Stránka 1 z 1
Neviete, aký driver je best pre MSI 5900 XT?
Napsal: pát 29. dub 2005, 10:55
od oqix
Mam MSI 5900 XT a mam problém s Doom 3.
Dostal som typ aby som vyskúšal iné drivery a neviem, ktorý by bol best.
Help.

Napsal: pát 29. dub 2005, 12:26
od karf
no kámoš hrál s touhle kartou doom III v pohodě a nějaký drivery tam měl. v readme by mělo být, s jakými hru testili což?
no a kdyžtak sem ještě napiš, jaký drivery jsi zkoušel, jaký máš win, directX, a v čem ten problém spočívá. nemusíš hned, ale radší dřív, než to tu přečte někdo z modů

Napsal: pát 29. dub 2005, 12:42
od Lord
podivej se do benchamrku, kdo z jakyma co dosahl a vyzkousej je taky a uvidis
Napsal: čtv 5. kvě 2005, 10:27
od Luk
Pro FXka byly jedny z nejlepších a spolehlivých driverů 61.77
Link je tady:
http://www.nvidia.com/object/winxp_2k_61.77.html
Ale asi nejlepší pro starší 3D Mark byly starší verze kolem 40tky přípůadně některé 50tky.
Napsal: čtv 5. kvě 2005, 23:54
od Shit
66.72
