Monitor z bazose

Monitory CRT, LCD, plazmové, projektory a další, rady a zkušenosti s nimi.

Moderátor: maXXmilian

Odpovědět
Morris
Nováček
Nováček
Registrován: 07. led 2022

Monitor z bazose

Příspěvek od Morris »

DOC_ZENITH
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 08. kvě 2010
Bydliště: Praha

Re: Monitor z bazose

Příspěvek od DOC_ZENITH »

Sorry ale přijde mi to hodně za 1080p 75hz monitor z bazaru. 3000? Vždyť monitor s obdobnejma parametrama stojí 3700 novej v krámě. A za 4100 máš 144hz

https://www.czc.cz/philips-272e1gaj-led ... 13/produkt

Linoucí se VA ale furt bych to měl raději než stárnoucí už ve své době spíš low-end Acer.
Morris
Nováček
Nováček
Registrován: 07. led 2022

Re: Monitor z bazose

Příspěvek od Morris »

No máš pravdu. Je pravda že jsem ani nekoukal kolik se tak pohybují ceny monitoru v obchodě :-D mám starou gtx 970 takže jsem nechtěl velkou obnovovací frekvenci kvůli výkonu a ta 24" mě přijde malá. No asi nejlepší bude zůstat na čem jsem a až postavíme barák provést pořádný upgrade do současnosti pokud finance dovolí :-D
DOC_ZENITH
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 08. kvě 2010
Bydliště: Praha

Re: Monitor z bazose

Příspěvek od DOC_ZENITH »

To že máš větší obnovovací frekvenci ti ničemu neublíží. I když na ní nemáš v některejch hrách výkon tak to že tam je nic neskazí, naopak to může bejt i plynulejší protože máš více hz tzn menší lag než přijde další frame kdyby se trefil mezi. 970 nepodporuje adaptive sync, takže ten monitor stejně poběží na statickejch 144hz. Možná bych mu nastavil 120 což je good na content (120 je přímo dělitelná 24 30 i 60) tzn zobrazí to nativně jakejkoliv video content. rozhodně lepší jak 75.

Více hz poznáš i v prohlížeči a na ploše. Kdo tam jednou vstoupí už nechce zpět.
Odpovědět

Zpět na „Monitory, televizory a projektory“