Beta PCTUNING.cz v novém kabátě a s vylepšenou strojovnovnou

Zde budeme zveřejňovat, co se chystá v časopise - pište náměty, stížnosti, budeme se snažit vyhovět.
Odpovědět
Wlkus
Šéfredaktor PCT
Šéfredaktor PCT
Registrován: 04. zář 2006

Re: Beta PCTUNING.cz v novém kabátě a s vylepšenou strojovno

Příspěvek od Wlkus »

Braňo1977 píše:Na tablete sa pomalšie načitavaju stranky. Pri skrolovani je “doskakovanie” dosť otravne. Komentáre budú rozlíšene podla farby tak ako to bolo?

Prečo sa vlastne robí takato velka zmena k horšiemu?
Tablety zkusím ještě otestovat a posunout programátorům

Komentáře už jsem dal do fronty funkcí, které je ještě třeba dodělat.

A změna - PCT fungovalo na 15 let nepodporované a neaktualizované Joomle, nebylo to udržitelné. Takže bylo třeba přenést celý systém dále. K zářivějším a šťastnějším zítřkům! :-)
PCT BOSS
Wlkus
Šéfredaktor PCT
Šéfredaktor PCT
Registrován: 04. zář 2006

Re: Beta PCTUNING.cz v novém kabátě a s vylepšenou strojovno

Příspěvek od Wlkus »

Ache píše: Jo tohle už má každý web :( už žádný čísla listů, kdy se dalo snadno skočit na konec a krásně nostalgicky si pročítat třeba recenze grafik od prvních článků na PCT (či jiném webu) až po současnost. Řekl bych, že všichni dnes jedou podle jednoho nějakého "vzoru". Jestli sem na PCT, DIIT nebo extraHW poznám už fakt jen podle loga :-D
Zkusím podstrčit do fronty pro programátory možnost volit ve výpisu rok, od kterého výpis článků začíná. Ale kdy se na to dostanou nebo jestli mi to vůbec projde nevím. Třeba se poštěstí...

Pošli nějaké linky na ty staré články, cos psal, mrknu co tam blbne a zkusím to nechat opravit...
PCT BOSS
MartinCZ80
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 10. led 2011
Bydliště: Praha/Mladá Boleslav

Re: Beta PCTUNING.cz v novém kabátě a s vylepšenou strojovno

Příspěvek od MartinCZ80 »

Mám problém při pokusu o přihlášení na novém webu mi to nejdřív píše Uvedený email nebyl nalezen a při pokusu se přihlásit znovu zas Captcha ověření selhalo můj email je nitram1980cz@seznam.cz naštěstí mi to jde sem na forum děkuji za kontrolu.
Při pokusu o vytvoření nového hesla po zadání emailu mi to píše že: Uvedenému e-mailu neodpovídá žádný aktivní uživatel.
Wlkus
Šéfredaktor PCT
Šéfredaktor PCT
Registrován: 04. zář 2006

Re: Beta PCTUNING.cz v novém kabátě a s vylepšenou strojovno

Příspěvek od Wlkus »

MartinCZ80 píše:Mám problém při pokusu o přihlášení na novém webu mi to nejdřív píše Uvedený email nebyl nalezen a při pokusu se přihlásit znovu zas Captcha ověření selhalo můj email je nitram1980cz@seznam.cz naštěstí mi to jde sem na forum děkuji za kontrolu.
Při pokusu o vytvoření nového hesla po zadání emailu mi to píše že: Uvedenému e-mailu neodpovídá žádný aktivní uživatel.
Psal jsem SZ...
PCT BOSS
Ache
Pokročilý
Pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 26. zář 2006
Bydliště: Plzeň

Re: Beta PCTUNING.cz v novém kabátě a s vylepšenou strojovno

Příspěvek od Ache »

Wlkus píše:Pošli nějaké linky na ty staré články, cos psal, mrknu co tam blbne a zkusím to nechat opravit...
nefungují v těch starých článcích ty mouse rollovery - kdy se měnil obrázek - teď je tam fixně jen jedna varianta... např.:
https://pctuning.cz/article/grand-theft ... ?chapter=4
AMD Ryzen 7 5800X3D | MSI B550 Tomahawk | 32GB DDR4 3200 | INNO3D RTX 4070 Ti "GDDR7X Edition" | 500GB SSD (NVME) + 2x 3,84TB Micron 5300 PRO
Sound Blaster Z + Gigaworks T3 + Beyerdynamic DT 990 | Seasonic X850 | Cooler Master HAF-X Nvidia Edition | MSI Optix MAG274QRF-QD Quantum Dot bestie
Dzin
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 04. bře 2004
Bydliště: Zeměpisná šířka 48.76° Délka 14.03°
Kontaktovat uživatele:

