Horizon: Forbidden West

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

heroik
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 28. říj 2009

Re: Horizon: Forbidden West

Příspěvek od heroik »

Still.Lord píše: pon 14. úno 2022, 16:51 Vyměknul jsem a koupil PS5, nechce se mi čekat na PC verzi :) :lol:
A vo tom to je právě :-D
Still.Lord
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. črc 2007
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Horizon: Forbidden West

Příspěvek od Still.Lord »

Hru pak můžu prodat a PS5 taky :D
ArgCZ
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 16. črc 2010

Re: Horizon: Forbidden West

Příspěvek od ArgCZ »

tak když už to máš tak takovej Returnal, Ratchet a Tsushima stojej za to a přijde God of War, prodat to nedává smysl, jinak samozřejmě mimo to že na PSku jsou ty hry co dávaj na PC už vytěžený a jsou zdarma a nějaký šušně z toho tedy na jiný platformě jsou tak hlavním důvodem je prodej nové konzole lidem co chtějí zahrát pokračování

koukal jsem že Indian tomu smrknul desítku a označil to za vyjímečnou hru, jsem zvědavej zda ze stylu AC:O se stal styl W3 co se pojetí vedlejších úkolů týče, rozvětvený konce a velký vliv toho co děláte na okolí nečekám ale chtěl bych aby vedlejší questy nebyl Ubi styl natvrdlých a klišoidních tuctovek na výplň obsahu ale aby to mělo zajímavý charaktery a zápletky i mimo hlavní linku.
PS5, LG OLED65BX, Samsung HW-Q700A + SWA-9500S = 5.1.4 Dolby Atmos, DTS:X
R0cky
Začátečník
Začátečník
Registrován: 27. črc 2005
Bydliště: Praha

Re: Horizon: Forbidden West

Příspěvek od R0cky »

Už taky předobjednáno - PS4 verze. Měl by být free upgrade na PS5 verzi, tak ušetřit aspoň na oběd :)
Jinak se dost těším. Na PS5 jsem za ten rok hrál vlastně jen Returnal (za mě pecka) a Ratchet (dohráno za víkend, graficky pěkný ale žánr nic pro mě).
Příběh jedničky si teda už moc nepamatuju, ale na Playstation youtube kanálu vyšlo hodinový shrnutí příběhu jedničky tak asi mrknu.
Openworld mě obecně moc nebaví, ale v horizonu mi přišly dobrý souboje, na každýho enemáka se muselo jít trošku jinak. Achievementy jsem všechny neměl, ale ten zabít všechny typy strojů jsem určitě kvůli tomu udělal. Vím že ten "pouštní červ" mi trošku pil krev :D. Svět jsme objevil celej, ale úplně všechno jsem neprošmejdil, ale v tomhle (pro mě) herním suchu dám dvojce možná víc. Recenze jsem nečetl, jen někde shrnutí známek a zatím to vypadá dobře.
Still.Lord
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. črc 2007
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Horizon: Forbidden West

Příspěvek od Still.Lord »

ArgCZ píše: úte 15. úno 2022, 07:37 tak když už to máš tak takovej Returnal, Ratchet a Tsushima stojej za to a přijde God of War.
Možná tak Returnal, to ostní mě neláká zasazením :)
heroik
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 28. říj 2009

Re: Horizon: Forbidden West

Příspěvek od heroik »

R0cky píše: úte 15. úno 2022, 12:55 Už taky předobjednáno - PS4 verze. Měl by být free upgrade na PS5 verzi, tak ušetřit aspoň na oběd :)
Jsem si ani nevšim, už to mám objednaný tak kvůli kilu nebudu šaškovat, ale je nějaký racionální důvod proč to tak je, když upgrade je zdarma? :D
durod
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 01. úno 2005

Re: Horizon: Forbidden West

Příspěvek od durod »

Od zacatku mely vyjit PS4 a PS5 verze, a placeny upgrade na PS5. Protoze se zvedla vlna nevule, bylo receno, ze PS5 upgrade bude teda zdarma, ale pujde o posledni free upgrade.

Tak hodne lidi o tom nevi a koupi hned PS5 verzi, v PS storu na PS5 dokonce digital PS4 verzi nejde koupit. Reseni je koupe PS4 verzi pres ucet na PC(nebo mobil. apku) a pote na konzoly PS5 upgrade
Naposledy upravil(a) durod dne úte 15. úno 2022, 17:16, celkem upraveno 1 x.
i5 2500K, 16GB RAM, HD7750
R0cky
Začátečník
Začátečník
Registrován: 27. črc 2005
Bydliště: Praha

Re: Horizon: Forbidden West

Příspěvek od R0cky »

heroik píše: úte 15. úno 2022, 16:56
R0cky píše: úte 15. úno 2022, 12:55 Už taky předobjednáno - PS4 verze. Měl by být free upgrade na PS5 verzi, tak ušetřit aspoň na oběd :)
Jsem si ani nevšim, už to mám objednaný tak kvůli kilu nebudu šaškovat, ale je nějaký racionální důvod proč to tak je, když upgrade je zdarma? :D
Nejsem si úplně jistej, ale Sony udělal nějakej "guláš", že napřed ohlásilo, že hry co budou na obě platformy tak budou mít free upgrade z PS4 na PS5, ale Horizon tuhle možnost vůbec mít neměl, tak se komunita nasrala a Sony vzalo zpátečku, že tam ještě ten free upgrade bude a u dalších her už to bude placený nebo podle vývojářů/sony.
spajdr
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 14. bře 2004
Bydliště: Ostrava Poruba
Kontaktovat uživatele:

Re: Horizon: Forbidden West

Příspěvek od spajdr »

