Info o (ne)dostupnosti a nákupu řady RTX 40X0

Cokoli se týká koupě nové grafiky, upgradu starší či porovnání různých typů.

Moderátoři: morke, Walker1134, PKBO

Odpovědět
fmx rider
Začátečník
Začátečník
Registrován: 03. čer 2006

Info o (ne)dostupnosti a nákupu řady RTX 40X0

Příspěvek od fmx rider »

Zatím je dostupnost bídná, tak ať se nezasírá informační vlákno.

Skladem údajně dnes 18.10.22 https://www.suntech.cz/produkt/615888-i ... 3-oc-24gb/
Trek
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 16. kvě 2008

Re: Info o (ne)dostupnosti a nákupu řady RTX 40X0

Příspěvek od Trek »

Dostupnost je dobrá, na Alza co jsem si všiml maj skoro každej den pár kusů (4090) k objednání, dneska to byl myslím Gigabyte. Maj to ale trochu skrytý a zaonačený asi kvůli botům, takže se člověk musí dívat na eshop a refreshovat.
Jinak tu Gainward si předobjednalo už snad milion lidí, protože ten výpis vlevo se každej den dost mění.
fmx rider
Začátečník
Začátečník
Registrován: 03. čer 2006

Re: Info o (ne)dostupnosti a nákupu řady RTX 40X0

Příspěvek od fmx rider »

Dobra dostupnost? To je trolleni z tvoji strany? Ukaz mi obchod kde maji kartu skladem a muzu si ji dneska vyzvednout.
Trek
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 16. kvě 2008

Re: Info o (ne)dostupnosti a nákupu řady RTX 40X0

Příspěvek od Trek »

Spousta karet hned k odběru je na webu pod doménou bazos.cz
ArgCZ
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 16. črc 2010

Re: Info o (ne)dostupnosti a nákupu řady RTX 40X0

Příspěvek od ArgCZ »

proboha nekupujte ty karty od překupníčků, hezky si to objednejte v e-shopu, však na vás řada dojde, donekonečna tyhle individua nemůžete krmit, už takhle je to mega ojeb za ty ceny a ještě aby na tom parazitoval kdejakej jouda
PS5, LG OLED65BX, Samsung HW-Q700A + SWA-9500S = 5.1.4 Dolby Atmos, DTS:X
fmx rider
Začátečník
Začátečník
Registrován: 03. čer 2006

Re: Info o (ne)dostupnosti a nákupu řady RTX 40X0

Příspěvek od fmx rider »

To tady snad ani nikdo nedela, to jenom Trek pise perlu za perlou…
MaWa
Čestný člen
Čestný člen
Uživatelský avatar
Registrován: 27. lis 2003
Bydliště: Ústí n. L.
Kontaktovat uživatele:

Re: Info o (ne)dostupnosti a nákupu řady RTX 40X0

Příspěvek od MaWa »

U RTX 4080 prý bude dostupnost naprosto OK. Vyrábí se do zásoby už nějaký ten týden. RTX 4090 je trochu horší...ale žádná tragédie to taky není.
"A computer allows you to make mistakes faster than any other invention with the possible exceptions of handguns and Tequila."
Ache
Pokročilý
Pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 26. zář 2006
Bydliště: Plzeň

Re: Info o (ne)dostupnosti a nákupu řady RTX 40X0

Příspěvek od Ache »

Hlavně pokud zůstane její cena na 1200$, tak jí spíš bude velký přebytek, protože její nákup moc smysl nedává vzhledem k ceně 4090.
AMD Ryzen 7 5800X3D | MSI B550 Tomahawk | 32GB DDR4 3200 | INNO3D RTX 4070 Ti "GDDR7X Edition" | 500GB SSD (NVME) + 2x 3,84TB Micron 5300 PRO
Sound Blaster Z + Gigaworks T3 + Beyerdynamic DT 990 | Seasonic X850 | Cooler Master HAF-X Nvidia Edition | MSI Optix MAG274QRF-QD Quantum Dot bestie
radekhgt
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 30. zář 2012
Bydliště: Slovakia

Re: Info o (ne)dostupnosti a nákupu řady RTX 40X0

Příspěvek od radekhgt »

Pre Slovensko, 1ks TUF RTX 4090 na tvojpc.sk za 2246.00 €

https://tvojpc.sk/produkt/asus-tuf-gami ... e0-m0na00/
CPU: Ryzen 7 7800X3D + RYUJIN II 360 ARGB GPU: Gainward RTX 4090 MB: Asus ROG STRIX X670E-A RAM: Kingston FURY DDR5 32 GB 6000 MHz CL36 RGB PSU: Super Flower Golden King 1kW LCD: LG OLED42C2
python.p
Pokročilý
Pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 08. úno 2010
Kontaktovat uživatele:

Re: Info o (ne)dostupnosti a nákupu řady RTX 40X0

Příspěvek od python.p »

fmx rider píše: úte 18. říj 2022, 14:40 Dobra dostupnost? To je trolleni z tvoji strany? Ukaz mi obchod kde maji kartu skladem a muzu si ji dneska vyzvednout.
Trek žije v jiném vesmíru... :)
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...
Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !

