Stránka 1 z 1

ovladace-TNT M64 PCI 32MB

Napsal: sob 16. dub 2005, 22:07
od smates
Jake jsou optimalni ovladace pro W98 na tuto grafiku?Muzu pouzit nejake detonatory i kdyz je do PCI? :cry:

Re: ovladace-TNT M64 PCI 32MB

Napsal: sob 16. dub 2005, 22:48
od Shit
smates píše:Jake jsou optimalni ovladace pro W98 na tuto grafiku?Muzu pouzit nejake detonatory i kdyz je do PCI? :cry:
Samozřejmě. :) Mně se osvědčily na TNT2 M64 PCI drivery 44.03. Novější jsou asi zbytečný...

Napsal: pon 18. dub 2005, 09:15
od MrKiller
Mě to běhalo se všema verzema, ale nejvíc se mě osvědčily verze tak kolem 40, nebo ty z ceda ke kartě

Napsal: pon 18. dub 2005, 20:15
od smates
MrKiller píše:Mě to běhalo se všema verzema, ale nejvíc se mě osvědčily verze tak kolem 40, nebo ty z ceda ke kartě
Prave ze to cedo nemam :x

Napsal: pon 18. dub 2005, 23:57
od zombux
myslím že "čtyřicítkový" verze jsou maximum co na tu kartu má smysl dát, osobně bych to otestoval i se staršíma driverama a uvidíš :)

Napsal: pon 2. kvě 2005, 15:24
od eraser007
ja som fical na 12.10 :)