LG CX Oled Ako herny monitor? Stanovisko od LG

Monitory CRT, LCD, plazmové, projektory a další, rady a zkušenosti s nimi.

Moderátor: maXXmilian

Odpovědět
michalpuk
Začátečník
Začátečník
Registrován: 04. bře 2006
Bydliště: Ostrava

Re: LG CX Oled Ako herny monitor? Stanovisko od LG

Příspěvek od michalpuk »

TankGeorge píše: pon 11. dub 2022, 19:10 ...
Pod to bych se podepsal, za me taky oled top.
Sporic mam na 5min to se mi zda akorat, aby to jeste nebylo otravne pri cteni a chrani to dostatecne.
U me je nejvetsi plus oled rovnomerna cerna bez prosvitani a odezva - na rozmazavani jsem fakt citlivy.
Jas je v pohode mam jej na 35 a uplne to staci, po roce a pul bez vypaleni.
Ryzen 5800x + NH-D15S, Asus TUF B550-PLUS, GIGABYTE GeForce RTX 4090 Windforce, HyperX 32GB KIT DDR4 3200MHz CL16, Fractal Design Ion 760W, Define R4 window + 4x NF-A14 ULN, Samsung 990 PRO 2TB + Intel 660p 2TB +WD Blue 4TB, Creative SOUND BLASTER Z, LG oled 42 C2
Pepa07
Začátečník
Začátečník
Registrován: 24. bře 2013

Re: LG CX Oled Ako herny monitor? Stanovisko od LG

Příspěvek od Pepa07 »

Jak je natom vlastně LG oled C1 48" při hraní na 1440p? Je to asi horší jak na klasickym 1440p monitoru že?
Jsem práve četl viz.: https://www.reddit.com/r/OLED_Gaming/co ... k/hoembsf/
že by to nemuselo vypadat špatně, ale moc tomu nevěřim.
DOC_ZENITH
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 08. kvě 2010
Bydliště: Praha

Re: LG CX Oled Ako herny monitor? Stanovisko od LG

Příspěvek od DOC_ZENITH »

Hrozně, jak jinak. Resp pokud si to budeš chtít škálovat. Při týhle velikosti je skoro praktičtější to nechat 1:1 prostě uprostřed nativně s tim že okraje budou černý. Pak to samo sebou bude vypadat dobře.

Jinak obecně, souhlasim s tim co padalo výše, pokud člověk může mít OLED, jděte do toho. LCD se tomu prostě nevyrovná. Já sám si počkam ještě tak 1-2 generce a až bude solidní panel v 42" verzi, ideálně ten QD-OLED bez bílé složky a vyměnim to.

K tipům z minulé strany. Zkusil jsem local dimming na high při hraní a jako celkem prd. Nepřidalo to vůbec nic, rozhodně to nevypadalo lépe. Ano pokoušelo se to o local dimming, problém ale byl v tom že krom dimmingu (kterej skoro vůbec nic nedělal protože sorry ale většinou je na celé scéně ňáké světlo tzn neni co dimovat, tak to akorát dělalo to že když naopak byla tmavá oblast a v tý jeden světlej objekt tak se tam ztratil, prostě ho to vytmavilo. Naopak, když bylo tmavé vše a pár světlejch oběktů před ksichtem, tak je to vyburnilo. A tim myslim tak že nejen že tam byla velká brightness, ale bohuže to i udělalo něco s gammou tzn žlutá byla defakto bílá začaly se ztrácet jemné detaily v extra světlejch oblastech.

Tzn Samsug bude na jednu stranu kritizovat LG že jejich WRGB-OLED ztrácej při velkym jasu barvy, ale pak sám postprocessigem udělá tohle? Jako WTF. Šlo to vše zpět hned na low. Nevim jak to bude u HDR her, já zatim vše co hraju je SDR, ale v SDR fakt ne. Možná to někomu přišlo lepší protože když to člověk zvedne z low tak to ihned celkově o troch uzvedne jas, ale to je jak dát si +10% nahoru podsvícení to neni valnej argument.

