AORUS RTX 3090 GAMING BOX

Grafické karty s libovolným GPU firmy nVidia (např. Riva, GeForce).

Moderátoři: Walker1134, Wilik

Odpovědět
yut
Začátečník
Začátečník
Registrován: 19. zář 2008

AORUS RTX 3090 GAMING BOX

Příspěvek od yut »

Neměl by někdo zkušenosti s grafikou z tohoto boxu? Byl mi nabídnut tento box za 15 000, ale má to samozřejmě řadu háčků. Jednak je vykuchaný vnitřek, druhak zdroj ani nemá vypínací tlačítko, ale mně jde v podstatě jen o to, zda by šlo grafiku přesunout přímo do skříně u desktopu, popř. zda se to dá nějak jednoduse udělat. Vzhledem k chlazení a ke konstrukci karty je na zvážení, zda se do podobných pokusů vůbec pouštět a nepřiplatit si za normální edici, která se ale zase pod 20k těžko shání..
python.p
Pokročilý
Pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 08. úno 2010
Kontaktovat uživatele:

Re: AORUS RTX 3090 GAMING BOX

Příspěvek od python.p »

Ber, pokud to nebereš dej mi pls kontakt. :)

Po drobných úpravách není problém to dát do PC, akorát ti bude chybět zadní backplate. ;) A možná budeš mít krátký hadice na to dát někam rozumně ten 240mm rad.
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...
Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !

Můj web: Delid.cz
yut
Začátečník
Začátečník
Registrován: 19. zář 2008

Re: AORUS RTX 3090 GAMING BOX

Příspěvek od yut »

Do skříně R5 Define, radiátor jedině někam na dno, ale ta karta tam nebude držet a taky budou asi dělat problém výstupy...abych to nemusel zezadu celý odstřihávat..
python.p
Pokročilý
Pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 08. úno 2010
Kontaktovat uživatele:

Re: AORUS RTX 3090 GAMING BOX

Příspěvek od python.p »

No tak radiátor dolů je blbost, všechny bubliny budeš mít v pumpě. A zadní plech je otázkou pár minut v dilně, u někoho s 3D tiskarnou a nebo pár minut na laseru. Řešit to rozhodně jde a za ty peníze se to podle mě vyplatí.

Na ten radiator se dá udělat nějakej držák.
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...
Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !

Můj web: Delid.cz
yut
Začátečník
Začátečník
Registrován: 19. zář 2008

Re: AORUS RTX 3090 GAMING BOX

Příspěvek od yut »

Ta hadice je krátká, o upevnění nahoře nemůže být ani řeč a dát radiátor na bok skříně je asi taky nesmysl. Jak velký problém je výměna za delší?
python.p
Pokročilý
Pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 08. úno 2010
Kontaktovat uživatele:

Re: AORUS RTX 3090 GAMING BOX

Příspěvek od python.p »

Tohle jsem kuchlý neměl, ale fik fik - prodloužení - (dobastelní malé expy) - doplnit - hotovo. Všechno jde, když se chce. ;)

Nevím co přesně tam je a jak to je. Ale většinou to není nepřekonatelný problém. Pokud bys chtěl, můžu se ti na to mrknout...

Případně ! Sehnat pasiv z GB - páč bych vsadil boty, že to PCB bude stejný jako na nějaké z jejich jiných karet.
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...
Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !

Můj web: Delid.cz
Odpovědět

Zpět na „NVIDIA grafické karty“