Stránka 1 z 1
NV FW 71.89 WHQL
Napsal: sob 9. dub 2005, 15:00
od Shit
Popis a
Download 
Podpora: Všechny GeForce.

Napsal: čtv 14. dub 2005, 18:03
od Shit
Napsal: čtv 14. dub 2005, 20:58
od martin_CZ
nechapu proc nevypustej naky 76.xx.. ty sou bezproblemovy.. akorat delaj bordel v cisilkach

Taktiez
Napsal: pát 15. dub 2005, 12:20
od durod
martin_CZ píše:nechapu proc nevypustej naky 76.xx.. ty sou bezproblemovy.. akorat delaj bordel v cisilkach

doporucujem 76.44
Napsal: ned 1. kvě 2005, 10:40
od Valen
FW 71.89 - su problemové aspon umna ked napriklad hram niečo a dám save obrazovka vypne a nezobrazuje pritom hra ide je počut zvuky ako normalne

Napsal: pon 2. kvě 2005, 11:30
od IQLogic
Ja ich mam tiez (71.89) a nemozem sa na ne stazovat. Ak ma s nimi niekto problemy a ma chipset VIA tak je to ovladacmi k doske. Ja som ich nenainstaloval a vsetko ide na 100 pera. Musel som kvoli tomu preinstalovat Win lebo Hyperiony s PC nedostanete.
VALEN ak mas problem tak je to kvoli doske, resp. ovladacom na nu.
Napsal: pon 2. kvě 2005, 19:31
od Valen
IQLogic píše:Ja ich mam tiez (71.89) a nemozem sa na ne stazovat. Ak ma s nimi niekto problemy a ma chipset VIA tak je to ovladacmi k doske. Ja som ich nenainstaloval a vsetko ide na 100 pera. Musel som kvoli tomu preinstalovat Win lebo Hyperiony s PC nedostanete.
VALEN ak mas problem tak je to kvoli doske, resp. ovladacom na nu.
No už som vyriešol problen s 66.93 idu skvele aj na hyperionoch 4.55

ale dik za radu
Napsal: sob 4. čer 2005, 15:21
od VeVe_350Z
Valen píše:FW 71.89 - su problemové aspon umna ked napriklad hram niečo a dám save obrazovka vypne a nezobrazuje pritom hra ide je počut zvuky ako normalne

No mne sa po ich instalacii totalne rozpadaval obraz u Half Life 2

.Reinstall na povodne 66.93-no problemo.Tak chcem teraz skusit tie 76.44, no uvidime.
Napsal: ned 5. čer 2005, 11:08
od wolfstone
Má to cenu instalovat, když mám Geforce 4 Titanium?
Napsal: ned 5. čer 2005, 11:20
od Thellwin
wolfstone píše:Má to cenu instalovat, když mám Geforce 4 Titanium?
Ne, na tuhle grafku bude vhodnější řada 4X.XX
Jinak musím říct, že jsem s těmito ovladači neměl zatím vůbec žádný problém, všechno běhá tak jak má

Napsal: ned 5. čer 2005, 12:51
od random
IQLogic píše: Ja som ich nenainstaloval a vsetko ide na 100 pera. Musel som kvoli tomu preinstalovat Win lebo Hyperiony s PC nedostanete.
To vsak nieje zrovna idealne riesenie..... pretoze sa to dost negativne prejavi na vykone....

... , inak aj u mna pri testoch na niekolkych zostavach uplne bez problemu....
