konzole do ruky s podporou GBC(a) her

Vše ostatní - tiskárny, skenery, zdroje, klávesnice, myši, herní zařízení, skříně a další.

Moderátor: L4mka

Odpovědět
*obelix*
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 20. pro 2008
Bydliště: Benešov u Práglu
Kontaktovat uživatele:

konzole do ruky s podporou GBC(a) her

Příspěvek od *obelix* »

Ahoj hledám zařízení do ruky co by umělo pracovat se starými Gameboy color hrami. Výhoda je celková funkčnost - tj. save her a jednoduchost nahrání nanějakou kartu apod. Další věc je vzhled a v neposlední řadě cena... jinak bych asi pořídil originál. Rozhodně nechci něco pájet-shánět na 20x nebo programovat, prostě koupit ideálně na CZ trhu - dát na kartu- hrát. U klasického gameboye jsem zjistil, že není pro mě OK velikost displayer a to že není podsvícen. Emulátor na mobilu mám ale není to prostě ono ... jde čistě o nostalgickou vzpomínku na doby kdy jsem gameboy toužil mít ale rodiče na něj neměli :-) Toť vše. Díky za rady.
Kdo neskáče není Čech, tak mi skoč pro pivo a nevejrej!
Hexik21
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 27. led 2011
Bydliště: Praha

Re: konzole do ruky s podporou GBC(a) her

Příspěvek od Hexik21 »

Ahoj za me bych ti doporučil PSVitu. Zahrajes si na tom prakticky vše. Také jsem ji z nostalgie kupoval před 3 lety. Na yt je pak návod jak vše nastavit atp. Je to otázka 20 minut. Horší je to s cenou ta je kolem 3k
*obelix*
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 20. pro 2008
Bydliště: Benešov u Práglu
Kontaktovat uživatele:

Re: konzole do ruky s podporou GBC(a) her

Příspěvek od *obelix* »

popřemýšlím nad tím, zase je pak víc možností co si zahrát a rozmístění ovládacích prvků bude taky fajn, ty čudlíky mi u mobilu prostě schází. Samozřejmě 3000 už je dost peněz za něco co nejspíš půjde do šuplíku ale díky za tip.
Kdo neskáče není Čech, tak mi skoč pro pivo a nevejrej!
Alfajk
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. kvě 2009

Re: konzole do ruky s podporou GBC(a) her

Příspěvek od Alfajk »

kup si obyčejné PSP, je jedno jestli to bude 1004/2004 nebo jiná verze, CFW je na všechny - jen si s tím budeš muset na začátek pohrát s instalací, následně tam funguje z těhlech emulátorů snad všechno.
CPU: AMD Ryzen 5 7600X@5,5GHz | GPU: ASUS TUF RTX 3070 GAMING 8GB@2000MHz | MB: ASUS PRIME X670-P WIFI | RAM: 32GB DDR5 6000MHz CL36 FURY EXPO | SSD: WD Black SN770 NVMe 2TB | PSU: Seasonic Focus GM-850 Gold | CPU Cooler: Noctua NH-D15 | Case: be quiet! Pure Base 500DX Black | OS: Win 10 Professional | Monitor: ASUS TUF Gaming VG27AQL1A
*obelix*
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 20. pro 2008
Bydliště: Benešov u Práglu
Kontaktovat uživatele:

Re: konzole do ruky s podporou GBC(a) her

Příspěvek od *obelix* »

jj na tu 2004ku jsem koukal kolem 2000 se dá pořídit.
Kdo neskáče není Čech, tak mi skoč pro pivo a nevejrej!
Odpovědět

Zpět na „Ostatní hardware“