Stránka 1 z 1

srovnani novych detonatoru 7x.xx

Napsal: pon 2. kvě 2005, 06:50
od MAN
Mam 6200...
... ktere jsou nejlepsi?
71.24 71.40 71.89 71.90 nebo 76.44 76.50 ci Omega drivery?

Ted po reinstalaci Winu mi jede CSS na 20-40 FPS pritom predtim jelo 40-100 (na ovladacich 71.89 ale i 71.40)
Na mvktech.net je nejstahovanejsi ovladac 71.24, 76.44 se docela bojim protoze po nich se mi pos*al komp, ale mohlo to byt i nicim jinym. Jde mi o co nejvetsi vykon.

Pipky mam odemcene, ovsem nejde uz tolik nataktovat... nejvic jsem ji dostal z 300/400 na 435/635

Diky za rady

Napsal: pon 2. kvě 2005, 15:22
od eraser007
celkovo najlepsie pre seriu 6 su Xtreme 76.50, alebo aj dhr0point

Napsal: ned 8. kvě 2005, 10:36
od Armr1
to MAN
Ake vysledky maš v 3Dmarkoch???

Ja mam Asusku 6200 a v
3Dmark03 6047
3Dmark05 2407

Napsal: ned 8. kvě 2005, 12:34
od MAN
Ja mam 03 - 5011, 05 - 2307

Mas odemcene pipky? Taky mas lepsi desku a hlavne CPU jak ja... tak jsou tve vysledky vyssi