Prostě na to že tohle má bejt top řada v local dimmingu tak samotnej local dimming je dost joke, fakt tohle neni protiargument ani konkurent OLEDu. Leda v extra přesvětlenejch místnostech kde OLED celkově nedá jas, ale za šera večer na stole? Pchce, dream on.

To co jsem si přinesl domu si vesměs nechávám pro povrchovou úpravu a dobrému SDR signálu, ještě uvidim co nativní HDR filmy třeba z Netflixu. Pro ty co by chtěli tenhle panel cheaper a i s displayportem a asi i lepšim overdrivem tak spíš vemente ten Gigabyte, pro ty co ukočírujou OLED že se jim nevypálí, tak ten. Co se overdrive týče, tak u QN90B MUSÍ bejt zapnutej adaptive sync. Bez něj je to extra zlý a jeden velkej ghosting-fest. I s nim je to slow panel ale bez se to fakt nedá.
Pepa07
Začátečník
Začátečník
Registrován: 24. bře 2013

Re: LG CX Oled Ako herny monitor? Stanovisko od LG

Příspěvek od Pepa07 »

Aha, takže prakticky by to šlo udělat tak, že by televize zobrazovala 1440p třeba na 27" a ostatní prostor by byl vyplněn černě?
Natural
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Registrován: 21. srp 2010
Bydliště: Diváky
Kontaktovat uživatele:

Re: LG CX Oled Ako herny monitor? Stanovisko od LG

Příspěvek od Natural »

Prakticky bys měl mít výkonnou grafickou kartu a případně zapnout DLSS nebo FSR nebo ošidit detaily :) 1440p na 4K je v tomto případě těch 27 palců, jinak řečeno využil bys 1/4 plochy = hloupost.
E: Sorry je to trochu víc cca 1/3 plochy, ale to na tom nic nemění :)
stylar
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 06. říj 2014
Bydliště: Bučovice

Re: LG CX Oled Ako herny monitor? Stanovisko od LG

Příspěvek od stylar »

Musíš nastavit škálování obrazu v ovladači grafiky, ale jinak to má smysl, třeba UW rozlišení (např. 3840x1600) vypadá na OLEDu skvěle, protože okraje jsou totálně vypnuté a to může ztlumit agresivitu ABL, protože se nevyužívá celá plocha + je nižší spotřeba.
DISPLAY: LG OLED48CX 3840x2160@120Hz 4:4:4 HDR 10bit GPU: MSI GeForce RTX 4090 SUPRIM X 24GB GDDR6X CPU: AMD Ryzen 7 5800X 3,8GHz@4,7GHz boost CPU COOLER: ARCTIC Liquid Freezer II 420 MB: MSI X470 GAMING PLUS - BIOS 7B79vAM1 - ComboAm4v2PI 1.2.0.A. RAM: Corsair Vengeance RGB RT 64GB (4x16GB) DDR4 3200MHz@CL22 STORAGE: Samsung 970 EVO 1TB@PCIe x4 3.0 (OS), Samsung 980 1TB@PCIe x4 2.0, Crucial MX500 1TB@SATA, Crucial BX500 480GB@SATA, HDD Seagate BarraCuda - 4TB (ST4000DM004) PSU: Corsair RMx Series RM850x (v.2021) - 850W CASE: Corsair iCUE 7000X RGB Black (5x Noctua NF-A14 PWM) KEYBOARD: SilentiumPC Gear GK550 Omnis Kailh Brown RGB MOUSE: Glorious Model D Wireless (+Grip Tape) SPEAKERS: Edifier R1280T (42Watt RMS) OS: Microsoft Windows 11 Pro CZ 64-bit v22H2
HEAD
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 27. lis 2005
Bydliště: Usti n/L
Kontaktovat uživatele:

Re: LG CX Oled Ako herny monitor? Stanovisko od LG

Příspěvek od HEAD »

DOC_ZENITH píše: úte 12. dub 2022, 13:28 Hrozně, jak jinak. Resp pokud si to budeš chtít škálovat. Při týhle velikosti je skoro praktičtější to nechat 1:1 prostě uprostřed nativně s tim že okraje budou černý. Pak to samo sebou bude vypadat dobře.