Koukam ze ten jeji praseci tlusty rypak furt neopravili, no holt si pockame na PC verzi + mod.
Still.Lord
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. črc 2007
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Horizon: Forbidden West

Příspěvek od Still.Lord »

Tvoje problemy bych chtěl mít... :D
ArgCZ
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 16. črc 2010

Re: Horizon: Forbidden West

Příspěvek od ArgCZ »

DF: A PS5 Graphics Masterclass
https://www.youtube.com/watch?v=AtTLrfdchoo
PS5, LG OLED65BX, Samsung HW-Q700A + SWA-9500S = 5.1.4 Dolby Atmos, DTS:X
Riku
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 01. zář 2005

Re: Horizon: Forbidden West

Příspěvek od Riku »

Grafika parádní, škoda, že ta hra mi vůbec nic neříká. Zkusím kvůli grafice z druhý ruky a pak to zas pošlu dál..
PS5 | LG OLED CX55
Still.Lord
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. črc 2007
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Horizon: Forbidden West

Příspěvek od Still.Lord »

Jako paráda první pulhodinka zatím paráda, ale jako PCčkáři mi to ovládání na gamepadu příjde jako strašný trn v patě :D
Jak je člověk zvyklý na klávesnici a myš....
Loki5567
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 25. črc 2011

Re: Horizon: Forbidden West

Příspěvek od Loki5567 »

Koukám že lidi už hrají a Já nestihnu dojít na Zásilkovnu pro kolektorku a tak musím čekat do pondělí :D nicméně se zeptám, neví někdo zda to má podporu Ultra-wide obrazovky ? nebo to budu mít ořiznuté ?
CPU: AMD Ryzen 7 7800X3D // MB: MSI MAG X670E Tomahawk // RAM: G.Skill Trident Z5 Neo 4x16GB 6000Mhz@6000 30-38-38-96 // GPU: MSI RTX 3080 Gaming X Trio // Storage: Corsair SP510 480GB + Corsair SP510 960GB + Crucial Opal 1100 2TB // PSU: Corsair HX1000i + CableMod // Case: Phanteks EVOLV X // Cooling: EK Quantum Velocity + EK-Quantum Vector RTX 3080 + SC Protium 150 D5 Polished Silver + Alphacool NeXxXos X-Flow 360 + EK-CoolStream PE 360 + 6x NoiseBlocker NB-Eloop B12-PS PWM //
heroik
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 28. říj 2009

Re: Horizon: Forbidden West

Příspěvek od heroik »

Nemám to ověřeno ale silně o tom pochybuju, když ty lemry ještě nepřidali podporu ani pro 1440p.
Svata_Oresky
Začátečník
Začátečník
Registrován: 18. zář 2011
Bydliště: Břeclav

Re: Horizon: Forbidden West

Příspěvek od Svata_Oresky »

Problém je akorát ten nedostatek konzolí. Myslím, že se dočkáme vydání na PC dřív než dodání konzole.
CPU:AMD Ryzen 7 5800X3D + Be quiet! DARK ROCK PRO4 MB:ASUS ROG STRIX X570-F GAMING RAM:G.SKILL 32 GB DDR4 3600MHz CL16 TRIDENT Z GPU:ASUS DUAL GeForce RTX 4070 12 GB OC Zdroj:EVGA SuperNOVA G2 750W SDD:Samsung 870 EVO, M.2 250 GB + Samsung 860 EVO 1 TB HDD:WD -Blue EX 1 TB CASE:Phanteks Enthoo Primo Periferie: ASUS ROG STRIX Flare Cherry MX Red, CZ + Corsair Scimitar PRO RGB
Still.Lord
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. črc 2007
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Horizon: Forbidden West

Příspěvek od Still.Lord »

Já měl konzoli do 2 dnu od objednání. V pondělí jsem objednal, ve středu přišla.
mstK
Začátečník
Začátečník
Registrován: 13. črc 2016
Bydliště: Slaný

Re: Horizon: Forbidden West

Příspěvek od mstK »

Po dohrání Ghost of Tsushima jsem prodal PS4pro a od té doby mě nic nelákalo pořizovat novou konzoli. Až kvůli Horizonu jsem se rozhoupal koupit PS5. Zatím mám nahráno nějakých cca 10 hodin a jsem spokojen. Grafika skvělá i v performance módu, příběh jsem ještě moc nerozehrál, ale zatím mě baví prozkoumávat mapu a zabíjet mašiny. Jen si zase zvyknout na to pekelné střílení na gamepadu.
AMD RYZEN 7 5800X3D / Be quiet! DARK ROCK PRO 4 / ASUS ROG CROSSHAIR VI HERO / 4x8GB G.SKILL TridentZ Neo 3600MHz CL16 / Sapphire PULSE Radeon RX 7800 XT 16G / ADATA XPG GAMMIX S11 Pro M.2-1TB / OCZ ARC 100-120GB / Transcend SSD370S-256GB / Corsair RM650 / Corsair 460X RGB
Still.Lord
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. črc 2007
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Horizon: Forbidden West

Příspěvek od Still.Lord »

Kvuli střílení na gamepadu mám chuť tu konzoli prodat :lol:
Prostě peklo.... Ale jak říkáš, grafika parádní. Stromy dovedností je super nápad :)
Riku
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 01. zář 2005

Re: Horizon: Forbidden West

Příspěvek od Riku »

No přechod z M+K je těžkej :-D já už asi 4 roky hraju pouze na konzolích, takže mi nedělá ani problém v multiplayeru CoD hrát crossplay proti PCčkářům, ale zvykal jsem si sakra dlouho
PS5 | LG OLED CX55
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“