IP kamera v domácí síti

Foťáky, kamery, DVD a DivX přehrávače, TV karet, web kamery, satelity a dalších.

Moderátoři: CageJ, Dzin

Odpovědět
pankys
Začátečník
Začátečník
Registrován: 12. pro 2014
Bydliště: Chrudim
Kontaktovat uživatele:

IP kamera v domácí síti

Příspěvek od pankys »

Zdravím.

Pořídil jsem IP kameru, která mi přišla do práce. V kanceláři jsem ji hned otestoval. Sprároval jsem ji s mobilem a vše krásně fungovalo. Přivezl jsem ji domu a nic. Kamera se nechce napárovat. Je resetovaná a založil jsem pro appku radši i další účet. Kamera nepodporuje 5Ghz síť, mám router rozdělený na 2.4 a 5Ghz, takže tam by snad problém být nemohl. Zkusil jsem vypnout ještě WPS, ale stále se kamera nechce napárovat do sítě. Prosím o radu, kde může být problém?
Michal86
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 05. led 2005
Bydliště: Kadaň
Kontaktovat uživatele:

Re: IP kamera v domácí síti

Příspěvek od Michal86 »

já mám podobnou zkušenost s chytrými prvky, ať je to led pásek, nebo žárovky, prostě to s bridgem nespojím ani boha. Mám od TP linku ty 3 satelity. Šel jsem k máti, hodil tam jinou wifi a voalá? Jede to.. Takže bych tipoval, že můžeš mít obdobný problém jako já.
pankys
Začátečník
Začátečník
Registrován: 12. pro 2014
Bydliště: Chrudim
Kontaktovat uživatele:

Re: IP kamera v domácí síti

Příspěvek od pankys »

Ano, s tím jsem počítal, jelikož v práci mi to šlo normálně. Spíš bych rád nějak vyřešil nastavení toho routeru, u kterého to nejde. Dnes jsem vyhrabal starý router, zapojil jsem ho paralelně k tomu prvnímu a jedu přes něj jen tu IP kameru. Ale radši bych to měl vše na tom jednom. Každopádně díky za zkušenost.
Michal86
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 05. led 2005
Bydliště: Kadaň
Kontaktovat uživatele:

Re: IP kamera v domácí síti

Příspěvek od Michal86 »

Takhle teď řeším "světýlka" u sebe v pokoji. Respektive jsem to takhle zprovoznil. Ještě musím vymyslet jak to bude.. trošku mě mrzí že jsem do toho TPlinku dal tolik peněz a musím to řešit skrze jinou wifi
Odpovědět

Zpět na „Digitální foto a video“