Problemova instalace 71.50
Napsal: pát 13. kvě 2005, 08:58
Zdravim,nevite nekdo proc pri zacatku instalace po me chcou najit soubory advanced.tv_ a tak dale?Sou v instalacnim adresari a nejde na ne navest.Prosto to instalator neber 
Diskuze o hardware, software a overclockingu
https://forum.pctuning.cz/
Není poškozenej SFX archív? To otestuješ třeba WinRarem...Butcherson píše:Zdravim,nevite nekdo proc pri zacatku instalace po me chcou najit soubory advanced.tv_ a tak dale?Sou v instalacnim adresari a nejde na ne navest.Prosto to instalator neber