Notebook LCD

Nevizuální úpravy HW, elektronika - Voltage-mody, regulace otáček, schémata... nejde o přetaktovávání.
Odpovědět
Trinom
Čestný člen
Čestný člen
Uživatelský avatar
Registrován: 13. črc 2005
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Notebook LCD

Příspěvek od Trinom »

Honzo, nezlob se na mě, ale mě to google vyplivl okamžitě - http://www.pdfsea.com/down/down.php?downid=8029&id=0
Obrázek Measure With Micrometer, Mark With Chalk, Cut With Ax.....................TDI = Ten Dým Ignoruj
Jan16
Začátečník
Začátečník
Registrován: 21. led 2008
Bydliště: Čelákovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Notebook LCD

Příspěvek od Jan16 »

Zajmalo by mě, co i do toho googlu napsal... :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Už od rána sedim u kompu, a nedělám nic jinýho, než zkoušim v googlu nakombinovat slova "SHARP LCD datasheet LM80C03" a podobně, nebo zkoušim weby z datasheetama (alldatasheet.com, datasheetcatalog.com, a podobně) a našel sem akorát LM80C312 a ještě jeden..
MB: Asus P5KR CPU: Core2Duo 2,66GHz RAM: 6GB DDR2 CL5 800MHz HDD: 320GB+1000GB SATA2 WDC; GPU: nVidia 8500GT &: čtečka karet, DVD RW + Lightscribe @legal Win XP Home; Zdroj Fortron Blue Storm II 500W, PFC, FSP500-GLN; NET: optika rulezzz
http://jan16.czela.net/
Jan16
Začátečník
Začátečník
Registrován: 21. led 2008
Bydliště: Čelákovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Notebook LCD

Příspěvek od Jan16 »

no to mě voser prdel... nesnášim google
Najednou vyhazuje úplně jiný weby než předtim.... Při jednom z prvních hledání někdy ráno ukázal jen 4 weby kde bylo kulový, a najednou má 23 webů...
MB: Asus P5KR CPU: Core2Duo 2,66GHz RAM: 6GB DDR2 CL5 800MHz HDD: 320GB+1000GB SATA2 WDC; GPU: nVidia 8500GT &: čtečka karet, DVD RW + Lightscribe @legal Win XP Home; Zdroj Fortron Blue Storm II 500W, PFC, FSP500-GLN; NET: optika rulezzz
http://jan16.czela.net/
Jan16
Začátečník
Začátečník
Registrován: 21. led 2008
Bydliště: Čelákovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Notebook LCD

Příspěvek od Jan16 »

Právě jsem zjistil že tenhle datasheet už mám, ale ten je mi k hov.. Pinout mi nestačí...
Leda že by mi někdo vysvětlil na co jsou piny
DL0..7
DU0..7
LP
XCK
YD
Vcon
DISP
HC
:)
MB: Asus P5KR CPU: Core2Duo 2,66GHz RAM: 6GB DDR2 CL5 800MHz HDD: 320GB+1000GB SATA2 WDC; GPU: nVidia 8500GT &: čtečka karet, DVD RW + Lightscribe @legal Win XP Home; Zdroj Fortron Blue Storm II 500W, PFC, FSP500-GLN; NET: optika rulezzz
http://jan16.czela.net/
Trinom
Čestný člen
Čestný člen
Uživatelský avatar
Registrován: 13. črc 2005
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Notebook LCD

Příspěvek od Trinom »

no, ten kabel, na který je ten pinout někam vede. Zkus napsat kam.

PS: Datašity hledám stylem "LM80C03P datasheet"
Obrázek Measure With Micrometer, Mark With Chalk, Cut With Ax.....................TDI = Ten Dým Ignoruj
Jan16
Začátečník
Začátečník
Registrován: 21. led 2008
Bydliště: Čelákovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Notebook LCD

Příspěvek od Jan16 »

Kabel sice někam vede, na takovou (řikám tomu) mezideska, na ní vede další kvantum drátů, a přes jeden velký konektor byla připojená na hlavní desku. Takže jednoduše zjistit kam to vedlo nepůjde :)
další detajl je ten, že u toho LCD je úplně jinej kabel než je v tom datasheetu. Výrobce noťasu udělal takovou mini DPS, je na ní konektor do LCD, a další dva konektory pro haldu jednotlivých drátů. Míň než 31.