Jinak obecně, souhlasim s tim co padalo výše, pokud člověk může mít OLED, jděte do toho. LCD se tomu prostě nevyrovná. Já sám si počkam ještě tak 1-2 generce a až bude solidní panel v 42" verzi, ideálně ten QD-OLED bez bílé složky a vyměnim to.

K tipům z minulé strany. Zkusil jsem local dimming na high při hraní a jako celkem prd. Nepřidalo to vůbec nic, rozhodně to nevypadalo lépe. Ano pokoušelo se to o local dimming, problém ale byl v tom že krom dimmingu (kterej skoro vůbec nic nedělal protože sorry ale většinou je na celé scéně ňáké světlo tzn neni co dimovat, tak to akorát dělalo to že když naopak byla tmavá oblast a v tý jeden světlej objekt tak se tam ztratil, prostě ho to vytmavilo. Naopak, když bylo tmavé vše a pár světlejch oběktů před ksichtem, tak je to vyburnilo. A tim myslim tak že nejen že tam byla velká brightness, ale bohuže to i udělalo něco s gammou tzn žlutá byla defakto bílá začaly se ztrácet jemné detaily v extra světlejch oblastech.

Tzn Samsug bude na jednu stranu kritizovat LG že jejich WRGB-OLED ztrácej při velkym jasu barvy, ale pak sám postprocessigem udělá tohle? Jako WTF. Šlo to vše zpět hned na low. Nevim jak to bude u HDR her, já zatim vše co hraju je SDR, ale v SDR fakt ne. Možná to někomu přišlo lepší protože když to člověk zvedne z low tak to ihned celkově o troch uzvedne jas, ale to je jak dát si +10% nahoru podsvícení to neni valnej argument.

Prostě na to že tohle má bejt top řada v local dimmingu tak samotnej local dimming je dost joke, fakt tohle neni protiargument ani konkurent OLEDu. Leda v extra přesvětlenejch místnostech kde OLED celkově nedá jas, ale za šera večer na stole? Pchce, dream on.

To co jsem si přinesl domu si vesměs nechávám pro povrchovou úpravu a dobrému SDR signálu, ještě uvidim co nativní HDR filmy třeba z Netflixu. Pro ty co by chtěli tenhle panel cheaper a i s displayportem a asi i lepšim overdrivem tak spíš vemente ten Gigabyte, pro ty co ukočírujou OLED že se jim nevypálí, tak ten. Co se overdrive týče, tak u QN90B MUSÍ bejt zapnutej adaptive sync. Bez něj je to extra zlý a jeden velkej ghosting-fest. I s nim je to slow panel ale bez se to fakt nedá.
Tak jestli si zatim ani nezkusil HDR, tak to si to moc neotestoval.Sila miniLED je prave v HDR :-D 100% testu je prave pod HDR na youtube.Pro SDR se doporucuje standard a pro HDR HIGH.Jinak pro SDR je prave fuk, jestli ma clovek OLED nebo miniLED pac tam staci tech 500nitu max(tam bude oled o neco lepsi diky tomu jak ta technologie fungue).Pro HDR tam je uz zasadni rozdil.
Si tam pust aspon naky youtube tech dema(HDR)
https://www.youtube.com/watch?v=vQVwkyn3-F8
https://www.youtube.com/watch?v=2RIDhA9c8qw
https://www.youtube.com/watch?v=otnWFddNV9s
https://www.youtube.com/watch?v=vQkXF5__TQI
https://www.youtube.com/watch?v=slb-gnG8Jhk
https://www.youtube.com/watch?v=4ti109kpqkU
https://www.youtube.com/watch?v=UnmtvkpD-ME
https://www.youtube.com/watch?v=PRXtoc1dJ5k
https://www.youtube.com/watch?v=jECIZpEsX5s
https://www.youtube.com/watch?v=IfyAVpboDbU
https://www.youtube.com/watch?v=ImApXU9k6YY
https://www.youtube.com/watch?v=mQM9hUE4yGc
CPU-Ryzen 7800X3D, MB-MSI X670E Tomahawk, RAM-64GB 6600mhz CL32@6400mhz CL30, GPU-Sapphire 6800XT 16GB, ZDROJ-Seasonic GX 850W, Monitor-LG OLED C1 48"
Riku
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 01. zář 2005

