatou stezku zničit. :)
normy101
Začátečník
Začátečník
Registrován: 11. říj 2016
Bydliště: Olomouc

Re: Far Cry 6

Příspěvek od normy101 »

Jako to by bylo drsné kdyby ses mohl nakonec přidat k utlačovateli :) a udělat pravý opak co vždy příběh chce
Ache
Pokročilý
Pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 26. zář 2006
Bydliště: Plzeň

Re: Far Cry 6

Příspěvek od Ache »

Tak snad tam alespoň zachovají tu možnost, dohrát hru rychle, když splníte na začátku co hlavní záporák chce (v případě 5. dílu je to dokonalý, protože tahle možnost nic nevyspoiluje, kdežto u čtyrky... ale tak tam zase člověk musel čekat 15 minut, takže při prvním hraní to asi nikoho nenapadlo :) ).
AMD Ryzen 7 5800X3D | MSI B550 Tomahawk | 32GB DDR4 3200 | INNO3D RTX 4070 Ti "GDDR7X Edition" | 500GB SSD (NVME) + 2x 3,84TB Micron 5300 PRO
Sound Blaster Z + Gigaworks T3 + Beyerdynamic DT 990 | Seasonic X850 | Cooler Master HAF-X Nvidia Edition | MSI Optix MAG274QRF-QD Quantum Dot bestie
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“