Stránka 1 z 1
Jak odstranit staré ovladače.Přes Odebrání programů to nejde
Napsal: stř 18. kvě 2005, 10:54
od Lister
Potřebuju odstranit staré ovladače. Z Nvidie jsem přecházel na ATI, ale ty od Nvidie jsem neodinstaloval, protože v Přidat odebrat programy zmizela záložka Nvidiia drivers poté co jsem upravoval olvadače pro desku. Jde to nějak jinak. Třeby to nějak manuálně smazat. Jediné co mě napadlo je tam hodit tu starou kartu, nainstalovat pro ni nové ovladače, které by měli snda odstranit ty staré a doufat, že se pak objeví v té Záložce na Odstranění ovladačů. Ale moc se mi do toho nechce kdyby to šlo jinak abych to zase namusel předělávat.
Napsal: stř 18. kvě 2005, 11:20
od Wuuduu
Driver Cleaner
Ale jedine co bys mal spravit je totalny reinstall systemu. Na 100% sa nevyhnes nejakemu problemu. Ci uz pri nejakej hre, prei filmoch, alebo ze ti niektore veci pojdu zle...
Napsal: stř 18. kvě 2005, 11:31
od alea206
Taky bych to viděl na formát. Je to jednoduchý a rychlí
Napsal: stř 18. kvě 2005, 13:51
od Rammstein
jj reinstal, ale také zkus normálně nainstalovat ty nové ovladače a oni si přepíšou ty starý

Napsal: stř 18. kvě 2005, 14:07
od sheeen
V případě přechodu z nVidie na ATI je vždycky lepší reinstal...Driver cleaner je jen nouzovka:)i když můžeš to zkusit
http://www.drivercleaner.net/ 
Napsal: stř 18. kvě 2005, 14:35
od Lister
Kdybych fakt musel reinstalovat, dají se nějak zálohovat profily uživatelů, abych to pak nemusel zase celý dělat znova. Třeba záloha Documents and settings a pak to spátky překopírovat. Fakt se mi do toho nechce, protože na C: mám asi 50různých instalací a 5 uživatelských ůčtů tak bych to dělal asi tak dva dny

Napsal: stř 18. kvě 2005, 15:35
od alea206
překopíruj si celý Documents and Settings a pak je tam zase hoď, nedá se zaručit, že všechno pude 100% ale aspoň ty účty tam zůstanou
Napsal: stř 18. kvě 2005, 17:13
od Lister
Odinstalování provedete tak že ve vlastnostech grafické karty na záložce Adaptér kliknete na tlačítko Změnit nebo Aktualizovat (zaleží na OS který používáte) a změníte ovladač karty na Standartní ovladač VGA.
...se tady píše ve FAQ. A já mám fakt blbý lamerský dotaz. Mě to ten standartní VGA nenabízí. Dá se odnistalovat, páč mám pocti, že jsem to udělal. Kde ho najdu abych ho tam mohl hodit?
Napsal: čtv 19. kvě 2005, 14:43
od Majk44
zformatuj to a neres to.. nejlepsi reseni
Napsal: čtv 19. kvě 2005, 15:48
od Wuuduu
alebo to tu este tyzden ries a nevyriesis, a potom to aj tak spravis, ako sme hovorili.
Napsal: čtv 19. kvě 2005, 23:13
od Allatutti
no poku prechzis z nVidia na Ati rozhodne doporucuji reinstall woken, ale pokud to chces jenom smaznout viz prispevky vise
presun z nVidia do ovladacu, tam tomu bude líp
