Copak se nám podařilo spálit...

Nevizuální úpravy HW, elektronika - Voltage-mody, regulace otáček, schémata... nejde o přetaktovávání.
Odpovědět
LoCo99
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 15. úno 2012
Bydliště: Praha

Re: Copak se nám podařilo spálit...

Příspěvek od LoCo99 »

když si jí pekl, tak jaký problem si tim uzdravil? mam dvě HD7950, jedna skratuje pc (nezapne se) a druhá po minutě přestane dávat obraz.
AllowedCry
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 21. kvě 2011
Bydliště: Praha

Re: Copak se nám podařilo spálit...

Příspěvek od AllowedCry »

Já pekl dost karet a občas je to z dead stavu do plně funkčního.
Ryzen 5700X @ PBO+200 || GB B450 GX || 32GB @ 3600Mhz cl16 || XFX RX7900 XT @ OC || SSD 1.25TB || HDD 3TB || Fractal R5 + Corsair HX850 || [4K] Philips 288E2A @ 60hz + Philips 48OLED707 @ 120hz.
RiCK
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 18. kvě 2008
Bydliště: Királyhelmec

Re: Copak se nám podařilo spálit...

Příspěvek od RiCK »

Studený spoj maybe, ale reálne kdo ví. Ze dne na den přestala fungovat, absolutně dead v jakýmkoliv kompu, upekl jsem ji, ožila. Stejně tak mnoho různých karet. Teď ale možná už měla dost a vzadala to. Nebo ji zabila nová trouba s nepřesným nastavením teploty. V staré troubě jsem upekl cokoliv a furt to ožilo :mrgreen:
Hromy Hněvu podřimují na Severu. Podobny dubu, jehož větve jsou plny hnoje, a hnízd nářků, a pláče, snášených na Zemi které spalují Noc i Den a vyvrhují stáda škorpionů a vypouštějí síru smíchanou s Jedem. To jsou Hromy, které jsou okamžitě připraveny rozeřvat se stovkami mohutných Katastrof a statisíců Pohrom, po kterých nezůstane nic a nikdo zde nic nepozná. Jedna skála porodí tisíce, právě když Srdce Člověka dosáhne jeho Myšlenek.
LoCo99
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 15. úno 2012
Bydliště: Praha

Re: Copak se nám podařilo spálit...

Příspěvek od LoCo99 »

a jak pečete? vim že se to tu pravděpodobně řeší i jinde
python.p
Pokročilý
Pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 08. úno 2010
Kontaktovat uživatele:

Re: Copak se nám podařilo spálit...

Příspěvek od python.p »

Jako taky mám nějakou cca 75% úspěšnost. Ale je to spíš poslední šance, pokus, než tu kartu odvezu do sběrného dvora.


Peču na 200C cca 10 minut.
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...
Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !

Můj web: Delid.cz
Shaquille
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 16. bře 2004
Bydliště: Praha

Re: Copak se nám podařilo spálit...

Příspěvek od Shaquille »

kolega z legrace "pece" hw (desky z note, gk...)
pouziva horkovzudnou pistoli, nepece v troube
uspesnost velmi vysoka (tak 8/10), ale zivotnost velmi nizka (max 3m nez se projevi bud stejne, nebo dalsi problemy)
Spoiler
Define 7 XL * 13700KF * 2x16GB A-Die * 1TB 990 PRO + 1TB 970 EVO * 1000W PSH * RTX 3080 ti * voda * MPG321QRF-QD
DAN Cases A4-SFX V4.1 * 3600X * 2x8GB LP * 2x M2 + SATA SSD * 750W PSU * RTX 3060 ti
NAS 3x8TB RAID 5 + 2x4TB RAID 1 * OLED65C12 * HW-Q950A
racecar
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 04. kvě 2014
Bydliště: Košice

Re: Copak se nám podařilo spálit...

Příspěvek od racecar »

Cize upiect a predat. :lol:
"Nepochválím-li se sám, nikdo jiný to za mě neudělá."
Odpovědět

Zpět na „Modifikace hardware“