Stránka 1 z 1

Problem s ovaldaci OMEGA a DNA pro nvidii pomozte dik

Napsal: sob 14. kvě 2005, 13:05
od mhraven
Ahoj mam problem zkousel jsem naistalovat Omegy a DNA . Instalace probehla OK ale po restartu mi nenajede obraz a monitor se vypne startujete pri obnovaci frekvenci kterou on nezvlada kolem 150 nevite co s tim . Grafika Leadtek Winfast PX6800 TDH

Re:

Napsal: čtv 26. kvě 2005, 12:48
od Greenshit
Zapeklité :-) Zkusil bych po nainstalování ovladačů a restartu PC vlézt to nouzového režimu, odebral bych monitor a pak to nechal naběhnout do Woken. Pak zkusit nahodit ovladače k monitoru a pomocí utility ReForce nastavit k jednotlivým rozlišením správné frekvence...

Nebo nahoď orig. nabo beta Nvidia ovladače......

Napsal: čtv 26. kvě 2005, 15:44
od alea206
U Omeg nevim ale DNA nejsou nijak moc extra změněný (nejsou změněný skoro vubec) skus NGO nebo XG