Sluchátka s regulací hlasitosti pro každé sluchátko zvlášť

Zvukové karty, reproduktory, mikrofony, zesilovače a další.

Moderátor: CageJ

Odpovědět
Darkhunter
Začátečník
Začátečník
Registrován: 30. črc 2009
Bydliště: Praha

Sluchátka s regulací hlasitosti pro každé sluchátko zvlášť

Příspěvek od Darkhunter »

Zdravím,
chci dědovi koupit dárek k Vánocům a on má problém s tím, že slyší na každé ucho trošku jinak.
Nevíte o nějakých sluchátkách, kde se dá regulovat hlasitost pro každé sluchátko zvlášť?
Chtěl bych nejlépe sluchátka s kabelem a asi mi je jedno, jestli to budou špunty nebo normální, ale radši bych normální.
Cenově nějaký mainstream a rád bych se vešel do 1k Kč.
Dell Precision 5540 - i9-9980HK/64GB DDR4/nVidia Quadro T2000/UHD OLED/1 TB SSD ADATA XPG 8200 Pro
ToxicTears
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 06. led 2009
Bydliště: Cheb
Kontaktovat uživatele:

Re: Sluchátka s regulací hlasitosti pro každé sluchátko zvlá

Příspěvek od ToxicTears »

Však pokud je to k PC nebo NTB a není to k televizi, tak tuhle funkcni umí systém už desítky let, je to v nastavení zvuku "úrovně" vyvážení. Stačí alokovat přímo na zvukovku kterou používáš a je to hotový. Nahodíš si kolik procent chceš na L a P sluchadlo/reprák.
discord IT & racing: https://discord.gg/JaGehGp
PC1: PC1: R7 5700X|X470 Taichi|32GFlareX@3200CL14|6900XT Red Devil|6xSSD|1xNVME|CustomLoop EKWB feat Alphacool///NAS: Synology 1515+ a DS513 expanze
shorty25
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 10. srp 2014
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Sluchátka s regulací hlasitosti pro každé sluchátko zvlá

Příspěvek od shorty25 »

Kdyz je to deda, tak predpokladam, ze nebude koukat na ct1 na notesu.
Vždy prodávám i jinde.
ToxicTears
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 06. led 2009
Bydliště: Cheb
Kontaktovat uživatele:

Re: Sluchátka s regulací hlasitosti pro každé sluchátko zvlá

Příspěvek od ToxicTears »

Můj děda právě má vedle tuner na PC a kouká na telku když babi tam má ty "Svoje" pořady. Proto jsem se chtěl raději takhle zeptat. btw: na televizi se to dá taky vybalancovat v nastavení, teda můj Panasonic to má a dědovo taky.
discord IT & racing: https://discord.gg/JaGehGp
PC1: PC1: R7 5700X|X470 Taichi|32GFlareX@3200CL14|6900XT Red Devil|6xSSD|1xNVME|CustomLoop EKWB feat Alphacool///NAS: Synology 1515+ a DS513 expanze
shorty25
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 10. srp 2014
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Sluchátka s regulací hlasitosti pro každé sluchátko zvlá

Příspěvek od shorty25 »

Tak snad to dobre dopadne. Ja bych spis sel do nejakych bezdratu, protoze kdyz u toho mohe babinka usnula, tak draty by ji mozna vecer, kdyz pujde spat takovej malej john cena take down.
Vždy prodávám i jinde.
Darkhunter
Začátečník
Začátečník
Registrován: 30. črc 2009
Bydliště: Praha

Re: Sluchátka s regulací hlasitosti pro každé sluchátko zvlá

Příspěvek od Darkhunter »

Děda to používání primárně k tomu, že se mu tam předhrává, co má zpívat na koncertech. O balancování jsme se bavili a to mi říkal, že mu nepomůže v případě, že skladba je nahraná jako mono a ne jako stereo.
Dell Precision 5540 - i9-9980HK/64GB DDR4/nVidia Quadro T2000/UHD OLED/1 TB SSD ADATA XPG 8200 Pro
Shaquille
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 16. bře 2004
Bydliště: Praha

Re: Sluchátka s regulací hlasitosti pro každé sluchátko zvlá

Příspěvek od Shaquille »

tak kdyz je mono, tak si muze zesilit zvuk jak potrebuje, jedno sluchatko bude stejne hluche ;)
stejne ale bude mono hrat v obou sluchatkach, jen v obou to samy a balance dle me bude fungovat uplne stejne jako u sterea.
Spoiler
Define 7 XL * 13700KF * 2x16GB A-Die * 1TB 990 PRO + 1TB 970 EVO * 1000W PSH * RTX 3080 ti * voda * MPG321QRF-QD
DAN Cases A4-SFX V4.1 * 3600X * 2x8GB LP * 2x M2 + SATA SSD * 750W PSU * RTX 3060 ti
NAS 3x8TB RAID 5 + 2x4TB RAID 1 * OLED65C12 * HW-Q950A
Darkhunter
Začátečník
Začátečník
Registrován: 30. črc 2009
Bydliště: Praha

Re: Sluchátka s regulací hlasitosti pro každé sluchátko zvlá

Příspěvek od Darkhunter »

Tak jsem teda hledal sluchátka s balancem a nenašel jsem nic reálně použitelného...
Dell Precision 5540 - i9-9980HK/64GB DDR4/nVidia Quadro T2000/UHD OLED/1 TB SSD ADATA XPG 8200 Pro
Odpovědět

Zpět na „Zvuk“