Re: LG CX Oled Ako herny monitor? Stanovisko od LG

Příspěvek od Riku »

Máte tady někdo C1 třeba? Zajímalo by mě, jestli trpí na to samé jako CX, že na bílé ploše jsou vidět pruhy, hlavně to je vidět třeba u bílých mraků, světlé oblohy apod, řešilo se to tu pár stránek zpět, že to má více lidí i tady z fóra a začíná mi to čím dál víc vadit a nebo se to zhoršuje...
PS5 | LG OLED CX55
durod
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 01. úno 2005

Re: LG CX Oled Ako herny monitor? Stanovisko od LG

Příspěvek od durod »

myslis jakoby banding?
i5 2500K, 16GB RAM, HD7750
Riku
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 01. zář 2005

Re: LG CX Oled Ako herny monitor? Stanovisko od LG

Příspěvek od Riku »

PS5 | LG OLED CX55
durod
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 01. úno 2005

Re: LG CX Oled Ako herny monitor? Stanovisko od LG

Příspěvek od durod »

Mam CX, zatim jsem to nezaznamenal...ale skusim se na to zamerit
Reklamace?
i5 2500K, 16GB RAM, HD7750
usc
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 26. říj 2009

Re: LG CX Oled Ako herny monitor? Stanovisko od LG

Příspěvek od usc »

Ja mam LG C9 od 12.2019. Burnin zatial ziadny. Nepouzivam ho ako OS monitor, ale vylucne na filmy, netflix, hry a obcasny youtube.
Hram vacsinou v cca 4h intervaloch, potom pauza a pokracujem. Ani nie kvoli obrazovke, ale skor aby som sa neulezal na posteli :-D Presiel som napr. vsetky Halo PC, cize hry s UI a kopec inych. Predsalen clovek skace i do toho menu, na mapu atd... takze zobrazenie rovnakych prvkov nie je uplne permanentne

Zo vzdialenosti cca meter a pol je rozlisenie 1440p oproti 4K uplne v pohode. Rozdiel je vidno skor na zalezitostiach typu listy a prvkoch nachylnych na AA. Napriklad stromy pri jazde v Mafia II. Nie je to extra rusive.
Neviem nakolko sa upscaling TV zapaja pri game mode. Resp ci je on alebo off, alebo sa da nastavit, kedze po vymene 1080 Ti za 3080 hram vylucne na 4K a uz si to prilis nepamatam 8)
R9 5950X - Crosshair VIII Hero Wifi - Trident Z Neo 32GB GTZN - 3080 FTW Ultra 10GB - SB ZxR
970 Pro 512GB - 980 Pro 1TB - 640GB Caviar Blue - Ironwolf 4T - Exos 7E8 8T - Exos 16X 16T
Evolv X + 3 x NF-A14 PWM Chromax - Kraken x72 + 3 x NF-A12 PWM - Thor 850W
38GN950 - 2 x u2410 - Alloy Elite RGB - G502 Hero - Z906 - G Pro X Wireless
= OLED C9 + K63 Wireless Gaming Lapboard + G502 Lightspeed =
Flow X13 + MX Anywhere 3
stylar
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 06. říj 2014
Bydliště: Bučovice

Re: LG CX Oled Ako herny monitor? Stanovisko od LG

Příspěvek od stylar »

Ano, ty pruhy mám od začátku na 48" CX a už jsem je hoodně dlouho neviděl, ale určitě jsou tam stále, jen málo viditelné a záleží i od hry jak moc. Na reklamaci to určitě není, jedině hned po koupi vrátit a zkusit jiný, ale neřešil jsem to, protože podle různých fór to dělá hodně lidem.

