Soundbar

Monitory CRT, LCD, plazmové, projektory a další, rady a zkušenosti s nimi.

Moderátor: maXXmilian

Odpovědět
renek1
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 23. úno 2011

Soundbar

Příspěvek od renek1 »

Jelikož nemám žádnou zkušenost s tímhle zařízením, tak se chci zeptat, jestli se hlasitost ovládá normálně a standardně jen ovladačem od TV a nebo je to model od modelu?
Mám na mysl konkrétně tenhle
https://www.okay.cz/thomson-sb50bt/?gcl ... #parametry
MB: ASUS PRIME Z370-A; CPU: Intel Core i7-8700K + Noctua NH-D15; RAM: Crucial Ballistix 32GB DDR4 3600MHz CL16; VGA: ASUS GeForce RTX 3070 Noctua OC Edition; SSD: Samsung SSD 970 PRO 512GB + Samsung SSD 960 EVO 250GB + Samsung SSD 860 EVO 4TB; PSU: Seasonic FOCUS Plus 750 Platinum; CASE: Fractal Design Define R5; LCD: Dell AW3418DW Alienware; KEYBOARD: Logitech G910; MOUSE: Logitech G502 Hero; HEADPHONES: Logitech G635
motorolarulez
Nováček
Nováček
Registrován: 23. srp 2004
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Soundbar

Příspěvek od motorolarulez »

Vseobecne se da externi zarizeni ovladat skrz ovladac od TV, pokud je podporovano HDMI-CEC (pak je ovsem taky otazka, jak moc je ten protokol podporovan / implementovan v tech zarizenich, viz osekana podpora treba u set-top boxu ... u soundbaru je to ale vetsinou v pohode), videl jsem i moznost to nejak zpytlikovat skrz optiku (mozna jen vychytavka u Samsungu).

Jestli jsem spravne koukal, tak tenhle model ma jen BT nebo cinch, takze bych v tomhle pripade spis tipnul, ze bude treba extra ovladac.
Odpovědět

Zpět na „Monitory, televizory a projektory“