ovladace-TNT M64 PCI 32MB
Napsal: sob 16. dub 2005, 22:07
Jake jsou optimalni ovladace pro W98 na tuto grafiku?Muzu pouzit nejake detonatory i kdyz je do PCI? 
Diskuze o hardware, software a overclockingu
https://forum.pctuning.cz/
Samozřejmě.smates píše:Jake jsou optimalni ovladace pro W98 na tuto grafiku?Muzu pouzit nejake detonatory i kdyz je do PCI?
Prave ze to cedo nemamMrKiller píše:Mě to běhalo se všema verzema, ale nejvíc se mě osvědčily verze tak kolem 40, nebo ty z ceda ke kartě