Jinak já jedu OLED Light 100 a non-stop HDR, nechce se mi pořád přepínat a většinu her už je v HDR nebo autoHDR kompatibilní, dokonce má být pro Win nativní aplikace, která kalibruje HDR na úrovni OS, takže už to bude fungovat jak v Xboxu (včetně HGiG). Jinak Win 11 ukazuje svítivost panelu a certifikaci, ale upravoval jsem si to přes CRU i když to nemá asi na nic vliv, ale byla součást nastavení toho OLEDu pro PC + odstranění DCI rozlišení, protože nějaký hry si brali nejvyšší 4096x2160 aniž by to dali nějak najevo.
DISPLAY: LG OLED48CX 3840x2160@120Hz 4:4:4 HDR 10bit GPU: MSI GeForce RTX 4090 SUPRIM X 24GB GDDR6X CPU: AMD Ryzen 7 5800X 3,8GHz@4,7GHz boost CPU COOLER: ARCTIC Liquid Freezer II 420 MB: MSI X470 GAMING PLUS - BIOS 7B79vAM1 - ComboAm4v2PI 1.2.0.A. RAM: Corsair Vengeance RGB RT 64GB (4x16GB) DDR4 3200MHz@CL22 STORAGE: Samsung 970 EVO 1TB@PCIe x4 3.0 (OS), Samsung 980 1TB@PCIe x4 2.0, Crucial MX500 1TB@SATA, Crucial BX500 480GB@SATA, HDD Seagate BarraCuda - 4TB (ST4000DM004) PSU: Corsair RMx Series RM850x (v.2021) - 850W CASE: Corsair iCUE 7000X RGB Black (5x Noctua NF-A14 PWM) KEYBOARD: SilentiumPC Gear GK550 Omnis Kailh Brown RGB MOUSE: Glorious Model D Wireless (+Grip Tape) SPEAKERS: Edifier R1280T (42Watt RMS) OS: Microsoft Windows 11 Pro CZ 64-bit v22H2
Riku
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 01. zář 2005

Re: LG CX Oled Ako herny monitor? Stanovisko od LG

Příspěvek od Riku »

Mě právě zajímá jak moc na to trpí nebo netrpí nové modely, protože já si toho všímám čím dál víc až přemýšlím o tom, že koupím novou TV ač nemám k ničemu jinému výhrady.
PS5 | LG OLED CX55
DOC_ZENITH
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 08. kvě 2010
Bydliště: Praha

Re: LG CX Oled Ako herny monitor? Stanovisko od LG

Příspěvek od DOC_ZENITH »

Na tomhle se asi nic měnit nebude, je to optickej artefakt moire typu, mezi sklem a jednotlivými subpixely a tam se u LG nic nezměnilo, stále jsou to WRGB panely se stejnou fyzikckou struktuou. Nové EVO panely maj ještě ten nedluh že z úhlů tahnou do růžovat.

Jinak by to mohlo bejt u toho Samsung QD panelu, to ukáže ale až praxe.
Shaquille
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 16. bře 2004
Bydliště: Praha

Re: LG CX Oled Ako herny monitor? Stanovisko od LG

Příspěvek od Shaquille »

Riku mam C1 OLED, tak mi kdyz tak posli nejakou test scenu, kde ty pruhy pozorujes. DOC je teoretik ;) tak pokud chces real, tak napis...
Spoiler
Define 7 XL * 13700KF * 2x16GB A-Die * 1TB 990 PRO + 1TB 970 EVO * 1000W PSH * RTX 3080 ti * voda * MPG321QRF-QD
DAN Cases A4-SFX V4.1 * 3600X * 2x8GB LP * 2x M2 + SATA SSD * 750W PSU * RTX 3060 ti
NAS 3x8TB RAID 5 + 2x4TB RAID 1 * OLED65C12 * HW-Q950A
DOC_ZENITH
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 08. kvě 2010
Bydliště: Praha

Re: LG CX Oled Ako herny monitor? Stanovisko od LG

Příspěvek od DOC_ZENITH »

Spíš jen slepičim co jsem slyšel v ňáké z těch videorecenzí.

Jinak ještě k Headovi a jeho HDR scénám. S HDR jsem celkem bojoval ale myslim že jsem v dobré pozici. Zkusil jsem to teda naopak, ala ohulit vše na max, dát na max local dimming a zapnout HDR. Uvítal mě klasickej vyblitej humus ala windows HDR. Zprvu jsem to řešil stupidně ala dal na TV HDMI black level na low a napálil brightness. To bylo ok než jsem zapnul něco co bylo exclusive fullscreen protože pak to bylo total přepálený. Naštěstí jsem pak "oběvil" to HDR subnastavení kde se mění brightness pro non HDR content a další věci.

