Freemake video converter

Veškerý software týkající se zvuku, videa, fotografie, počítačové grafiky a podobné.
Odpovědět
anti.77
Začátečník
Začátečník
Registrován: 12. kvě 2006

Freemake video converter

Příspěvek od anti.77 »

Ahoj, jen upozornění, potřeboval jsem upravit pár krátkejch videí z koncertu a po zkušenostech jsem se rozhodl použít tento program ve free verzi, ovšem po těch několika letech od posledního použití už není logo pouze na začátku ale běží během celého videa . Jelikož nejsem stoupencem pirátských verzí zakoupil jsem pouze týdenní licenci za pár korun kterou jsem po týdnu odinstaloval. Ovšem jaké bylo moje překvapení, když jsem šel do bankovního účtu a koukám že si po tom týdnu freemake bez toho, že bych dal svolení , stáhlo z něj přes 1000kč za doživotní licenci :-D :-D :-D , po komunikaci na podpořice mi sdělili, že to automaticky přešlo na tuto licenci, jelikož tu první týdenní jsem neukončil :-D :-D :-D ...... aplikace je to v pohodě, takže mi to játra netrhá ale překvapuje mě, nejen postup ale zejména to jak mohli použít znovu moji kartu ....... takže pozor na týdenní licenci a její ukončení
Case: Fractal Design Meshify C - DarkTG ,MB:Asus Maximus VIII Gene,proc:i7 6700K(cooler: Corsair H80i v2 Extreme),GK: EVGA GeForce GTX1080Ti SC BE Gaming ICX,4x8GB ram: DDR4 Corsair Vengeance LPX Black,disky:SSD A-Data XPG SX900 128GB, HDD : Toshiba P300 3TB, Seagate Barracuda7200.14 -1TB,ext.WD Elements Portable 750GB USB 3.0,zdroj:Seasonic Focus Plus Gold 750W,monitor: Samsung C27H711,klávesnice:GIGABYTE Force K85,myš:Asus Echelon,Windows 10 Home 64bit
tomastimko
Nováček
Nováček
Registrován: 23. led 2023
Kontaktovat uživatele:

Re: Freemake video converter

Příspěvek od tomastimko »

Běžná praxe kdy je dnes veškerý grafický software přes automatické platby. Proto je nejlepší platit vše přes paypal a po zaplacení zrušit automatickou platbu. Pak mají smůlu. Když zaplatíte kartou, musíte zrušit plán přímo u obchodníka, což není vždy jednoduché.
Odpovědět

Zpět na „Audio, video a grafika“