Jinak já hledám datasheety takhle: "datasheet typ" v tom pořadí slov bude asi problém... :)
MB: Asus P5KR CPU: Core2Duo 2,66GHz RAM: 6GB DDR2 CL5 800MHz HDD: 320GB+1000GB SATA2 WDC; GPU: nVidia 8500GT &: čtečka karet, DVD RW + Lightscribe @legal Win XP Home; Zdroj Fortron Blue Storm II 500W, PFC, FSP500-GLN; NET: optika rulezzz
http://jan16.czela.net/
Trinom
Čestný člen
Čestný člen
Uživatelský avatar
Registrován: 13. črc 2005
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Notebook LCD

Příspěvek od Trinom »

v pořadí slov problém nebude, spíš v tom, že tam toho píšeš moc
Obrázek Measure With Micrometer, Mark With Chalk, Cut With Ax.....................TDI = Ten Dým Ignoruj
Jan16
Začátečník
Začátečník
Registrován: 21. led 2008
Bydliště: Čelákovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Notebook LCD

Příspěvek od Jan16 »

No to asi ne,... zkoušel jsem i jednoslovně, a nepomohlo :) ale už to neřešim, protože od tohodle displeje zřejmě datasheet neexistuje.... Psát výrobci? leda kdybych věděl kam napsat...


//Trinom: Ikdybys věděl, tak tě pošle do řiti, že je to výrobní tajemství. To známe... :wink:
MB: Asus P5KR CPU: Core2Duo 2,66GHz RAM: 6GB DDR2 CL5 800MHz HDD: 320GB+1000GB SATA2 WDC; GPU: nVidia 8500GT &: čtečka karet, DVD RW + Lightscribe @legal Win XP Home; Zdroj Fortron Blue Storm II 500W, PFC, FSP500-GLN; NET: optika rulezzz
http://jan16.czela.net/
€agle
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 13. lis 2003
Bydliště: Vlastní 3D svět :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Notebook LCD

Příspěvek od €agle »

Koukni na tenhle datasheet, je sice pro trochu jiný typ, nicméně jsou v něm popsány jednotlivé piny i základní řízení toho displeje...
Eagle3D Engine under developement

Hledáme do firmy schopného ASP/VB.NET/C# programátora, více po SZ
Jan16
Začátečník
Začátečník
Registrován: 21. led 2008
Bydliště: Čelákovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Notebook LCD

Příspěvek od Jan16 »

Dík za ten DS, trochu vysvětlení mi přinesl, ale stále nevim spoustu věcí :) NAvíc některý věci v grafu jsou nečitelný, je to fušařsky oskenovaný... :) Zkusim se ještě mrknout po nějakejch dalších DS s popisem komunkace...
MB: Asus P5KR CPU: Core2Duo 2,66GHz RAM: 6GB DDR2 CL5 800MHz HDD: 320GB+1000GB SATA2 WDC; GPU: nVidia 8500GT &: čtečka karet, DVD RW + Lightscribe @legal Win XP Home; Zdroj Fortron Blue Storm II 500W, PFC, FSP500-GLN; NET: optika rulezzz
http://jan16.czela.net/
Jan16
Začátečník
Začátečník
Registrován: 21. led 2008
Bydliště: Čelákovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Notebook LCD

Příspěvek od Jan16 »

dobře ty....
Jenže tohle já nechci a nepotřebuju... Já budu mít obvody svoje, nepotřebuju na to celej komp... :)
MB: Asus P5KR CPU: Core2Duo 2,66GHz RAM: 6GB DDR2 CL5 800MHz HDD: 320GB+1000GB SATA2 WDC; GPU: nVidia 8500GT &: čtečka karet, DVD RW + Lightscribe @legal Win XP Home; Zdroj Fortron Blue Storm II 500W, PFC, FSP500-GLN; NET: optika rulezzz
http://jan16.czela.net/
Trinom
Čestný člen
Čestný člen
Uživatelský avatar
Registrován: 13. črc 2005
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Notebook LCD