Absolutně nechápu proč to neni v nastavení zobrazení, tam je jen ten toggle HDR ON/OFF. Doteď jsem nevěděl že to vůbec existuje. No, takže, když jsem to poladil tam tak jsem HDMI mohl přepnout do normal a jako vypadá to good, to musim říci že ano. Hlavně mě to zbavilo přesaturace běžného contenu tak jsem mohl trošku více napálit barvy pro HDR a nyní vypadaj good i staré hry. Jediné co zamrzí na straně obrazovky je že v onom HDR modu fakž člověk musí mít local dimmig na high, jinak to vypadá zle, to znamená že může "mizet myš". A taky, ta obrazovka má drobátko sklony ke static ditheringu v některejch barvách. V SDR modu je to extra vzácné a defakto ok, ale v HDR je to vidět více, hlavně tráva v hrách občas v pohybu vypadá jako by měla na sobě jakejsi "dithering" rozhodně to v porovnání stále vypadá lépe, protože barvy a obecně "hloubka" scény je mnohem lepší, ale zamrzí to.

Trochu ale bojuju spíš s drivery. Jako Radeon 6800XT, uff, pěknej HW a pardoxně nemam problém v 3D. Vše co jsem zatim zkoušel jede dobře nebo i lépe než na 3080 co jsem měl zapůjčenou na test. Bojuju ale v 2D. Je sice cool že můžu zapínat VSR nezávisle na různý displaye, že můžu klonovat více jak 2 obrazovky najednou do 4K i když nejsou 4K, atd. Good, ale pak jsou tam takové věci že třeba ono HDR video na youtube se trhá pokud nastavim cokoliv nad 1440p. Trhá se ve FF (tam to vyřešil vypnutím HW akcelerace, ale FF neumí HDR takže celkem funny, HDR to nebylo děje se to i když je vypnutý), trhá se i v Brave což je Chromium a jediný kde jde ok je 32-bit Opera. Celkem haluz.

A když jsem si hrál s těma výstupama a nastavenim tak se mi jednou povedlo kartu tak hryznout že ani restart nepomohl, normálně se driver nenačetl a hodila code43 jako by byla mrtva, musela jít na minutu z elektriky aby se vzpamatovala.
HEAD
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 27. lis 2005
Bydliště: Usti n/L
Kontaktovat uživatele:

Re: LG CX Oled Ako herny monitor? Stanovisko od LG

Příspěvek od HEAD »

Zvlastni me se HDR neseka na chromu a to na GPU tezim a na CPU renderuju(najednou) :D Ten jas v SDR si nevedel jo? :twisted:
btw ty videa vypadaj hooodne dobre i na mojim dell s3222dgf. Na tom samsungu to musi vypadat neuveritelne..Btw vsimnul sis bloomingu pod HDR?Jak je na tom cerna?
CPU-Ryzen 7800X3D, MB-MSI X670E Tomahawk, RAM-64GB 6600mhz CL32@6400mhz CL30, GPU-Sapphire 6800XT 16GB, ZDROJ-Seasonic GX 850W, Monitor-LG OLED C1 48"
fmx rider
Začátečník
Začátečník
Registrován: 03. čer 2006

Re: LG CX Oled Ako herny monitor? Stanovisko od LG

Příspěvek od fmx rider »

Docu nemas nahodou neaktualni stary build windows 10?
Jak vypada HDR (barvy) kdyz snizis jas v noci, kdy ti sviti jenom obrazovka v mistnosti? Ocekaval bych bud bidu v barvach, nebo vypalene oci. Nebo se to da rozumne nastavit?
HEAD
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 27. lis 2005
Bydliště: Usti n/L
Kontaktovat uživatele:

Re: LG CX Oled Ako herny monitor? Stanovisko od LG

Příspěvek od HEAD »

CPU-Ryzen 7800X3D, MB-MSI X670E Tomahawk, RAM-64GB 6600mhz CL32@6400mhz CL30, GPU-Sapphire 6800XT 16GB, ZDROJ-Seasonic GX 850W, Monitor-LG OLED C1 48"
Odpovědět

Zpět na „Monitory, televizory a projektory“