Stránka 1 z 1

ATI Catalyst 5.5

Napsal: stř 18. kvě 2005, 19:18
od Lord

Napsal: stř 18. kvě 2005, 19:29
od zombux

Napsal: stř 18. kvě 2005, 19:33
od bigbalu
zombux píše::devil: tam je CCC

http://www.ati.com/home/online/CatalystXPdriver.html tady je verze bez CCC
taky nesnášíš CCC :wink:

jinak už je někdo testnul? Já nedávno nainstaloval CAL5.4 a nechce se mi zas stahovat nové, pokud nebude rozdíl :roll:

Napsal: stř 18. kvě 2005, 20:50
od Digitaldoom
prej se vyřešily jenom nějaké problémy se softem a s hrami jinak nic nepředělávaj ... :)

Napsal: čtv 19. kvě 2005, 12:35
od Sentenced
Včera jsem je testoval, ve hrach zadny problemy (jaké překvapení :oops: ) .. marky vícemene stejny jako v 5.4 (mírnej narust v 05ce)

Napsal: úte 24. kvě 2005, 11:01
od MorbiDKDN
Ja jsem zaznamenal docela velikej pokrok mam sice 9200 Atlantis a na starsich ovladacich mi sla o poznani hur nektery hry dokonce nechtely najet... ja jsem s nema nad miru spokojen MorbiD

Napsal: sob 28. kvě 2005, 17:34
od prf.KuBA
Nainstalováno a otestováno. Žádný problém, ani zlepšení výkonu jsem nespozoroval.

Napsal: pon 30. kvě 2005, 00:49
od Predator1880
Nema niekdo odkaz na Release Notes k tymto catalystom. Na ATI.com to neviem najst. Ako zneprehladnili download ovladacov od vtedy to tam neni a trochu mi to chyba, aby som vedel co vlastne stahujem.

Napsal: pon 30. kvě 2005, 20:14
od Jája
Je to normálně na stránce downloadu v odstavci instructions
jinak http://www2.ati.com/drivers/Catalyst_55 ... notes.html

Napsal: pon 30. kvě 2005, 23:03
od Predator1880
Dakujem

Napsal: pon 30. kvě 2005, 23:33
od cabman
Stáhl jsem je bez CCC a nešel mi přehazovat televizní výstup (to jsem trochu čekal u ovladačů bez control centra :( ).
Tak jsem stáhl ty kompletní a po instalování to zkončilo modrou smrtí :sad: . Nepomohla ani jejich několikanásobná kompletní přeinstalace :x .
Po hodině práce jsem tam vrátil moje starý rad_w2kxp_omega_2536b.exe a jede to tak jak má 8-) .

Tak nevim co se dělo aď jsem tam hodil jakýkoliv ovladače tak jely - kromě těch v z linku výše.
Mám Saphire 9800.

Napsal: pon 30. kvě 2005, 23:56
od zombux
jsou trochu divný, updatoval jsem z 5.3 který jely bez problémů na 5.5, až po několika restartech a ručním nastavení novějšího driveru se rozjela 2D akcelerace... zdá se že to teď jede ok, snad to vydrží :? jinak bude rollback

Napsal: sob 4. čer 2005, 09:36
od wit
porad je CCC tam, kde bylo na zacatku?
a existuje lokalizovana verze ovladace?