Stránka 1 z 1

Kde sehnat drivery na nVidia Go5200?

Napsal: ned 17. dub 2005, 19:48
od D.U.K.E.
Můj noťas má nVidii Go5200 64MB, zkoušel jsem nainstalovat normální forceware, ale instalace se přerušila. Nevíte někdo, kde sehnat ovladače na tuto grafiku? Na stránkách nvidie jsem nic nenašel. Dík

Napsal: ned 17. dub 2005, 19:55
od Joži
:? jeidne forceware nie? zisti,preco sa to prerusilo,skus inu verziu

Napsal: ned 17. dub 2005, 20:01
od D.U.K.E.
Ne, vůbec žádný, vždy to napsalo, že nebyl nalezen žádná kompatibilní hardware....jako by v tom nb nebyla karta od nvidie.

Napsal: ned 17. dub 2005, 20:39
od Many
A co...www.guru3d.com_nebo www.google.cz :)

Napsal: ned 17. dub 2005, 21:53
od Shit

Napsal: pon 18. dub 2005, 10:33
od D.U.K.E.
Tak jsem tam ty ovladače stáhl a pořád ta stejná chyba. V readme jsem tu Go 5200 ani mezi podporovanými nenašel....

Napsal: pon 18. dub 2005, 13:12
od Miki Frosty
Zkus napsat SZ uživateli "Albi" - má noťase se stejnou GK (snad Ti poradí) :?

Napsal: pon 18. dub 2005, 13:46
od Rammstein
na nvidii není nic jo ? :?

Napsal: pon 18. dub 2005, 15:28
od Nathan Rahl
nezkousel jsi stranky vyrobce notebooku, treba budou tam

Napsal: pon 18. dub 2005, 19:14
od D.U.K.E.
Shit mi dal link na nVidii, ale ten ovladač nefungoval s moji kartou, tak nevím, docela mě to udivuje. Na stránkách Aceru je jen ten ovladač, který už mám a kterej je pěkně starej. Zkusím kontaktovat toho Albiho. Zatím dík.

Napsal: pon 18. dub 2005, 19:45
od martin_CZ
tady najdes ovladace co by mely jit na gf Go.. (75.90 beta).. kamos resil to samy s atinou a nekdo mu poradit at stahne omegy, ze ty fachcej.. tak muzes zkusit stesti s tema :)

Napsal: pát 22. dub 2005, 15:22
od Gudboj
Ja mam notebook Toshiba a stejnou grafarnu jako ty. Ovladace sem nasel na strankach toshiby...
Podle me tam musi mit vzdycky ty nejaktualnejsi a i kdyz se tobe zdaj stary, tak treba jiny nejsou potreba... :wink:

Napsal: sob 23. dub 2005, 12:09
od eraser007
toto mi robilo ked som nemal ovladace na cipovu sadu

tak si ich nahod :wink: