Bezdrátová sluchátka

Vše ostatní - tiskárny, skenery, zdroje, klávesnice, myši, herní zařízení, skříně a další.

Moderátor: L4mka

Odpovědět
anti.77
Začátečník
Začátečník
Registrován: 12. kvě 2006

Bezdrátová sluchátka

Příspěvek od anti.77 »

Dobrý den, mám TV u sebe v pokoji připojenou jako druhý monitor kvůli sledování Netflix, HBOMax a Disney, TV je asi tak 10 let (Gogen) stará a net na ní jde blbě. PŘEPÍNÁM NA NI A ZÁROVEŇ SE MI PŘEPNE ZVUK NA DIGITÁLNÍ (nVidia) a jde tedy z televize nikoli z repráků u počítače. Ovládám to přes druhou myš a klávesnici bezdrát zapojenou přes bluetooth na pc ... zvuk poslouchám přes sluchátka z televize, zajímalo by mě, budu-li moct mít zapojenej ten bluetooth do usb v TV aby vše fungovalo jako dosud ... bezdrát chci abych při každym zvednutí z betle jsem nemusel sluchátka sundavat .... dík za každou odpověď na můj překomplikovanej post, srozumitelnějš jsem to nebyl schopnej napsat .......
Case: Fractal Design Meshify C - DarkTG ,MB:Asus Maximus VIII Gene,proc:i7 6700K(cooler: Corsair H80i v2 Extreme),GK: EVGA GeForce GTX1080Ti SC BE Gaming ICX,4x8GB ram: DDR4 Corsair Vengeance LPX Black,disky:SSD A-Data XPG SX900 128GB, HDD : Toshiba P300 3TB, Seagate Barracuda7200.14 -1TB,ext.WD Elements Portable 750GB USB 3.0,zdroj:Seasonic Focus Plus Gold 750W,monitor: Samsung C27H711,klávesnice:GIGABYTE Force K85,myš:Asus Echelon,Windows 10 Home 64bit
Odpovědět

Zpět na „Ostatní hardware“