iPhone 8 - výměna zadního skla

Mobilní telefony, PDA a MDA zařízení.

Moderátor: CageJ

Odpovědět
Donic
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 12. bře 2012
Bydliště: Jihočeský kraj

iPhone 8 - výměna zadního skla

Příspěvek od Donic »

Chtěl bych se zeptat, zda má někdo zkušenost s výměnou zadního skla u iPhone 8…I když ho dcera měla v několika pouzdrech, přesto k rozbití (popraskání) zadního skla u iPhone 8 došlo. Zkušenost s tím bohužel nemám a určitě bych se do toho nechtěl sám a ručně pouštět….Takže nějaký servis - vyplatí se to dát do značkového servisu jako je iWant nebo jaké by jste mi doporučili jiné možnosti? Případně na kolik Kč ta výměna zhruba vychází…Díky
johhnymlatic
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 31. led 2013
Bydliště: Pardubice,Ústí nad Orlicí

Re: iPhone 8 - výměna zadního skla

Příspěvek od johhnymlatic »

Sám jsem to nezkoušel, ale nabízí to Mobilní pohotovost jen to maj teda pěkně mastné a iwant to podle stránek dělá jen u 12+ a chtějí za to ještě víc.
PC - CPU: Intel i5-4690k 4,6GHz MB:ASUS B85-Pro Gamer GK:RX570 4gb RAM:8GB KIT 1333MHz PSU:Cooler Master G450M Case: Cooler Master Elite 311 Cooling System: SilentiumPC Zephyr 140, SilentiumPC Fera 2+Gelid GC03-EXTREME,1x 120mm random ventilátor.
NTB - MSI-ex623 - umřel :-(
slamozrout
Nováček
Nováček
Registrován: 31. črc 2008

Re: iPhone 8 - výměna zadního skla

Příspěvek od slamozrout »

Ahoj,
nic těžkého to není a dá se to udělat doma. Zadní kryt se ohřeje, musí povolit lepidlo, a pak menší silou odlepit. Pozor na bezdrátové nabíjení.
Třeba na youtube je spousta videi, namátkové třeba:
https://www.youtube.com/watch?v=iZVX_Ybg4wA
Donic
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 12. bře 2012
Bydliště: Jihočeský kraj

Re: iPhone 8 - výměna zadního skla

Příspěvek od Donic »

Díky za rady. Díval jsem se na to video...Možné to není těžké, ale bude to chtít určitě jistou zručnost...Nicméně daný iPhone 8 je ještě pár měsíců v záruce, tak možná se do toho zatím pouštět asi nebudu. Udělám si nějaký průzkum ohledně ceny a uvidím.
Donic
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 12. bře 2012
Bydliště: Jihočeský kraj

Re: iPhone 8 - výměna zadního skla

Příspěvek od Donic »

No, zkusil jsem udělat takový menší průzkum a oslovit nějaké servisy iPhone...Z čeho jsem asi nejvíce "v šoku", tak to je reakce značkového iWantu - "Výrobce bohužel výměnu zadního skla neumožňuje. Opravu řeší výměnou celé jednotky v rámci Exchange programu v ceně 11 990,- Kč". Tak to je alespoň pro mě docela síla...neboť za tyto peníze mohu koupit úplně nový iPhone SE 2020, který v rámci srovnatelných parametrů má min. lepší procesor Apple A13 Bionic...Zřejmě jsem ten Exchange program úplně nepochopil... :roll:
Odpovědět

Zpět na „Mobilní telefony a PDA/MDA“