Stránka 1 z 1

AMD Radeon Software Adrenalin 26.6.2 WHQL

Napsal: úte 23. čer 2026, 12:14
od del42sa
https://videocardz.com/driver/amd-radeo ... lin-26-6-2

bohužel ovladače jsou zbuglé a musel jsem se vráti k 26.6.1 verzi ( viz diskuze )

Re: AMD Radeon Software Adrenalin 26.6.2 WHQL

Napsal: úte 23. čer 2026, 12:17
od Krteq
V čem jsou "zbuglé"? Máš W10? Jestli ano, udělej si zálohu nastavení a udělej čistou instalaci s DDU + restore

Re: AMD Radeon Software Adrenalin 26.6.2 WHQL

Napsal: úte 23. čer 2026, 12:35
od del42sa
Krtku ty jsi nevěřící Tomáš, prostě to nejde, nejde nastavit žádné rozlišení , Radeon panel se neinicializuje, udělal jsem to před DDU , takže pro můj systém zatím ne :roll:

"1 Normal upgrade over 26.6.1 - fail
2 Unistall GPU Drivers via AMD Manager, reboot, install 26.6.2 - fail
3 uninstall via AMD MAnager + AMD Cleanup tool + DDU in safe mode, reboot install 26.6.2 - fail
4 tried different 26.6.2 driver packages -- complete (c), backbone (b) and webinstall only -- same fail"

Re: AMD Radeon Software Adrenalin 26.6.2 WHQL

Napsal: úte 23. čer 2026, 13:58
od Krteq
Nj, už to čtu, pro W10 to podělali :roll:

Re: AMD Radeon Software Adrenalin 26.6.2 WHQL

Napsal: stř 24. čer 2026, 16:43
od del42sa
jo vtipný je, že v panelu furt svítí nabídka na upgrade na 26.6.2 :roll:

Re: AMD Radeon Software Adrenalin 26.6.2 WHQL

Napsal: stř 24. čer 2026, 17:01
od DOC_ZENITH
Useři win10 jsou pro AMD asi nepodstatná menšina že je to ani nenapadlo otestovat, ala takovej naprostej základ. Kdyby to byla ňáká beta, ale WHQL? Huh? Ostatně, oni by nejraděli kdyby vývoj driverů na win fungoval jak na linuxu, ala ona to komunita z větší části fixne za nás.

Re: AMD Radeon Software Adrenalin 26.6.2 WHQL

Napsal: stř 24. čer 2026, 17:42
od del42sa
DOC_ZENITH píše: stř 24. čer 2026, 17:01 Useři win10 jsou pro AMD asi nepodstatná menšina že je to ani nenapadlo otestovat, ala takovej naprostej základ. Kdyby to byla ňáká beta, ale WHQL? Huh? Ostatně, oni by nejraděli kdyby vývoj driverů na win fungoval jak na linuxu, ala ona to komunita z větší části fixne za nás.
to spíš musí být nějaká fatální nedbalost, ty větve těch ovladačů jsou/byly skoro totožné (s drobnými úpravami) a až doteď byly ve společném balíku.

Od vydání 26.6.2 verze byly ke stažení zvlášť verze pro win 10 a zvlášť pro Win 11 ( navíc W10 měla velikost 1,5GB zatímco W11 jen 900MB ) :?:

Možná přijali v oddělení driverů více Indů (po vzoru Intelu) :roll:

Re: AMD Radeon Software Adrenalin 26.6.2 WHQL

Napsal: stř 24. čer 2026, 19:35
od DOC_ZENITH
Pokud je driver na win10 záhadně 2x tak velkej tak se obávám že začali spíš vibe-codit... zlatí Indové.

Re: AMD Radeon Software Adrenalin 26.6.2 WHQL

Napsal: stř 24. čer 2026, 21:07
od jctrnacty
DOC_ZENITH píše: stř 24. čer 2026, 19:35 ... zlatí Indové.
Tak to fakt zlatej vibe code ,docu :-D

Re: AMD Radeon Software Adrenalin 26.6.2 WHQL

Napsal: stř 24. čer 2026, 21:08
od jctrnacty
Krteq píše: úte 23. čer 2026, 13:58 Nj, už to čtu, pro W10 to podělali :roll:
jj, taky jsem si to uzil

Re: AMD Radeon Software Adrenalin 26.6.2 WHQL

Napsal: čtv 25. čer 2026, 08:36
od del42sa