Stránka 1 z 1

Rad 9600se a ovladace

Napsal: sob 16. dub 2005, 19:26
od Hard Atack
Vim ze je to shitska karta ale slysel sem ze ovladace nekdy dost pomuzou
tak ktery sou nejlepsi jesli s tim mate nekdo zkusenost?

For admin : tlacitko hledat sem zkousel :) ale nenasel sem co sem potreboval tak prosim nelockovat dik

Napsal: ned 17. dub 2005, 17:54
od Hard Atack
Ty jo kouklo se tu na to 14 lidi a zadnej nevi :( skoda

Napsal: ned 17. dub 2005, 18:06
od Butch
Tahle karta prostě nemá výkon!!!!

Žádnej sebelepší ovladač jí nepomůže.

Je to ten nejvetší shit v poměru cena/výkon, co se kdy snad prodával.

R9550 128bit je minimálně o polovinu rychlejší a stojí ani ne 2000Kč s DPH.

SD to zřejmě jistí

Napsal: ned 17. dub 2005, 18:44
od kolo
Proste tam nahod Omegy....................Mne idu super 2.5.58........
Pouzi funkciu HLADAT A NAJDI SI OVLADAČE NA 9600 rozdiel by tam nemal byt,myslim ovladače nie GK...........

Napsal: pon 18. dub 2005, 11:02
od Lord
2.5.97 od omegy, vyzkouseny