Můj web: Delid.cz
fmx rider
Začátečník
Začátečník
Registrován: 03. čer 2006

Re: Info o (ne)dostupnosti a nákupu řady RTX 40X0

Příspěvek od fmx rider »

Nekdo nejake info, kdy prijde dalsi varka karet do CR? Zajima me predevsim MSI protoze mam objenanou Trio, nebo bych klidne bral Asus TUF, ale nikde nic neni.
MaWa
Čestný člen
Čestný člen
Uživatelský avatar
Registrován: 27. lis 2003
Bydliště: Ústí n. L.
Kontaktovat uživatele:

Re: Info o (ne)dostupnosti a nákupu řady RTX 40X0

Příspěvek od MaWa »

Trio příští týden, Asus je špatný a do poloviny listopadu nebude určitě nic.
"A computer allows you to make mistakes faster than any other invention with the possible exceptions of handguns and Tequila."
fmx rider
Začátečník
Začátečník
Registrován: 03. čer 2006

Re: Info o (ne)dostupnosti a nákupu řady RTX 40X0

Příspěvek od fmx rider »

Trek
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 16. kvě 2008

Re: Info o (ne)dostupnosti a nákupu řady RTX 40X0

Příspěvek od Trek »

Jo jo, ale ta TUFka je tak obří, hlavně hloubka, že pro mě bez šance, je otázka vůbec do jaký skříně se to vejde. JInak ale kvalita PCF a osazení by snad měla bejt top.
Ale ten Gigabyte za 67, to Alza asi scalpuje.
satik
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 03. črc 2015
Bydliště: Jilemnice
Kontaktovat uživatele:

Re: Info o (ne)dostupnosti a nákupu řady RTX 40X0

Příspěvek od satik »

Do FD Torrent se to vejde v pohodě, před Suprimkou mám ještě 2cm volný a to mám vpředu Arctic Liquid II 420 s push + pull fanama
GPU MSI RTX 4090 Suprim X CPU AMD Ryzen 9 7950x3D MB ASUS Crosshair HERO, RAM G.Skill Tridentz 64GB @6000MHz CL30
case Fractal Define Torrent PSU Seasonic Prime TX 1600W, M2 SSD Seagate Firecuda 530 2+4TB
monitory Samsung Odyssey G9 Neo + 2x AOC AG271QG periferie Razer Deathadder, Ducky Shine7, Steelseries QcK+, Beyerdynamic MMX 300 VR Valve Index
Thellwin
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar
Registrován: 19. čer 2003
Bydliště: Satan City

Re: Info o (ne)dostupnosti a nákupu řady RTX 40X0

Příspěvek od Thellwin »

Plánoval někdo kupovat ten Gainward Phantom 4090? Alza mi píše, že jí připravuje na zítra k vyzvednutí, ale já to vyzvedávat nebudu, protože budoucí majitel nakonec sehnal dříve jinde jinou a já to pro sebe určitě nechci, tak můžu někomu přenechat, než to zruším :)
Goldnoob team proud member!
DOC_ZENITH
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 08. kvě 2010
Bydliště: Praha

Re: Info o (ne)dostupnosti a nákupu řady RTX 40X0

Příspěvek od DOC_ZENITH »

Thellwin píše: čtv 3. lis 2022, 14:56 Plánoval někdo kupovat ten Gainward Phantom 4090? Alza mi píše, že jí připravuje na zítra k vyzvednutí, ale já to vyzvedávat nebudu, protože budoucí majitel nakonec sehnal dříve jinde jinou a já to pro sebe určitě nechci, tak můžu někomu přenechat, než to zruším :)
Eh, možná se ti já, nebo někdo jinej ozve, podle toho co dnes AMD v 21:00 představí.
Thellwin
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar
Registrován: 19. čer 2003
Bydliště: Satan City

Re: Info o (ne)dostupnosti a nákupu řady RTX 40X0

Příspěvek od Thellwin »

Thellwin píše: čtv 3. lis 2022, 14:56 Plánoval někdo kupovat ten Gainward Phantom 4090? Alza mi píše, že jí připravuje na zítra k vyzvednutí, ale já to vyzvedávat nebudu, protože budoucí majitel nakonec sehnal dříve jinde jinou a já to pro sebe určitě nechci, tak můžu někomu přenechat, než to zruším :)
Tak kdyby někdo chtěl, tak tuším do 10. listopadu tam bude k vyzvednutí. Kdyžtak SZ :)
Goldnoob team proud member!
radekhgt
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 30. zář 2012
Bydliště: Slovakia

Re: Info o (ne)dostupnosti a nákupu řady RTX 40X0

Příspěvek od radekhgt »

Alza exceluje zase... Gigabyte za krasnych 2700€ skladom :mrgreen:

https://www.alza.sk/gigabyte-geforce-rt ... 439963.htm
CPU: Ryzen 7 7800X3D + RYUJIN II 360 ARGB GPU: Gainward RTX 4090 MB: Asus ROG STRIX X670E-A RAM: Kingston FURY DDR5 32 GB 6000 MHz CL36 RGB PSU: Super Flower Golden King 1kW LCD: LG OLED42C2
Trek
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 16. kvě 2008

Re: Info o (ne)dostupnosti a nákupu řady RTX 40X0

Příspěvek od Trek »

Jak se tak dívám, tak cena základního modelu Gainward 4090 se v obchodech ustálila na 63399 Kč. Co jsem tak viděl tak tahle situace je asi všude ve světě, kde je 4090 skladem tak s výraznou přirážkou. Pochybuju, že se 4090 zlevní, protože je to vzácná legendární karta. Jsem zvědavej, jestli Alza zvýší výrazně ceny, klidně by mohli, protože na Alza díky spolehlivosti eshopu koupí lidi i s velikou přiřážkou, jako např. ten předraženej Gigabyte. Klidně mohli začít prodávat 4090 za 99999 a věřím tomu, že i tak by se prodalo.
Odpovědět

Zpět na „Rady s nákupem a porovnání“