Stránka 1 z 1

OpenGL pro GeForce4 MX 440

Napsal: sob 14. kvě 2005, 12:23
od ManCZE
Ahoj,
mam takovy problem. Asi pred pulrokem jsem formatoval PC (2x) a od te doby me blbnu nejspise OpenGL drivery. Kdyz naprklad spustim hru, ktrera bezi vyhradne na nic, tak mam fps nejvice 5 a cely com se mi strasne seka. Pokud je hra vyuziva jen na nekterych mistech, tak se to seka jen pri jejich pouziti (nejcasteji vybuchy). Pred formatem mi to nedelalo a vsechno jelo v pohode.
Zkousel jsem dat nejnovejsi drivery, ale nepomohlo, tak jsem nainstaloval nakonec cca verzi 40.23, protoze s nima beha graficka karta rychleji nez s novyma.
Moje gr.karta je GeForce 4 MX 440 (CPU AMD 2000+ a RAM 768MB.)

Nevim co s tim, poradite mi? Dik

Napsal: sob 14. kvě 2005, 13:13
od Hanis
ovladače pro desku si tam dal?

Napsal: sob 14. kvě 2005, 14:30
od ManCZE
Ano. Mám MSI K7T266,
ty tam mám myslím nejnovější (Via4in1)

Napsal: sob 14. kvě 2005, 15:21
od ManCZE
ted jsem si vzpomnel,za mam kvuli CPU flashly BIOS na zakladce, muze to byt tim? A jak eventuelne postupovat?

Napsal: sob 14. kvě 2005, 16:53
od Shit
ManCZE píše:Ano. Mám MSI K7T266,
ty tam mám myslím nejnovější (Via4in1)
Doporučuji starší 4in1 4.43 .