NAVRÁCENÍ SMAZENÉ HISTORIE

Instalace, nastavení, řešení problémů, rady... apod.
Odpovědět
ruzena2
Nováček
Nováček
Registrován: 29. srp 2022

NAVRÁCENÍ SMAZENÉ HISTORIE

Příspěvek od ruzena2 »

Dobrý den všem ,

ráda bych se Vás zeptala jestli jde vrátit smazaná historie. (na web. prohlížeči Microsoft Edge)

Stala se taková věc, jsem zvyklá si sama mazat historii.

Vždy 1x za měsíc ji projdu, s tím, že vše už nepotřebné vymažu. (nedávám si věci do oblíbených záložek, ale vždy si to zpětně rozkliknu v historii, TEĎ UŽ VÍM, ŽE TO JE/BYLA CHYBA!!!)

Kamarádka mě poprosila, jestli bych ji nepustila na PC, a já že samozřejmě není problém.

A teď po 3 hodinách co tu byla, jsem si chtěla své věci, které zrovna potřebuji a chci rozkliknout a zjistím, že mi chybí historie za posledních 7 dní!

Kamarádka při vymazání historie zřejmě zapomněla změnit přednastavených 7 dní na Poslední hodinu či Posledních 24 hodin.

Teď mě fakt bolí (jsem tam měla i důležité věci), že je to smazané (za těch posledních 7 dní).

Není tu nějaký ,,hrdina/ka'' :-D ♥, který/á by mi dokázal/a pomoct? ♥
Shaquille
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 16. bře 2004
Bydliště: Praha

Re: NAVRÁCENÍ SMAZENÉ HISTORIE

Příspěvek od Shaquille »

Tezko, ale muzes zkusit...
dej klavesu Windows + r
vloz tam %LocalAppData%\Microsoft\Edge\User Data\Default
najdi soubor History - klikni na nej pravym tlacitkem a vyber Obnovit predchozi verze

Jinak bys teoreticky mohla dat bod obnoveni, ale netusim, jestli tam bude i historie Edge
dej vlevo dole ikonu hledat, nebo klikni na logo Windows - napiš Obnovení
po otevření vyber Spustit nastroj obnoveni systemu - uvidis, jestli tam mas nejake zaloha a z jakeho data.
Spoiler
Define 7 XL * 13700KF * 2x16GB A-Die * 1TB 990 PRO + 1TB 970 EVO * 1000W PSH * RTX 3080 ti * voda * MPG321QRF-QD
DAN Cases A4-SFX V4.1 * 3600X * 2x8GB LP * 2x M2 + SATA SSD * 750W PSU * RTX 3060 ti
NAS 3x8TB RAID 5 + 2x4TB RAID 1 * OLED65C12 * HW-Q950A
ruzena2
Nováček
Nováček
Registrován: 29. srp 2022

Re: NAVRÁCENÍ SMAZENÉ HISTORIE

Příspěvek od ruzena2 »

U souboru History mi to oznamuje, že ,,Předchozí verze nejsou k dispozici.''. :(

Spustit nástroj obnovení systému - zkusím později

Jinak děkuji za snahu mi pomoct! ♥
Odpovědět

Zpět na „Ostatní programy“