BluRay REMUX titulky

Veškerý software týkající se zvuku, videa, fotografie, počítačové grafiky a podobné.
Odpovědět
Shaquille
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 16. bře 2004
Bydliště: Praha

BluRay REMUX titulky

Příspěvek od Shaquille »

Zdravim,
chtel bych prevest par BluRay filmu do mkv. Pouzivam DVDFab, obraz a zvuk je OK, ale nefunguje mi umisteni titulku. Titulky jsou vzdy uplne dole, ikdyz nastavim v programu umisteni vyse.
Pripadne SW, ktery by umel do mkv pridat tiulky s moznosti nastaveni jejich pozice. (idealne i barvu, pripadne kurzivu). Nektere filmy maji titulky umisteny obcas i nahore (kdyz je dole ve filmu treba nejaky text) - u takovych titulku vubec netusim jak na to.

Poradi nekdo? Pripadne nejaky web, kde bych se dozvedel vice? (klidne v anglictine).

Diky
Spoiler
Define 7 XL * 13700KF * 2x16GB A-Die * 1TB 990 PRO + 1TB 970 EVO * 1000W PSH * RTX 3080 ti * voda * MPG321QRF-QD
DAN Cases A4-SFX V4.1 * 3600X * 2x8GB LP * 2x M2 + SATA SSD * 750W PSU * RTX 3060 ti
NAS 3x8TB RAID 5 + 2x4TB RAID 1 * OLED65C12 * HW-Q950A
keistown
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 16. srp 2009

Re: BluRay REMUX titulky

Příspěvek od keistown »

Jestli je to stejna vec kterou jsem u BD ripu resil, tak BD ma titulky v bitmapovym formatu a neprisel jsem jak s nima ve VLC cokoliv udelat, mozna by bylo reseni vytahnout je a nechat zkonvertovat na klasicky srt.
https://www.youtube.com/watch?v=uDTN08dU_TQ
Odpovědět

Zpět na „Audio, video a grafika“