Stránka 1 z 2
NV FW 76.44 WHQL
Napsal: čtv 7. dub 2005, 23:31
od Shit
Tady 
U mně zatím OK

Napsal: pát 8. dub 2005, 21:45
od martin_CZ
lidi se nudej tak uploadujou ovladace, ja to jinak nevidim
sou tyhle necim vyznamny?

Napsal: pát 8. dub 2005, 21:57
od Shit
martin_CZ píše:lidi se nudej tak uploadujou ovladace, ja to jinak nevidim
sou tyhle necim vyznamny?

@ 75.90 s WHQL
Napsal: sob 9. dub 2005, 15:24
od Self-Ki11er
Tak sem si je taky hodil...o proti 71.84 v marku 05 kolem 150bodu...
Napsal: sob 9. dub 2005, 19:19
od Vizi
Self-Ki11er píše:Tak sem si je taky hodil...o proti 71.84 v marku 05 kolem 150bodu...
a jak vam vali hry atd ja mam 71.84 vse je ok nev jestli to ma cenu instalnout ,kolik mate v Markach b s temato od predeslich prosim ?
Napsal: sob 9. dub 2005, 21:12
od Self-Ki11er
S 71,84 kolem 3550 s 76.44 3650...celkem zanedbatelny...
Napsal: sob 9. dub 2005, 21:18
od Vizi
Self-Ki11er píše:S 71,84 kolem 3550 s 76.44 3650...celkem zanedbatelny...
takze bych moh met 3700 b

hm hlavne kdyz jedou gamesi 3D mark je mi ukradenej

ale vetsi cislo potesi

Napsal: sob 9. dub 2005, 21:26
od Self-Ki11er
Muzes mit samozrejme i vice...pokud udelas dobry oc...jinak ve hrach to je taky celkem zanedbatelny...ve far cry pri max + 4xAA/8AF zhruba 2fps...jiny benchmarky sem zatim nezkousel...
Napsal: sob 9. dub 2005, 23:38
od Shit
Napsal: ned 10. dub 2005, 11:35
od kuavik
jaky je rozdil mezi verzi s 15MB a 23MB ?
je to jen v podpore karet?
Napsal: ned 10. dub 2005, 16:18
od Mino
kuavik píše:jaky je rozdil mezi verzi s 15MB a 23MB ?
je to jen v podpore karet?
Tá menšia verzia je v anglickom jazyku, tá vačšia je medzinárodná s podporou viacerých jazykov, vrátane našich jazykov.
Napsal: ned 10. dub 2005, 18:07
od kuavik
Mino píše:kuavik píše:jaky je rozdil mezi verzi s 15MB a 23MB ?
je to jen v podpore karet?
Tá menšia verzia je v anglickom jazyku, tá vačšia je medzinárodná s podporou viacerých jazykov, vrátane našich jazykov.
nee, nainstaloval jsem tu mensi a mam to cesky
Napsal: ned 10. dub 2005, 20:24
od Vizi
cau kdyz odinstaluju stare ovl a chci dat nove mimo odinstalu v pridat odebrat musi se to jeste nekde procistit ?
sehnal sem si programek DH Driver Cleaner pomuze to ?
dik
Napsal: ned 10. dub 2005, 21:04
od Self-Ki11er
Asi ne...stahni si nvclearner ten je primo na to...jinak procistit neni nic co by se muselo delat za kazdou cenu...
Napsal: ned 10. dub 2005, 21:06
od Vizi
no ja jenom aby se to nejak neskrizilo

a neblblo to
Napsal: ned 10. dub 2005, 21:30
od Self-Ki11er
Neboj...nemelo by...

Napsal: ned 10. dub 2005, 23:30
od Shit
kuavik píše:jaky je rozdil mezi verzi s 15MB a 23MB ?
je to jen v podpore karet?
V jedný verzi jsou už vlastní inst. soubory "zacabovaný" (@ inst. CD WXP) a v druhý ne (oboje je ale zkomprimováno arch. programem..). Výsledný efekt je stejnej.

Napsal: stř 13. dub 2005, 18:16
od Smith
tak jsem je nainstaloval, oproti 71.84 mám v 3DMarku o něco víc bodů, jinak je vše OK.
Doporučujem všetkým
Napsal: pát 15. dub 2005, 11:32
od durod
Otestoval som a prekvapili ma, proti povodnym 71.84 nárast v 3DMark03 z 8859 na 9008b.

, 3DMark05 z 3540 na 3824b. DoomIII high detail AA off 1600x1200 zo 45 na 49.2fps, 1280x1024 60 na 65fps, 1024x768 zo 75 na 84fps
Napsal: sob 16. dub 2005, 18:25
od Vizi
priklanim se k durodovi tito ovladace sou fajn
3D mark 03 8300b
3D mark 05 3800b
naviseni bodu asi o 100b a fps ve hrach spokojenost zatim
cau