zamítnutá instalace ovladače tiskárny ve WIN10

Všechny dotazy, problémy a řešení týkající se Windows 10.

Moderátor: Loki5567

Odpovědět
NAMOREK
Začátečník
Začátečník
Registrován: 20. zář 2007

zamítnutá instalace ovladače tiskárny ve WIN10

Příspěvek od NAMOREK »

Zdravím,
Win10 nedovolí spustit instalační CD tiskárny. Nikdy jsem s tím neměl problém.
Při pokusu o načtení z CD se vypíše:

TATO APLIKACE JE Z DŮVODU ZAJIŠTĚNÍ VAŠÍ OCHRANY BLOKOVÁNA.
SPRÁVCE VÁM ZABRÁNIL VE SPUŠTĚNÍ TÉTO APLIKACE. DALŠÍ INFORMACE ZÍSKÁTE OD SPRÁVCE.

Nevíte někdo prosím, jak povolit spuštění instalace ovladače?

Děkuji, Roman.
ZAJÍMALO BY MĚ, JESTLI INSTALACE WIN XP NA STOLNÍ PC A NA NOTEBOOK JE STEJNÁ, NEBO JESTLI SE NĚČÍM LIŠÍ?
morke
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 09. srp 2009
Bydliště: Háj ve Slezsku

Re: zamítnutá instalace ovladače tiskárny ve WIN10

Příspěvek od morke »

Spustit pod účtem administrátora.
PC: I5-11600K, Gigabyte Z590 UD AC,
PNY RTX 3070, Corsair 16 GB DDR4, Seasonic Prime GX 750, SSD Samsung 850 EVO 500 GB/Samsumg 980 Pro 500 GB/980 1TB, Noctua NH-D15, Fractal Design Torrent
Zvuk: Foobar2000 → KS → Topping D10s → Chord C-line → Primare i22 → Chord Clearway → Monitor Audio Silver 2
NAMOREK
Začátečník
Začátečník
Registrován: 20. zář 2007

Re: zamítnutá instalace ovladače tiskárny ve WIN10

Příspěvek od NAMOREK »

A můžu poprosit o postup, jak to provést?
ZAJÍMALO BY MĚ, JESTLI INSTALACE WIN XP NA STOLNÍ PC A NA NOTEBOOK JE STEJNÁ, NEBO JESTLI SE NĚČÍM LIŠÍ?
Alfajk
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. kvě 2009

Re: zamítnutá instalace ovladače tiskárny ve WIN10

Příspěvek od Alfajk »

pravej klik -> spustit jako spravce, pokud je tam jinej ucet, tak shit + pravej klik -> spustit jako jiny uzivatel, kterej ma admina
CPU: AMD Ryzen 5 7600X@5,5GHz | GPU: ASUS TUF RTX 3070 GAMING 8GB@2000MHz | MB: ASUS PRIME X670-P WIFI | RAM: 32GB DDR5 6000MHz CL36 FURY EXPO | SSD: WD Black SN770 NVMe 2TB | PSU: Seasonic Focus GM-850 Gold | CPU Cooler: Noctua NH-D15 | Case: be quiet! Pure Base 500DX Black | OS: Win 10 Professional | Monitor: ASUS TUF Gaming VG27AQL1A
NAMOREK
Začátečník
Začátečník
Registrován: 20. zář 2007

Re: zamítnutá instalace ovladače tiskárny ve WIN10

Příspěvek od NAMOREK »

Asi budu za blbce, ale v jaký fázi mám použít pravý klik, při najetí na jednotku DVD, nebo na ploše, opravdu nevím, nemám s tímhle žádnou zkušenost.
ZAJÍMALO BY MĚ, JESTLI INSTALACE WIN XP NA STOLNÍ PC A NA NOTEBOOK JE STEJNÁ, NEBO JESTLI SE NĚČÍM LIŠÍ?
Odpovědět

Zpět na „Windows 10“