desktop skrin na vodni chlazeni

Cokoli okolo skříní, jejich výběru, doporučení a problémů. Úpravy se řeší v sekci Casemodding.

Moderátor: L4mka

Odpovědět
frost.silenec
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 21. lis 2004
Bydliště: Toz ja su z Brna

desktop skrin na vodni chlazeni

Příspěvek od frost.silenec »

Ahojte,

existuje skrin pro vodni chlazeni "desktopoveho" tipu? AIO - 398 mm x 120 mm x 38 mm - ARCTIC Liquid Freezer II 360

ani heureka nema zadnou takovou ktera by vyhovovala:

https://pc-skrinky.heureka.sk/f:2530:34101/

mam bednu ve vedlejsi mistnosti na skrini, kde mam 47cm na vysku a neomezeny prostor do sirky, a trochu se obavam ze to neni moc dobre pro ten AIO water cooler ze pumpa by se mohla nadechovat vzduchu..

PC tak jako na foto polozeny na "zadni bocnici" smerem k zemi:

Obrázek

kdyz je to vedlejsi mistnost tak mne napadlo ze by jsem se mohl pokusit radiator presunout ven nad skrin, ale na to neni dost mista, kdyz puvodni skrin ma cca 30cm, tak uz by se radiator dotykal stropu.

potom taky moznost ten radiator dat vedle case, ale to by tam lezel "jen" tak a jeste by musel byt nasikmo - aby teoreticka vzduchova bublina byla nahore a ne v pumpe, a byl by dost problem to pak sundavat dolu.. kdyz musim davat ruce nad hlavu aby jsem tam ten case dostal.

pripadne jak z tohohle problemu ven, aby se pumpa teoreticky nenadechovala? nez ze najdu nejaky radoby "desktop" AIO friendly case?

Dekuji.
CPU Intel Core i7-9700K 3,6 GHz Coffee Lake Refresh @ 4.6 GHz :: ARCTIC Liquid Freezer II 360 :: Nvidia GeForce MSI RTX 3080:: Corsair RM1000x :: ASUS ROG STRIX Z390-H :: Patriot Viper4 Series 16 GB KIT DDR4 3400 Mhz CL16 :: SAMSUNG 500GB SSD 970 EVO NVME :: Windows 10 64bit ::Zowie EC2-A :: SteelSeries Arctics 3
python.p
Pokročilý
Pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 08. úno 2010
Kontaktovat uživatele:

Re: desktop skrin na vodni chlazeni

Příspěvek od python.p »

Pokud by se pumpa u AIO nadejchala vzduchu, tak máš na hovno AIO a mělo by přijít vyměnit. Nebo jinak, kde a jak by se v uzavřeném okruhu vzal vzduch?
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...
Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !

Můj web: Delid.cz
frost.silenec
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 21. lis 2004
Bydliště: Toz ja su z Brna

Re: desktop skrin na vodni chlazeni

Příspěvek od frost.silenec »

Cca 15:00 https://youtu.be/BbGomv195sk , pokud ne ted, tak napr za par mesicu tam trochu toho vzduchu bude, a proc tomu nepomoct, fyzikou?
CPU Intel Core i7-9700K 3,6 GHz Coffee Lake Refresh @ 4.6 GHz :: ARCTIC Liquid Freezer II 360 :: Nvidia GeForce MSI RTX 3080:: Corsair RM1000x :: ASUS ROG STRIX Z390-H :: Patriot Viper4 Series 16 GB KIT DDR4 3400 Mhz CL16 :: SAMSUNG 500GB SSD 970 EVO NVME :: Windows 10 64bit ::Zowie EC2-A :: SteelSeries Arctics 3
Odpovědět

Zpět na „Počítačové skříně“