Antispam

Zde čtěte zprávy od administrátorů a hlašte problémy nebo návrhy na vylepšení + pravidla fóra.
Pravidelně sledujte tuto sekci.
Odpovědět
x-rated
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 20. pro 2007
Bydliště: Praha

Antispam

Příspěvek od x-rated »

všimnul sem si, že při registraci je tu zajímavá ochrana proti spambotům 🤭

Obrázek

asi bych nevěděl, jestli to mám napsat slovem nebo číslem, každopádně přijde mi to jako zbytečnej vopruz uživatelů v roce 2021, aktuální phpBB podporuje neviditelnou ochranu recaptcha v3 od googlu, která funguje spolehlivě a nastavení je záležitost na pár kliků https://www.google.com/recaptcha/admin, nebylo by to lepší a elegantnější řešení? 🤔 mám to na všech fórech a problémy nejsou
Intel Core i9-9900K - 5 GHzAsus Maximus XI Formula - Intel Z390Gigabyte GeForce RTX 4090 Gaming OC - 3 GHz / 24 GT/sG.Skill Trident Z - 2x 32 GB, 4 GT/sSabrent Rocket - 4 TBCorsair HX1000i - 1 KW, 80Plus PlatinumFractalDesign Define R6 Blackout TGEKWB XRES 140 Revo D5 + Velocity + Vector + 2x CoolStream XE 360; 6x Noiseblocker NB-eLoop B12-PSDell UP2715K - 27", AH-IPS, 5120x2880 pxCreative SoundBlaster X-Fi Titanium HDSennheiser HD 660 SLogitech G403 Prodigy WiredLogitech G815 LightSync
Wilik
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar
Registrován: 04. čer 2003
Bydliště: Brno

Re: Antispam

Příspěvek od Wilik »

Resilo se to prave v souvislosti s prechodem na tuto novou verzi fora - na predchozi verzi 3.0 jsme pouzivali prave tohle. Bral jsem to tak, ze kdo nezvladne napsat dane cislo (ano, napsat cislo - podle me jednoznacne tvrzeni), tak zde nema co delat... bez ohledu na to zda to spam je nebo neni :roll:

Po prechodu na aktualni verzi 3.3 byl defaultne zaply system Captcha a vyrojilo se tu milion spamu... po vraceni zpet se situace uklidnila.
Ale kdyz se tam regneme, muzeme vyzkouset...
x-rated
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 20. pro 2007
Bydliště: Praha

Re: Antispam

Příspěvek od x-rated »

já mám za to, že jako výchozí je (jakási pochybná) captcha, tj. něco jinýho než recaptcha v3, to pustí i ty nejblbější spamboty 😀 to právě musí bejt recaptcha v3
Intel Core i9-9900K - 5 GHzAsus Maximus XI Formula - Intel Z390Gigabyte GeForce RTX 4090 Gaming OC - 3 GHz / 24 GT/sG.Skill Trident Z - 2x 32 GB, 4 GT/sSabrent Rocket - 4 TBCorsair HX1000i - 1 KW, 80Plus PlatinumFractalDesign Define R6 Blackout TGEKWB XRES 140 Revo D5 + Velocity + Vector + 2x CoolStream XE 360; 6x Noiseblocker NB-eLoop B12-PSDell UP2715K - 27", AH-IPS, 5120x2880 pxCreative SoundBlaster X-Fi Titanium HDSennheiser HD 660 SLogitech G403 Prodigy WiredLogitech G815 LightSync
Odpovědět

Zpět na „Zprávy od a pro administrátory“