Stránka 1 z 1

Flash GF4 MX440 na MX460

Napsal: čtv 14. dub 2005, 13:47
od Thimy
Mám program VGAbios, ktorý nahrá BIOS do RAM PC bez nutnosti flashnúť priamo kartu. Zohnal som si BIOS na MX460. Môže sa karte niečo stať, keď ten BIOS skúsim cez ten program, alebo je to bezpečné. Vďaka.

//Edit by HADES: přesun z nVidia grafik

Napsal: čtv 14. dub 2005, 20:17
od Many
Myslím že by to mělo být .. v poho... :)

Napsal: čtv 14. dub 2005, 22:04
od Thimy
Tak som to skúsil, ale vypísalo to checksum mishmash, alebo checksum fail (presne si to už nepametám). Čo je ale divné je, že to isté píše aj keď to skúšam s origoš biosom stiahnutým s karty. V čom robím chybu? Robil niekto už s týmto programom (VGAbios) ? Čo treba spraviť aby to fungovalo?

Napsal: pát 29. dub 2005, 16:21
od EGRES
ked sa chces hrat s biosmi nvidii tak odporucam rvbedit (Ralf Brown's nvidia bios editor) ja s nim biosy aj vytahujem a potom uz len klasicky nvflash...

este mozes narazit na jeden problem a to, ze bios karty je v eprom namieto flash eeprom a vtedy jedine vymenit integrac :P