Stránka 1 z 1

Ovladace na 6600GT od Prolinku

Napsal: sob 16. dub 2005, 12:14
od Gerbes
Mam problem s novyma ovladacema na moji 6600GT od Prolinku. Tim mam na mysli ovladace 71.84. Kdyz je nainstaluju rozkope se obraz v 2D. Hlavne okolo pisma a po case treba i plocha. S ovladacema na CD (71.24) je vse v poradku. Prosim o radu. Cim to je, jake zvolit ovladace. Diky

Napsal: sob 16. dub 2005, 15:04
od martin_CZ
tak si tam nech ty z cd ;)
a co to je "rozkopanej" obraz? muzes dat treba screenshot?

Napsal: sob 16. dub 2005, 20:08
od Self-Ki11er
S timdle by to melo zarucene zabrat...vyzkouseno na 71.84...76.44...76.50...http://4um.ocguru.cz/viewtopic.php?p=884450#884450

Napsal: pon 18. dub 2005, 18:42
od Lord
presunuto z nVidia grafik
// Edit by Lord

Uz sem to vyresil

Napsal: pon 18. dub 2005, 19:11
od Gerbes
Jedna se o chybu v kombinaci 6600GT AGP + KT880. Musel jsem zapnout v ovladacich "UseUncachedPCIMappings" a vsechno je v pohode.