Příspěvek od Trinom »

patko19 píše:a co sa mne podarilo :)
Ne každej má to štěstí a sežene si to :-)
Obrázek Measure With Micrometer, Mark With Chalk, Cut With Ax.....................TDI = Ten Dým Ignoruj
€agle
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 13. lis 2003
Bydliště: Vlastní 3D svět :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Notebook LCD

Příspěvek od €agle »

Eagle3D Engine under developement

Hledáme do firmy schopného ASP/VB.NET/C# programátora, více po SZ
patko19
Nováček
Nováček
Registrován: 19. úno 2007

Re: Notebook LCD

Příspěvek od patko19 »

vsetko bude. momentalne som v nemecku a nemam so sebou tie pekelne elektro suciastky.
ked dojdem domov na slovensko (3 tyzdne) tak pofotim vo vacsom rozliseni a bude aj volaky pokec okolo toho.
v skratke.
vsetko kupene na ebay
je tam klasicka graficka karta ati 7500 ktora ma tie zaujimave konektory.
15" lcd 1024*768 display LTM150XH so samsungu syncmasteru 151S
invertor je nejakej cinskej vyroby.
nejaky pokec ohladom toho mam uz na SK stranke.
pretaktovanie SK sorry ak je to v rozpore s pravidlamy :oops:
BulkaCv
Nováček
Nováček
Registrován: 28. říj 2008

Re: Notebook LCD

Příspěvek od BulkaCv »

Ahoj, potreboval bych poradit, moc se v tom nevyznam.
Zajimalo by mne zda pude tento displej http://lcd-panels-lcds.shopeio.com/inve ... d%20Panels

pripojit primo do graficky karty pres VGA kabel nebo composite.

Je tam i odkaz primo na datasheet.
Diky za pomoc
Trinom
Čestný člen
Čestný člen
Uživatelský avatar
Registrován: 13. črc 2005
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Notebook LCD

Příspěvek od Trinom »

Podle toho, co tam píšou, tak by to mělo jít připojit na kompozit i VGA. Je to v tom datasheetu, ale je to dost nepřehledný.
Obrázek Measure With Micrometer, Mark With Chalk, Cut With Ax.....................TDI = Ten Dým Ignoruj
€agle
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 13. lis 2003
Bydliště: Vlastní 3D svět :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Notebook LCD

Příspěvek od €agle »

Jj, má to vstup na RGB i composite, vybírá se to pomocí jednoho vstupního pinu...
Eagle3D Engine under developement

Hledáme do firmy schopného ASP/VB.NET/C# programátora, více po SZ
bmn
Nováček
Nováček
Registrován: 31. pro 2006

Re: Notebook LCD

Příspěvek od bmn »

Potřebuju datasheet na HITACHI LMG9400XUCC hledal sem ho snad 3 dny na googlu a nic
chtěl bych ho napojit na coposite video prosím o pomoc
ur_nightmare
Nováček
Nováček
Uživatelský avatar
Registrován: 28. úno 2006
Bydliště: Náměšť nad Oslavou, Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Re: Notebook LCD

Příspěvek od ur_nightmare »

Čao lidi, vyoperoval jsem displej Samsung LT133X1-106 ze starýho notebooku Dell Latitude CPi D300XT. Vypadá to asi nějak takhle
Obrázek Obrázek Obrázek
► tady je datasheet

Prosím vás, co teď s tím? Pročetl jsem si to tu celý, ale jsem z toho ještě víc domotanej.
Něco s tím LVDS řeší ► tahle deska, ale 1200,- se mi do toho vrážet nechce.

Může mi někdo zkušenej poradit, jak mám dále směřovat své kroky?
Díky
HAHA, tohle už nemám \:D Asus A8N-E, AMD Athlon64 3000+ Venice (1,8GHz@2,56GHz; 284x9), Leadtek WinFast PX6600GT TDH (500MHz@555MHz/1000MHz@1125MHz), 2x512MB DDR 400MHz (DDR266 183MHz/365MHz efektivně), 2x160GB Seagate SATA RAID, LG DVD-RAM GSA-4163B, SB5 Live!
Odpovědět

Zpět na „Modifikace hardware“