Stránka 1 z 1

Sekani pc pri hrani

Napsal: úte 19. dub 2005, 22:34
od Brzda
Hraju ted nove hry colin mcrae rally 2005 a street racing sindycate a behem hrani cuka obraz, jako kdyby se nejak chvilkove sekal ale uplne milisekundove, grafiku mam geforce fx5900xt a ovladace ty nejnovejsi, nevite nekdo cim by to mohlo byt???

Napsal: úte 19. dub 2005, 22:51
od zombux
neswapuje ti disk? máš celkem málo RAM

Napsal: stř 20. dub 2005, 09:36
od prf.KuBA
A dělá to jenom v těchto dvou hrách? Já bych to na RAM neviděl, určitě ne u CMR...

Napsal: stř 20. dub 2005, 09:51
od Dzin
Té RAM je fakt málo, pokud ti běží neco na pozadí, jako ICQ,antivir apod. tak to povypínej a uvidíš.

Napsal: stř 20. dub 2005, 16:24
od Katoo
Setkal jsem se z něčím podobným u kolegy,nakonec jsem zjistil,že pokud odpojím internet (má to přes kabelovku) cukání zmizí.Na pozadí mu běžely nějaké škodlivé programy,které neustále odesílaly data na net.

Napsal: stř 20. dub 2005, 19:51
od Brzda
Disk mi nic nedela, je v klidu, zadne skodlive programy mi nejedou, internet mam pres wifi, icq i antivir mi jedou ale nemyslim ze by to zpusobilo, protoze treba u hrani half life 2 nebo neco podobneho mi to nedelalo, seka se mi to jenom pri hrani automobilovych her, ani cpu nemam nicim zatezovane, pameti mam dostatek, u nejakych narocnejsich her mi to treba nedela. casem chci pamet dokoupit. Nemuze to byt treba ovladaci????

Napsal: stř 20. dub 2005, 19:58
od random
Mal si uz tento problem v minulosti, kedy sa zacal vyskytovat.....?
Ovladace mozes skusit .... je to dost individualne....., kazdy ma trochu ine skusenosti a zalezi na konkretnej kombinacii HW......
Co tak ovladace na ostatne zariadenia..... ( obcas taketo problemi robi napr. ovladac zvukovej karty ... atd. ) ....

Napsal: stř 20. dub 2005, 20:12
od Brzda
NO tento problem sem drive nemel vubec, parkrat sem menil ovladace ted mam ty nejnovejsi, hry mi jeli v poho ale kdyz sem nedavno poprve zapnul colin mcrae rally 2005 tak sem pri hrani pozoroval nepatrne cukani obrazu a to dela az do ted. nevim co s tim

Napsal: čtv 21. dub 2005, 18:02
od prf.KuBA
Nemáš zaplý AA + AF třeba? To by mohlo dělat to, co popisuješ...

Napsal: čtv 21. dub 2005, 20:57
od Brzda
Uz vim cim to je, mam totiz zaply dc++ a to bere moc pameti.

Napsal: čtv 21. dub 2005, 21:06
od Hanis
no vidíš takže paměti nedostatek,bud to vypínej nebo přikup ramku a je to

Napsal: čtv 21. dub 2005, 22:00
od Brzda
JJ, planuju prikoupit, ale zase se mi zacala obevovat modra obrazovka s nejakou chybou, dlouho se mi to nestalo ale obcas byvaji takove dny ze treba kdyz hraju tak za jeden den se mi to sekne 4x, nevim cim to je, nekdo rika ze odechazeji pameti nekdo zase ze mam spatny ovladace, poradite mi???

Napsal: čtv 21. dub 2005, 22:40
od prf.KuBA
Brzda píše:Uz vim cim to je, mam totiz zaply dc++ a to bere moc pameti.
Tak to je naprosto jasné. :) To by bylo první, co bych vypnul, protože DC++ zabírá paměť, zatěžuje HDD a trochu i CPU. Tudíž není čemu se divit, že se to trošku sekalo.

Napsal: čtv 21. dub 2005, 22:53
od random
Brzda píše:nekdo rika ze odechazeji pameti nekdo zase ze mam spatny ovladace, poradite mi???
Na prvu cast otasky ti pomoze odpovedat Memtest86/GoldMemory ( pripadne dalsie testy ) ....., ovladace mozes otestovat ich zmenou....
Problem vsak moze byt aj niekde inde: nastavenie BIOSu, doska, zdroj... chyby ktore sa objavuju len obcas sa hladaju najtazsie... :(

co je to to DC++

Napsal: pon 9. kvě 2005, 10:19
od Josef Kuberský
Co to je mě to dělá taky, kde se to dá vypnout???

Re: co je to to DC++

Napsal: ned 12. čer 2005, 20:01
od Jan Machalík
Josef Kuberský píše:Co to je mě to dělá taky, kde se to dá vypnout???
Ty pako, DC++ je program na sdileni dat po netu, takze to neni zadny standartni programek windows jak sis myslel 8-)