Re: Beta PCTUNING.cz v novém kabátě a s vylepšenou strojovno

Příspěvek od Dzin »

Nelíbí se mi to, vypadá to celé, jako agregátor reklam a eshop.
Jsem tu prakticky od počátku a za mě krok zpět, ale chápu, komerce je komerce...
Asus X555L Přes SZ mě kvůli PC nekontaktujte, proto tu je naše fórum;-)
Obrázek ...web o čaji, čajování, motorkách, kaligrafii...
Daemonius
Nováček
Nováček
Registrován: 18. srp 2007

Re: Beta PCTUNING.cz v novém kabátě a s vylepšenou strojovno

Příspěvek od Daemonius »

Prosím podívejte se na web TechPowerUp.

Vidíte to?

Tak to hezky zkopírujte, počeštěte a nechte tak.

Děkuji.

Tu hrůzu co aktuálně nahradila PCT vyhoďte i s autorem.

Případně se ideálně vraťte k předchozí verzi.

Nerealistické? Asi ano.

Tak se loučím nu. Ostatně, já se bez tohohle obejdu. :) Vy bez čtenářů už asi méně.
mr.qeg
Začátečník
Začátečník
Registrován: 05. srp 2007
Bydliště: Dresden

Re: Beta PCTUNING.cz v novém kabátě a s vylepšenou strojovno

Příspěvek od mr.qeg »

Nechcete mít zase oddělenou RSS pro články a novinky?
Wlkus
Šéfredaktor PCT
Šéfredaktor PCT
Registrován: 04. zář 2006

Re: Beta PCTUNING.cz v novém kabátě a s vylepšenou strojovno

Příspěvek od Wlkus »

Dzin píše:Nelíbí se mi to, vypadá to celé, jako agregátor reklam a eshop.
Jsem tu prakticky od počátku a za mě krok zpět, ale chápu, komerce je komerce...
Taky nejsem nadšený z množství reklam, ale to není věc, kterou bych mohl úplně ovlivnit. Navíc to stačí jednoduše vyřešit jakýmkoliv adblockem, jsme na technickém webu, snad to každý zvládne sám poštelovat ne?
PCT BOSS
Wlkus
Šéfredaktor PCT
Šéfredaktor PCT
Registrován: 04. zář 2006

Re: Beta PCTUNING.cz v novém kabátě a s vylepšenou strojovno

Příspěvek od Wlkus »

Ache píše:nefungují v těch starých článcích ty mouse rollovery - kdy se měnil obrázek - teď je tam fixně jen jedna varianta... např.:
https://pctuning.cz/article/grand-theft ... ?chapter=4
Přidal jsem to mezi úkoly pro programátory, tak snad se povede to časem ještě poladit...
PCT BOSS
Wlkus
Šéfredaktor PCT
Šéfredaktor PCT
Registrován: 04. zář 2006

Re: Beta PCTUNING.cz v novém kabátě a s vylepšenou strojovno

Příspěvek od Wlkus »

mr.qeg píše:Nechcete mít zase oddělenou RSS pro články a novinky?
Ty jo, obávám se, že to by bylo v prioritách asi někde na rok 2022 :-)
PCT BOSS
yakuzad
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 02. srp 2006

Re: Beta PCTUNING.cz v novém kabátě a s vylepšenou strojovno

Příspěvek od yakuzad »

Takhle nedavno znicily i muj oblibeny eshop CZC a tet uz doslo i na PCtuning.
Za me tedy naprosty krok vedle, necitelne , neprehledne , boli me z toho oci. Ale coz o nas lidi tady v tomhle systemu nejde . Mne uz zacina bejt celej posr...ej internet ,televize u zadele. Tak at se dari a nalakate novou , mladou generaci .Ja už jsem na tohle moc stary.
Igoreso
Moderátor
Moderátor
Registrován: 10. led 2007
Bydliště: Vysocina - Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Re: Beta PCTUNING.cz v novém kabátě a s vylepšenou strojovno

Příspěvek od Igoreso »

Moderní vzhled.. :crazy:
Fuj, hnus, nepřehledné až zmatené, blbě se v tom orientuje, na mobilu ještě horší.
škoda... původní vzhled vypadal OK.
Reklamy neřeším ty blokuji.
AMD Ryzen 7 5800X / 32GB DDR4 3600MHz CL16 / RX 6700 10G / SSD FireCuda 530 2TB - PCI-E 4 / TUF GAMING B550-PLUS /
Natural
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Registrován: 21. srp 2010
Bydliště: Diváky
Kontaktovat uživatele:

Re: Beta PCTUNING.cz v novém kabátě a s vylepšenou strojovno

Příspěvek od Natural »

Anketa jestli ten vzhled chceme prý nebude, tak asi petice? :D
E: Nejhorší že chtějí znásilnit i fórum :(
Naposledy upravil(a) Natural dne čtv 27. kvě 2021, 08:20, celkem upraveno 1 x.
durod
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 01. úno 2005

Re: Beta PCTUNING.cz v novém kabátě a s vylepšenou strojovno

Příspěvek od durod »

Na tabletu je to imho nepekne. Pouzivam G chrome, lze nejak implementovat nejaky adblocker?
i5 2500K, 16GB RAM, HD7750
iOioo
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 26. led 2011
Kontaktovat uživatele:

Re: Beta PCTUNING.cz v novém kabátě a s vylepšenou strojovno

Příspěvek od iOioo »

Ache píše:už žádný čísla listů, kdy se dalo snadno skočit na konec a krásně nostalgicky si pročítat třeba recenze grafik od prvních článků na PCT (či jiném webu) až po současnost. Řekl bych, že všichni dnes jedou podle jednoho nějakého "vzoru". Jestli sem na PCT, DIIT nebo extraHW poznám už fakt jen podle loga :-D
Vždy sa to dá obísť, len musíš vedieť koľko strán to má :D napr. pridaním parametru nakoniec url &page=2 celé takto druhá strana
Intel i5 3570K @ 4,2GHz | MSI Z77A-G43 | 16GB DDR3 Kingston | GTX 760 OC | Corsair TX650 V2 | Kingston SSDNow V +200 120GB + 1TB WD Black | Zalman Z11 Plus | Benq GW2320 + Dell P2414H | Razer Abyssus + Razer Kabuto + Ozone Strike Pro mx red
Intel i7 5775C @ 4,2GHz & NH-U9S | ASUS Z97M Plus | 32GB DDR3 Kingston | ASUS RTX 3070 | Seasonic M12II-520 | Crucial M500 120GB + Intel 535 480GB + 3TB WD RED | Fractal arc mini + 3xNF-F12 + 1x NF-A14 | Samsung C34F791 + BENQ XL2411P | ROCCAT® Kave XTD 5.1 + Asus Xonar DSX | Razer Mamba + Razer Destructor + Ozone Stike Pro mx red
Wlkus
Šéfredaktor PCT
Šéfredaktor PCT
Registrován: 04. zář 2006

Re: Beta PCTUNING.cz v novém kabátě a s vylepšenou strojovno

Příspěvek od Wlkus »

durod píše:Na tabletu je to imho nepekne. Pouzivam G chrome, lze nejak implementovat nejaky adblocker?
Pro Chrome asi jedině externí aplikace Blokada, s tou mi to na starém tabletu jede jakž takž svižně. S reklamou je to lagfest. Ale ta Blokada je samozřejmě aplikace, co neprojde Play store validací, takže se stahuje jako APK.
PCT BOSS
oldass
Začátečník
Začátečník
Registrován: 16. říj 2009

Re: Beta PCTUNING.cz v novém kabátě a s vylepšenou strojovno

Příspěvek od oldass »

Když odeberete rámečky kolem článků a všeho kolem, zlepší se přehlednost. Ty linky jsou tam úplně zbytečně. Čím víc čar, tím horší přehlednost.
shipo
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 28. pro 2007

Re: Beta PCTUNING.cz v novém kabátě a s vylepšenou strojovno

Příspěvek od shipo »

Na 4K monitoru se mi zobrazuje vzhled pro mobily. :|
Vypadá to jako T a moc užitečných informací se nezobrazuje.
coyd
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 04. led 2010
Bydliště: Ostrava TBC - The Black City

Re: Beta PCTUNING.cz v novém kabátě a s vylepšenou strojovno

Příspěvek od coyd »

@Durod: Opera ma integrovany adblocker
CPU: AMD Ryzen 7 5700X@4,5GHz MB: ROG Strix X570-I Gaming GPU: Inno3D GeForce RTX 4070 TiS (1,0V)
RAM: 2x16gb G.Skill Trident Z RGB@3333MHz PSU: Seasonic Focus 650W Case: Metallic Gear NEO Mini V2 Silver
CPU cooler: Corsair H100x Monitor: 27" AOC AG271QG 165Hz 2K G-Sync
Odpovědět

Zpět na „PCtuning - webový magazín“